Solo Pizza

( 2.43 )

Opinie (53)

Pizza smaczna, ale to jedyny plus tej restauracji

Pizza w miarę dobra, ale w Łodzi jest sporo lepszych. Obsługa miła, ale nie spieszą się. Toalety z poprzedniej epoki, ciemne, brak miejsca do przebrania dziecka.

Lokal Solo Pizza odwiedzam często

Lokal Solo Pizza odwiedzam często, z potraw, które próbowałam najbardziej smakowała mi pizza i sałatka, do której można było samemu wybrać sobie składniki. Niestety kiedy siedziałam dalej od baru, w mniej widocznym miejscu kartę Menu dostałam po 10-15 minutach. Jedzenie smaczne, obsługa jest miła, natomiast sprawia wrażenie obojętnych, niezaangażowanych w to, co robi. Polecam jednak ze względu na smaczną pizzę.

Klimatyczne miejsce

Klimatyczne miejsce, choć obraz nagiej kobiety w makaronie, jak dla mnie jest tandetny i nie pasuję do całości. Muzykę też można byłoby zmienić ... jednak obsługa dobra i jedzenie świetne.

Podczas wizyty w Porcie Łódź

Podczas wizyty w Porcie Łódź, odwiedziłem punkt Solo Pizza. Ponieważ jest jedną z najlepszych sieci pizzerii, zrealizowałem zamówienie na standardowe danie. Obsługa tej pizzerii jest zawsze miła, schludnie i odpowiednio ubrana. Dodatkowo w bardzo szybkim czasie otrzymałem zamówienie. Zaleta tego punktu jest fakt, iż zawsze pytają się na ilu talerzach ma zostać podane danie i umożliwiają skorzystanie ze stalowych sztuccy, a nie jak w innych punktach, z jednorazowych tworzywowych. Tu również otrzymałem tacę z serwetkami, sosami, paragonem i resztą. Uważam, że takie punkty mają przyszłość.

Panie obsługujące kasę i przygotowujące sałatki były bardzo

Panie obsługujące kasę i przygotowujące sałatki były bardzo miłe, szybkie i sprawne. Produkty, z których można było skomponować sałatkę oraz gotowe sałatki wyglądało świeżo. Panie obsługujące miały rękawiczki i przykryte, spięte włosy. Duża ilość składników i sosów do wyboru zachęca do ponownego próbowania nowych mixów. Jedynym mankamentem była Pani za cicho mówiąca do klientów przy sporym natężeniu hałasu wokół. Klientów sporo, ale kolejka szła szybko.

Solo pizzeria serwuje swoim klientom smaczne pizze

Solo pizzeria serwuje swoim klientom smaczne pizze, aczkolwiek nie można oczekiwać jakichś wielkich specjałów. Po prostu zwykła pizzeria dla osób głodnych, którzy szukają miejsca gdzie można zjeść tanio i smacznie. Bez dodatkowej opłaty można otrzymać pudełko lub reklamówkę foliową potrzebną do zapakowania niezjedzonych kawałków pizzy. Obsługa miła.

Byłam na pizzy

Byłam na pizzy, zamówiłam dużą pizzę i taka właśnie była. Ładnie upieczona, ciasto idealne, troszkę za dużo sera, bo momentami można by było się nim zakrztusić. Plusem jest to, że widzimy kucharza, gdy robi naszą pizzę. Pizza była ciepła, 2 sosy gratis (mogło by być ich troszkę więcej, bo pojawia się problem, gdy jest duża pizza, kilka osób, a sosu mało), sztućce i talerze jednorazowe. Cena jest korzystna, na każdą kieszeń. Duży wybór.

Będąc w galerii poszłyśmy z siostrą coś zjeść

Będąc w galerii poszłyśmy z siostrą coś zjeść. Nasz wybór tym razem to solo pizza. Ofertę mają dużą 36 rodzajów pizzy,makarony jak i sałatki. Ja jednak zdecydowałam się na sałatkę grecką. Czas realizacji zamówienia nie był długi, w granicach do 20 min. Sałatka była smaczna,ładnie podana,świeże warzywa,byłam zadowolona. Ogólnie w środku czysto i schludnie,stoliki czyste,obsługa miła.

Reastauracja znajduje się na pasażu restauracyjnym centrum

Reastauracja znajduje się na pasażu restauracyjnym centrum handlowego. Czytelne i wyraźne oznakowanie jej usytuowania. Czytelne i przejrzyste wywieszenie dostepnego menu. W przypadku zamawiania sałatek mozliwośc samodzielnego skomponowania dania z dostępnych za ladą artykułów. Przystepne ceny. Krótki czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia, niestety bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Solo Pizza to miejsce gdzie można dobrze zjeść za nie duże

Solo Pizza to miejsce gdzie można dobrze zjeść za nie duże pieniądze. Obsługa jest miła i uśmiechnięta. Karta menu bogata w różnorodne pizze i nie tylko. Teren restauracji jest zadbany mimo iż przewija się tutaj mnóstwo ludzi. Na jedzenie nie trzeba długo czekać a wszystko jest smaczne i świeże. POLECAM

Odwiedzałeś ostatnio Solo Pizza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.84 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.01 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem