Studio Figura

( 5.00 )

Opinie (4)

Polecam

Profesjonalny personel, miła atmosfera, wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam Studio Figura wszystkim kobietom

Studio Figura Wrzosy w Toruniu to fantastyczne miejsce dla

Studio Figura Wrzosy w Toruniu to fantastyczne miejsce dla kobiet. Panie mogą w kameralnej atmosferze zadbać o swoje ciało na różnego rodzaju maszynach do modelowania sylwetki. Personel Studia Figura jest niezwykle oddany, serdeczny, zawsze szeroko i szczerze uśmiechnięty - nastawiony pozytywnie do klienta. Panie potrafią doskonale doradzić jaki zestaw ćwiczeń wybrać, motywują do walki o zgrabne, zadbane ciało. Studio Figura Wrzosy to miejsce moich marzeń - w doskonałej atmosferze zadba się o ciało!

Do Studia Figury chodziłam 2 miesiące

Do Studia Figury chodziłam 2 miesiące. Studio ma w swojej ofercie bieżnie w podciśnieniu, steper, rolki, platformę wibracyjną oraz solarium. W lokalu zawsze panował porządek, podłoga była na bieżąco zmiatana jeśli ktoś zostawił piasek. Szatnia bardzo wygodna, jedynym mankamentem były szafki, które otwierały się jedynie za pomocą kluczyk, bez żadnej dodatkowej klamki. W studio pracują na zmianę bardzo sympatyczne Panie. Co miesiąc dla klientek przygotowywana się nowa oferta. Gdyby nie odległość podejrzewam, że w dalszym ciągu chodziłabym do Studia Figura.

Jest to mały klubik zrobiony w piwnicy byłam tam na tańcu

Jest to mały klubik zrobiony w piwnicy byłam tam na tańcu brzucha.. zajęcia nieźle dają w kość, atmosfera bardzo miła, polecam... niektórym może się tylko nie podobać piwnica... ale poza tym jest bardzo miło. Pani od tańca brzucha ma wiedzę na temat tańca i umie ją przekazać. Nie znam ceny karnetów bo używam karty multisport.

Odwiedzałeś ostatnio Studio Figura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem