BP

( 4.30 )

Opinie (3861)

Wybrałem się na stację po zakup paliwa.

Wybrałem się na stację po zakup paliwa. Przede mną był 1 samochód dlatego poczekałem około 3 minut. Następnie podjechałem pod dystrybutor i zatankowałem samochód. W między czasie rozejrzałem się czy na terenie stacji jest czysto i tutaj było w porządku. Po przejściu do kasy nie musiałem czekać nawet w kolejce, przekazałem swoje kupony rabatowe i zapłaciłem. Obsługująca mnie kobieta proponowała zakup kawy, ale podziękowałem. Pani mimo to była spokojna i uprzejma. Powiedziała nawet ile punktów doliczono mi za bieżące zakupy. Na terenie sklepu porządek był również na wysokim poziomie. Po pożegnaniu udałem się do samochodu i odjechałem.

Polecam

Bardzo wysokie standardy obsługi klienta. Stacja bardzo nowoczesna.

Miła obsługa

Chciałbym przesłać bardzo pozytywną opinię odnośnie Pani sprzedawcy z tego co pamiętam była odpowiedzialna za zmianę. Spotkałem się z bardzo nietypową sytuacją ponieważ pewne małżeństwo awanturowało się na nowego (tak mi się wydaje) pracownika bo nie radził sobie z obsługą lecz pani która była z tym panem na stacji na spokojnie wytłumaczyła i nie dała się sprowokować klientom, bardzo podziwiam takie zachowanie mało kiedy ktoś potrafi tak spokojnie podejść do sytuacji. Chciałbym jeszcze dodać ze to małżeństwo chciało rozmawiać z kierowniką lecz ta Pani wspomniała ze w tym momencie brak kierownika i na tą chwilę ona odpowiada ze zmaine, po krótkiej chwili Pani dokończyła obsługe małżenstwa i problem został rozwiązany z poztywnym nastawieniem sprzedawcy. Bardzo często przyjeżdżam na kawę i zawsze widze uśmiechniętą Panią od ucha do ucha oby więcej takich sprzedawców Pozdrawiam i polecam

Najlepsza obsługa w mieście!

Personel stacji bardzo kulturalny i miły. Obsługujący mnie kasjer bardzo sprawnie i rzetelnie wykonywał swoją pracę. Miejsce bardzo czyste i zachęcające do odwiedzin. Stacja posiada ogromną różnorodność produktów od przekąsek do części samochodowych przez dania ciepłe. Dzięki wykwalifikowanej załodze zakupy trwają krótko i nie występują kolejki do kasy.

Prawidłowo

Przyjemnie, czysto. Pani obsługująca miła i uprzejma. Z uśmiechem przyjęła pieniądze za paliwo i zaproponowała dodatkowe produkty.

Zadowolona

Stacja i obejście stacji zadbane i czyste. Kiedy w kolejce stoi 3 osoby pracownik wzywa obsluge do pomocy przy kasach. Niestety w kółko słyszę zachęty i propozycje zakupu kawy lub czegoś do jedzenia. Jest to zbyt nachalnie . Widać że klient się śpieszy a i tak musi klient odsłuchać swoje.

Zadowolona

Stacja i obejście stacji zadbane i czyste. Kiedy w kolejce stoi 3 osoby pracownik wzywa obsluge do pomocy przy kasach. Niestety w kółko słyszę zachęty i propozycje zakupu kawy lub czegoś do jedzenia. Jest to zbyt nachalnie . Widać że klient się śpieszy a i tak musi klient odsłuchać swoje.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo dobry system premiowy i pakiety współpracy z marketami.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bez zastrzeżeń

Świetnie.

Świetnie. Obsługa bardzo dobra

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Polecam pod każdym względem

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Wyższe ceny niż konkurencja

Odwiedzałeś ostatnio BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

Jet

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem