Rainbow

( 4.94 )

Opinie (286)

Bardzo dobre biuro

Polecam biuro Rainbow ogółem, to mój ulubiony touroperator z wielu względów, między innymi dlatego, że ma najlepszą ofertę.

Najlepsza wycieczka

Z biurem Rainbow byliśmy na Sri Lance, wycieczka wykupiona była w rzeczonym biurze w Białymstoku. Wszystko od początku do końca bez jakichkolwiek przeszkód, wycieczka Łza z policzka Indii doskonała wręcz programowo. Bardzo dobra kuchnia oraz kawa, piękne krajobrazy i bardzo przyjaźnie nastawieni ludzie. Kraj wspaniale pokazany w programie przez pilota i przewodników.

filglokluby!

polecam to biuro głównie ze względu na filglokluby, które działają na terenie wybranych hoteli. są to zajęcia z animatorami tylko dla dzieci klientów rainbow. zajęcia są mega kreatywne, rozwijające i zajmujące. jestem zachwycona tym pomysłem i w tym roku też zapewne wybierzemy się do któregoś z hoteli z figloklubem!

Rainbow biuro przyjazne dzieciom

Chcę pochwalić biuro Rainbow, ale niekoniecznie w tej lokalizacji, ale ogólnie za całokształt w kwestii wakacji, na których byliśmy z rodziną z ramienia tego organizatora. Szczególnie chciałam pochwalić dziewczyny prowadzące animacje w figloklubach na terenie hotelu, moje dziecko za nimi tęskni. Polecam Rainbow, szczególnie dla dzieciaków :)

tytul

biuro ma dobre ceny i dobre oferty, kupilismy w zeszlym roku korfu za pol ceny w szczycie sezonu i dostalismy swietna jakosc, w tym roku tez nam sie to samo udalo, dla nas to najlepsze biuro.

Ekstra wycieczka

Z Rainbow byliśmy za granicą po raz pierwszy, ale po tym jak nam się podobało, sądzę że nie ostatni. Biuro bardzo dba o klienta, pilotka z wiedzą i troskliwa, a także, co równie ważne dla mnie, z dużym poczuciem humoru.

Opinia o biurze Rainbow

Mieszkam w Opolu, ale wczasy kupuję przez internet, chcę ogólnie ocenić biuro Rianbow, które zorganizowało nam wczasy marzeń. Bardzo cenię sobie ich transparentność i pełną szczerość.

Godne polecenia

Byliśmy w zeszłym roku z biurem Rainbow na wczasach w hotelu Berlin Green Park. Na terenie hotelu działał figloklub Rainbow, a więc animacje dla dzieci, polegające na rozmaitych, kreatywnych, plastycznych, sportowych i innych zajęciach, prowadzonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów. Zajęcia były naprawdę świetne, jesteśmy pod wrażeniem, że biuro zorganizowało coś takiego, zwłaszcza, że całkowicie za darmo. Nasze dzieci były zachwycone.

Najlepsi

Z biurem tym naprawdę świetnie nam się lata, od lat już wybieramy go, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy szczególnie tym, którzy tak średnio znają angielski bo rezydenci są bardzo pomocni na ogół.

Najlepsi

Z biurem tym naprawdę świetnie nam się lata, od lat już wybieramy go, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy szczególnie tym, którzy tak średnio znają angielski bo rezydenci są bardzo pomocni na ogół.

jest dobrze

Ktoś mógł mieć pecha i mógł mu się wyjazd z Rainbow nie podobać, natomiast my jeździmy od 8 lat co najmniej 2x w roku na różne wyjazdy: objazdówki europejskie i dalsze, wszelkie wypoczynki i jesteśmy niezmiennie zachwyceni biurem Rainbow. Bardzo polecamy touroperatora.

Najlepsi

Bardzo rzetelne biuro, dobry organizator objazdówek, mają świetnych pilotów.

rewelacja

Polecam biuro rainbow wszystkim którzy chcą mieć pewne i dobre wakacje, bez żadnych obaw o to, jak to będzie, czy wszystko ok, czy hotel będzie w porządku, czy transfery przebiegną sprawnie itp. rainbow dba o ludzi.

Ogólna ocena biura

Ogólnie oceniam biuro Rainbow bardzo pozytywnie, z wyjazdu na wyjazd spisuje się na medal można by rzec że coraz lepiej. Bardzo cenię ich usługi oraz kadrę mocno wykwalifikowanych pilotów - pasjonatów. Pozdrawiam z tego miejsca Panią Monikę z Kuby :)

Świetna infolinia

Jesteśmy zadowoleni z pomocy Pani na infolinii Rainbow. Bardzo konkretna, rzeczowa, miła i szczerze zainteresowana naszą sprawą. Taka infolinia i tacy pracownicy to skarb dla firmy, bo to jak klient jest obsługiwany rzutuje na cały obraz firmy.

!

Tak naprawdę chciałam pochwalić animatorów figloklubów, którzy działają w ramach biura rainbow. Zajęli się naszymi znudzonymi dziećmi w sposób profesjonalny. Mają podejście z pasji i chęci, widać że kochają swoją pracę. Oby jak najwięcej takich ludzi, świat byłby piękniejszy!

Super

Bardzo polecam wszystkim to biuro podróży, znają się na tym co robią, są w tym bezkonkurencyjni, jeździmy z biurem rainbow od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bardzo fajne biuro, moja ulubiona placówka

Ogólnie rzecz biorąc bardzo lubię biuro Rainbow, a tę placówkę muszę szczególnie pochwalić za osoby tam pracujące, które są empatyczne i wymagające względem siebie. Przygotowują ofert zgodne z potrzebami i nie wciskają nic na siłę. Dla mnie super!

Cześć, polecam biuro Rainbow

Cześć, polecam biuro Rainbow niezdecydowanym, pracownicy są bardzo pomocni, rezydenci to wspaniali ludzie, super oferta, która przekłada się na rzeczywistość. Polecam gorąco!

Odwiedzałeś ostatnio Rainbow?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alfa Star

(4.69 )

Almabus

(3.50 )

Almatur

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem