BP

( 4.29 )

Opinie (3869)

Pyszna kawa i miła obsługa

Wizyta na stacji w celu tylko tankowania zakończona tankowaniem, kawą oraz jeszcze ciepłym rogalikiem, do którego gorąco namawiał Pan z obsługi - oby więcej takich miejsc podczas jazdy. Obsługa, jakość i smak - wszystko na 100%.

Super stacja

Bardzo miła i rzetelna obsługa, pyszna kawa. Bardzo dobra myjnia

Dobra stacja

Polecam tą stację, miła i kompetentna obsługa, dobra jakośc paliwa umiarkowane ceny. Lepiej zatankować na BP i mieć pewność co do jakości paliwa niż parę groszy taniej na małej prywatnej stacji.

Świetna lokalizacja, idealna obsługa

Sprawna, szybka obsługa, bardzo mili pracownicy, świetna organizacja również w godzinach szczytu. Dogodna lokalizacja, duży plac manewrowy i wystarczająca ilość miejsc parkingowych. Wnętrze przestronne, estetyczny wystrój. W środku znajduje się bankomat. Duży wybór przekąsek i napojów, zawsze świeże produkty.

Tragedia

Za każdym razem, kiedy tam jestem obsługa jest fatalna. Miesiąc temu pani kasjerka (w lokach) miała problem z kawą, którą zamówiłam. Wczoraj ta sama pani, była średnio zadowolona, że raczyliśmy zamówić dwa hot-dogi. Była nie miła, na nasze pytania odpowiadała bardzo opryskliwie. W końcu na pytanie "jaka bułka" zapytaliśmy "a jakie są do wyboru?", pani z impetem odsunęła tackę na monety z menu, który leżał na blacie i powiedziała: "przecież ma pan przed sobą". Tragedia.

Bardzo sprawna obsluga stacji

Obsługa stacji benzynowej jest bardzo sprawna i kompetentna. Przy każdej wizycie obsługa jest szybka i osoby są zawsze uśmiechnięte i gotowe do pracy. Każdy zakup na tej stacji jest przyjemny i dodaję uśmiechu na ustach dzięki podejściu obsługi. Czystość stacji, budynku oraz jego otoczenia jest zawsze bardzo wysoka.

Stacja przyjazna, ale obsługa już nie.

Dystrybutory oraz plac stacji były czyste, sklep wewnątrz także był czysty, bez widocznych żadnych braków w towarze. Niestety pracownicy stacji nie odpowiedzieli na przywitanie ani pożegnanie. Kasjer ze smutnym wyrazem twarzy i tonem głosu przyjął zapłatę za paliwo nie pytając o kartę na punkty ani nie proponując skorzystania z jakiejkolwiek promocji.

Ostatnia Stacja przed wjazdem do Czech

Ostatnia stacja na terenie Polski przed wjazdem do Czech. Stacja z pełną obsługą oraz bardzo dobrym zaopatrzeniem. Personel chętny do pomocy nie tylko dla cudzoziemców ale dla każdego gościa stacji proszącego o pomoc. Mimo dużej ilości obsługiwanych gości porządek i czystość oraz dobra organizacja pracy. Na uwagę zasługuje również fakt bardzo dobrej jakość produktów w przystępnych cenach.

Polecam

Bardzo wysokie standardy obsługi klienta. Stacja bardzo nowoczesna.

Miła obsługa

Chciałbym przesłać bardzo pozytywną opinię odnośnie Pani sprzedawcy z tego co pamiętam była odpowiedzialna za zmianę. Spotkałem się z bardzo nietypową sytuacją ponieważ pewne małżeństwo awanturowało się na nowego (tak mi się wydaje) pracownika bo nie radził sobie z obsługą lecz pani która była z tym panem na stacji na spokojnie wytłumaczyła i nie dała się sprowokować klientom, bardzo podziwiam takie zachowanie mało kiedy ktoś potrafi tak spokojnie podejść do sytuacji. Chciałbym jeszcze dodać ze to małżeństwo chciało rozmawiać z kierowniką lecz ta Pani wspomniała ze w tym momencie brak kierownika i na tą chwilę ona odpowiada ze zmaine, po krótkiej chwili Pani dokończyła obsługe małżenstwa i problem został rozwiązany z poztywnym nastawieniem sprzedawcy. Bardzo często przyjeżdżam na kawę i zawsze widze uśmiechniętą Panią od ucha do ucha oby więcej takich sprzedawców Pozdrawiam i polecam

Najlepsza obsługa w mieście!

Personel stacji bardzo kulturalny i miły. Obsługujący mnie kasjer bardzo sprawnie i rzetelnie wykonywał swoją pracę. Miejsce bardzo czyste i zachęcające do odwiedzin. Stacja posiada ogromną różnorodność produktów od przekąsek do części samochodowych przez dania ciepłe. Dzięki wykwalifikowanej załodze zakupy trwają krótko i nie występują kolejki do kasy.

Prawidłowo

Przyjemnie, czysto. Pani obsługująca miła i uprzejma. Z uśmiechem przyjęła pieniądze za paliwo i zaproponowała dodatkowe produkty.

Zadowolona

Stacja i obejście stacji zadbane i czyste. Kiedy w kolejce stoi 3 osoby pracownik wzywa obsluge do pomocy przy kasach. Niestety w kółko słyszę zachęty i propozycje zakupu kawy lub czegoś do jedzenia. Jest to zbyt nachalnie . Widać że klient się śpieszy a i tak musi klient odsłuchać swoje.

Zadowolona

Stacja i obejście stacji zadbane i czyste. Kiedy w kolejce stoi 3 osoby pracownik wzywa obsluge do pomocy przy kasach. Niestety w kółko słyszę zachęty i propozycje zakupu kawy lub czegoś do jedzenia. Jest to zbyt nachalnie . Widać że klient się śpieszy a i tak musi klient odsłuchać swoje.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo dobry system premiowy i pakiety współpracy z marketami.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bez zastrzeżeń

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Polecam pod każdym względem

Odwiedzałeś ostatnio BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

Jet

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem