BP

( 4.09 )

Opinie (3734)

Wybrałem się na stację po zakup paliwa.

Wybrałem się na stację po zakup paliwa. Przede mną był 1 samochód dlatego poczekałem około 3 minut. Następnie podjechałem pod dystrybutor i zatankowałem samochód. W między czasie rozejrzałem się czy na terenie stacji jest czysto i tutaj było w porządku. Po przejściu do kasy nie musiałem czekać nawet w kolejce, przekazałem swoje kupony rabatowe i zapłaciłem. Obsługująca mnie kobieta proponowała zakup kawy, ale podziękowałem. Pani mimo to była spokojna i uprzejma. Powiedziała nawet ile punktów doliczono mi za bieżące zakupy. Na terenie sklepu porządek był również na wysokim poziomie. Po pożegnaniu udałem się do samochodu i odjechałem.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Pracownicy wychodzą z inicjatywą - jeżeli klient zapomni np. o karcie PAYBACK - pytając o nabicie punktów na kartę. Proponują dodatkowe produkty. W razie potrzeby szybko reagują na pomoc w zatankowaniu gazu co nie często się zdarza na innych stacjach. Czysty lokal. Zawsze pełny asortyment potrzebnych produktów.

Stacja na której często tankuje

Stacja na której często tankuje. Szybka i bezproblemowa obsługa w kasie. Myjka automatyczna ok. Czyste , pachnące toalety.

Miła i sprawna obsługa

Miła i sprawna obsługa. Dodatkowym atutem jest niedawno otwarta myjnia bezdotykowa.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Dokonywałam zakupu paliwa oraz korzystałam z usług sklepu w niedzielę z zakazem handlu 17 czerwca 2018. Pomimo stosunkowo dużej ilości osób przy kasie ( dwie otwarte kasy i kolejki 5 cio osobowe) całosc trwała nie dłużej niż 10 minut.

Podczas wizyty na stacji zaproponowano mi kanapkę z

Podczas wizyty na stacji zaproponowano mi kanapkę z dodatkowymi składnikami do kawy. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem z reguły proponują samą kanapkę. Bardzo polecam obsługę i na pewno wrócę.

Miła obsługa

Miła obsługa, która nie tylko z przymusu ale z przekonaniem zachęca do zakupu napojów i przekąsek. Uśmiechnięci sprzedawcy znali ofertę promocyjną i potrafili przedstawić ją w atrakcyjny sposób. Wielki plus za zaproszenie na początek kolejki kobiety w ciąży.

koło dystrybutorów bałagan i brudno

koło dystrybutorów bałagan i brudno , pistolety pozalewane on, wchodzac do sklepu, kasy kilka krotnie nie było kasjera lub osoby obsługującej towar porozrzucany na pułkach , opieszała obsługa i nie kompetentna , nie potrafiła opdpowiedziec na temat urządzeń via-tol

Za każdym razem jak tankuje paliwo wybieram tą stację

Za każdym razem jak tankuje paliwo wybieram tą stację. Obsługa zawsze miła, uśmiechnięta oraz pomocna. Na stacji zawsze jest porządek. Jak się tworzy zbyt długa kolejka dość szybko otwierana jest kolejna kasa. Obsługa zawsze zaproponuje coś do picia czy jedzenia bo taki mają przykaz " zgóry" , ale na plus dla nich żę nie robią tego zbyt nachalnie.

Podczas wizyty

Podczas wizyty, Pani okazała się być bardzo pomocna, w sytuacji, gdy potrzebowałem skorzystać z odkurzacza. Poświęciła mi dużo czasu na to, aby pomóc. Podała mi żeton i bez pytania poszła ze mną aby pokazać jak się obsługuje odkurzacz (mimo, że odmówiłem, to i tak poszła ze mną)

Przed tankowaniem podszedł Pan proponujący pomoc

Przed tankowaniem podszedł Pan proponujący pomoc. Na stacji jak i w jej okolicy porządek. Ruch duży ponieważ stacja znajduję się w okolicy dwóch dużych sklepów w Górze. Wewnątrz stacji porządek. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, bardzo sprawnie sprawdzono moje oczekiwania oraz zaparzono super kawę. Najlepsza stacja w okolicy.

Będąc na stacji miałam problem z dystrybutorem LPG

Będąc na stacji miałam problem z dystrybutorem LPG. Nie zerował się w ogóle przy podnoszeniu dyszy. Czekałam myśląc że ktoś płaci w kolacje. Nic się nie zmieniało. Wezwałam pracownika przez guzik. Nikt nie przyszedł. Pofatygowałam się osobiście a pani z obsługi potraktowała mnie zdawkowo mówiąc że trzeba podnieść dyszę i próbować. Nie interesowało ją to że mówiąc i sytuacji zaznaczyłam że dystrybutor się zaciol najprawdopodobniej. Wyszłam ze stacji. Wracając do samochodu wybiegła za mną. Do tankowania doszło a niesmak pozostał.

Sprzedawcy zawsze bardzo mili oraz uśmiechnięci

Sprzedawcy zawsze bardzo mili oraz uśmiechnięci. Zawsze czysto jak w środku na sali sklepowej jak i na podjeździe

W niedzielę nie było kolejki więc od razu do dystrybutora

W niedzielę nie było kolejki więc od razu do dystrybutora. Cena niższa niż na pozostałych stacjach konkurencji w pobliżu. Woda do mycia szyb jednak już mocno zabrudzona - na zwrócenie uwagi - obsługa obiecała że zajmą się tym. W środku czysto jak na tę porę roku - widać że co jakiś czas podłoga jest myta. Przy kasie obsługa sprawna, szybka - 2 kasy czynne, kasjerzy czekali na klientów i zapraszali do siebie żeby zapłącić. Standardowo, grzecznie zaproponowali kawę i hot doga - nie skorzystałem, ale przy zakupie papierosów zaproponowali jeszcze zapalniczkę z promocji.

Pracownicy mili

Pracownicy mili, pomogli w doborze żarówki. Przywitali mnie i pożegnali, zapyali o fakturę oraz kartę na punkty. Zaproponowali kawę. Na sklepie jak i w toaletach czysto.

Sprzedawcy byli bardzo mili oraz uśmiechnięci

Sprzedawcy byli bardzo mili oraz uśmiechnięci. Obsłużyli mnie z najwyższą starannością. Sala sprzedaży była czyta. Jedyny minus mojej wizyty to dość długi czas oczekiwania do kasy.

Odwiedzałeś ostatnio BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.81 )

Jet

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem