Monopolowy za Cockneyem

( 4.50 )

Opinie (2)

Jest to mały sklep monopolowy

Jest to mały sklep monopolowy. Nie ma w nim dużo miejsca dla klienta lecz jest to wynagrodzone przez personel, który jest bardzo miły i uprzejmy. Ceny są stosunkowo niskie a każdy klient powinien znaleźć rodzaj alkoholu jaki chciałby zakupić. Asortyment jest ustawiony w jasny i przyjazny dla oka sposób. Sklep ten nie jest samoobsługowy, ale w tym przypadku jest to duża zaleta.

Odwiedzałeś ostatnio Monopolowy za Cockneyem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BACHUS

(4.00 )

Lord

(3.50 )

Wine Club

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem