Jakość Obsługi

ORLEN

( 3.96 )

Polski koncern paliwowo-energetyczny, lider wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Klienci PKN ORLEN mogą korzystać z programów lojalnościowych takich jak karty paliwowe czy karty VITAY. Stacje ORLEN to nie tylko wysokiej jakości paliwo, ale również dobrze wyposażone sklepy, sieć kawiarni STOP CAFE, myjnie oraz usługa kurierska "Stacja z paczką".

Opinie (10627)

Wysoka jakość

Wysoka jakość obsługi, propozycja kupna dodatkowego produktu, toaleta czysta , sklep czysty i dobrze zaopatrzony.

Niepokojące praktyki

Obsluga tej stacji po zatankowaniu na kartę Flota nie wydaje kuponów rabatowych. Nie pierwszy to taki przypadek. Obsługa słaba, niezaangazowana.

Szybko

Jak na stację tego dnia obsługa klienta przebiegła bardzo szybko w dodatku pracownicy mili dla klienta

Super

Obsługa dobra. Bardzo dobrze wyposażony sklep w artykuły spożywcze i motoryzacyjne z mini barem

Bardzo sprawna i sympatyczna obsługa.

Nawet podczas remontu i pracy w nienajlepszych warunkach pracownicy stają na wysokości zadania.

Elegancko i fachowo

Jak się rozlało paliwo, to Pan od razu zauważył i posypał takim rdzawym proszkiem jak przy wypadkach i okazał troskę

Obsługa ma zły dzień...

Tankowanie na tej stacji paliw było by przyjemne gdyby nie obsługa. Kasjerka nie miała humoru, była nieżyczliwa i nadęta. Jak poprosiłem o fakturę to miałem wrażenie że proszę ją o pożyczkę... Otoczenie stacji bez zastrzeżeń.

Super obsługa

Super obsługa miła obsługa i czystość stacji na ocenę celującą

Wysokie ceny

Choć często tankuję na stacjach tej sieci, na tej konkretnej tankuję dość rzadko ze względu na wysokie ceny paliw. Nie wiem czym to jest podyktowane lecz paliwa na tej konkretnej stacji potrafią być droższe nawet o kilkanaście groszy na litrze niż na stacjach tej samej sieci ulokowanych w promieniu kilku kilometrów.

Stacja godna polecenia i zakupu

Stacja schludna, czysta. Towar spełniający oczekiwania, dobrze zatowarowany. Personel okey, chociaż zdarza się obojętne traktowanie klienta. Ogólnie polecam

Super, bardzo miła obsługa!

Wieczorkiem skoczyłam sobie zatankować paliwo. Bardzo miła Pani zaproponowała mi kawę, ciastko, nawet hot-doga :). Szybciutko zamknęliśmy rachuneczek bo mi się spieszyło, ale naprawdę milo jest być tak obsłużonym.

Odwiedzałeś ostatnio ORLEN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia
  • Kawiarnia
  • kawa na wynos
  • sklep
  • paliwa
  • stacja paliw

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.29 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem