Monopolowy za Cockneyem

( 4.50 )

Opinie (2)

Jest to mały sklep monopolowy

Jest to mały sklep monopolowy. Nie ma w nim dużo miejsca dla klienta lecz jest to wynagrodzone przez personel, który jest bardzo miły i uprzejmy. Ceny są stosunkowo niskie a każdy klient powinien znaleźć rodzaj alkoholu jaki chciałby zakupić. Asortyment jest ustawiony w jasny i przyjazny dla oka sposób. Sklep ten nie jest samoobsługowy, ale w tym przypadku jest to duża zaleta.

Odwiedzałeś ostatnio Monopolowy za Cockneyem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BACHUS

(4.00 )

Lord

(3.50 )

Wine Club

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem