Studio Figura

( 1.63 )

Opinie (7)

nie podoba mi się

Panie na siłę chcą klientki namówić na zakup karnetów, a gdy się rezygnuje, robia problem

mam mieszane uczucia

panie w tej firmie bardzo chętnie opowiadają o oferowanych usługach, ale gdy klient nie kupi karnetu, podchodzą z dystansem, nie zatrudniają dietetyka, mimo że reklamują się, iż tak jest

takie sobie

naciągają na pieniądze, gdy się nie decyduje na korzystanie z wielu usług, nie są już tacy mili

Polecam

Profesjonalny personel, miła atmosfera, wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam Studio Figura wszystkim kobietom

Studio Figura Wrzosy w Toruniu to fantastyczne miejsce dla

Studio Figura Wrzosy w Toruniu to fantastyczne miejsce dla kobiet. Panie mogą w kameralnej atmosferze zadbać o swoje ciało na różnego rodzaju maszynach do modelowania sylwetki. Personel Studia Figura jest niezwykle oddany, serdeczny, zawsze szeroko i szczerze uśmiechnięty - nastawiony pozytywnie do klienta. Panie potrafią doskonale doradzić jaki zestaw ćwiczeń wybrać, motywują do walki o zgrabne, zadbane ciało. Studio Figura Wrzosy to miejsce moich marzeń - w doskonałej atmosferze zadba się o ciało!

Do Studia Figury chodziłam 2 miesiące

Do Studia Figury chodziłam 2 miesiące. Studio ma w swojej ofercie bieżnie w podciśnieniu, steper, rolki, platformę wibracyjną oraz solarium. W lokalu zawsze panował porządek, podłoga była na bieżąco zmiatana jeśli ktoś zostawił piasek. Szatnia bardzo wygodna, jedynym mankamentem były szafki, które otwierały się jedynie za pomocą kluczyk, bez żadnej dodatkowej klamki. W studio pracują na zmianę bardzo sympatyczne Panie. Co miesiąc dla klientek przygotowywana się nowa oferta. Gdyby nie odległość podejrzewam, że w dalszym ciągu chodziłabym do Studia Figura.

Jest to mały klubik zrobiony w piwnicy byłam tam na tańcu

Jest to mały klubik zrobiony w piwnicy byłam tam na tańcu brzucha.. zajęcia nieźle dają w kość, atmosfera bardzo miła, polecam... niektórym może się tylko nie podobać piwnica... ale poza tym jest bardzo miło. Pani od tańca brzucha ma wiedzę na temat tańca i umie ją przekazać. Nie znam ceny karnetów bo używam karty multisport.

Odwiedzałeś ostatnio Studio Figura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem