Monopolowy za Cockneyem

( 4.50 )

Opinie (2)

Jest to mały sklep monopolowy

Jest to mały sklep monopolowy. Nie ma w nim dużo miejsca dla klienta lecz jest to wynagrodzone przez personel, który jest bardzo miły i uprzejmy. Ceny są stosunkowo niskie a każdy klient powinien znaleźć rodzaj alkoholu jaki chciałby zakupić. Asortyment jest ustawiony w jasny i przyjazny dla oka sposób. Sklep ten nie jest samoobsługowy, ale w tym przypadku jest to duża zaleta.

Odwiedzałeś ostatnio Monopolowy za Cockneyem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BACHUS

(4.00 )

Lord

(3.50 )

Wine Club

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem