Honda

( 3.00 )

Opinie (36)

Bardzo szybki serwis

Bardzo szybki serwis. Podczas oczekiwania na samochód otrzymałem propozycję kawy lub herbaty. Znajduje się w poczekalni telewizor który umila oczekiwanie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa

Źle

Źle. Na minus: oferta i cena, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. dobra współpraca. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Bardzo przyjazna i życzliwa obsługa

Bardzo przyjazna i życzliwa obsługa. pracownicy dobrze znają ofertę firmy i potrafią w odpowiedni sposób zarekomendować proponowane auta.

Korzystałem z Salonu Hondy w celu jazdy testowej

Korzystałem z Salonu Hondy w celu jazdy testowej motocyklem. Dzień wcześniej telefonicznie umówiłem wizytę następnego dnia zjawiłem się na jazdę próbną. Obsługa miła standardowo sprawdzili posiadane przeze mnie uprawnienia do kierowania motocyklem pobrali kaucje (zwrotną) za ewentualne szkody i bez problemów przekazali mi maszynę na testy cała procedura związana ze sprawdzeniem dokumentów trwała około 15-20 min więc bardzo sprawnie. Serwisant opisał wybrany przeze mnie motocykl obsługę techniczną itp. Przekazał dokumenty pojazdu i życzył miłej jazdy. Warto nadmienić, że sama jazda testowa była darmowa nie trzeba było tankować benzyny a motocykl był wydany na pełne dwie godziny w tym czasie naprawdę można przetestować konkretnie dany pojazd. Podsumowując jazdy testowe motocyklami w salonie Hondy uznać mogę za bardzo dobre z rzetelną obsługą i fachowym doradztwem. Salon duży nowocześnie urządzony

Jestem bardzo zadowolona z kupna samochodu w tym

Jestem bardzo zadowolona z kupna samochodu w tym salonie.Sprzedaż nie zakończyła się jak w większości na wpłacie gotówki i odbiorze ale także na znakomitym i szybkim załatwieniu reklamacji jak samochód był na gwarancji także i po jej zakończeniu.POLECAM.

Bardzo miła i uprzejma obsługa

Bardzo miła i uprzejma obsługa. Miałam jednak wrażenie, że Pan, który zna się na sprawach technicznych, nie do końca był przekonywający, jeśli chodzi o samą sprzedaż usługi. Od początku raczej odradzał remont silnika, wspomniał nawet, iż nie jest to możliwe. Choć jest to możliwe. Silnik ten ma budową prostą, jak budowa cepa. Pan z obsługi serwisowej nie użył żadnych argumentów, aby przekonać klientów, że warto robić naprawy w serwisie autoryzowanym. Nie przedstawił żadnej korzyści, jaką można by ze skorzystania z tej oferty mieć. Najsłabszym punktem był czas, kiedy można odstawić auto i cena. Tego jednak się przecież ludzie spodziewają, że remontując silnik w serwisie, zapłacą więcej, niż u mechanika poza salonem. A kilka atutów było, np. krótki czas samej naprawy, gwarancję fachowej usługi, oryginalne części, doświadczenie. Podsumowując - techniczna pomoc bardziej profesjonalna, niż umiejętności marketingowo-sprzedażowe.

Po uzyskaniu zgody na jazdę testową

Po uzyskaniu zgody na jazdę testową, przedstawiciel zapytał się oraz poprosił mnie o prawo jazdy w celu weryfikacji. Jazda próbna trwała około godziny w czasie, której sprzedawca opowiedział mi o tym samochodzie. Podał dokładnie wszystkie szczegóły i parametry. Również wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Był miły i uprzejmy.

Dziś odwiedziłem dość nietypowe miejsce jak na studenta

Dziś odwiedziłem dość nietypowe miejsce jak na studenta. Mianowicie był to salon samochodowy Honda. Chciałem się zapytać o możliwość zapisania się na jazdę testową jednym z samochodów. Przedstawiciel zapytał się czy mam w tej chwili czas i ochotę, aby teraz wypróbować model, którym chciałem się przejechać. Zgodziłem się i mogłem wsiąść za kółko.

Jeden z kilku ASO Hondy w Warszawie

Jeden z kilku ASO Hondy w Warszawie. Za plus można uznać bogatą ofertę. W salonie znajdziemy chyba wszystko na kołach, co produkuje Honda. Dodatkowo jest tam też komis aut używanych. Sam serwis działa sprawnie, choć ma zazwyczaj sporo klientów. Czasami czas obsługi może być długi. W cenie dodają mycie auta. Nic za darmo. Ceny części mogą być trochę wyższe niż np. pod Warszawą. Za to rekompensują to doświadczeniem i podejściem personelu.

Salon i serwis Honda Matraszek w Markach k

Salon i serwis Honda Matraszek w Markach/k. Warszawy. Serwisuję tam swoje auto, nie mam zastrzeżeń. Obsługa miła i kompetentna. Plusem serwisu jest jego indywidualne nastawienie na klienta. Być może dlatego, że w pobliskiej Warszawie jest kilka salonów/serwisów Hondy i one zgarniają większość klientów. Wolę jednak jechać tam, ponieważ już kilka razy zdarzyło mi się, że ceny usług/części są niższe niż w warszawskich salonach tej marki.

Szukając odpowiedniego dla mnie samochodu odwiedziłem kilka

Szukając odpowiedniego dla mnie samochodu odwiedziłem kilka salonów samochodowych w okolicy mojego miejsca zamieszkania. trafiłem do salonu hondy. Miałem wcześniej dobrą opinię na temat tej marki. Po wejściu do salonu nikogo nie było. Nikt się nie interesował. Musiałem podejść do recepcji i sam poprosić o pomoc w wybraniu auta. Nie było koloru białego perłowego ani bordowego metaliku. powiedziano mi, że takie auta są tylko na specjalne zamówienie. W stoku jest dostępny tylgo granatowy kolor tego modelu, który ja chcę.

Salon marki Honda znajduje się nieco na uboczu Olsztyna ale

Salon marki Honda znajduje się nieco na uboczu Olsztyna ale za to blisko bardzo obleganego Centrum Handlowego. Z zewnątrz cały budynek wygląda bardzo estetycznie i ładnie. Na placu, na którym stało sporo samochodów na sprzedaż i do reklamy było czysto, nie było żadnych plam oleju, nie było papierków czy nawet dużej ilości piasku. Szyby od salonu były czyste. Wszedłem do środka i zacząłem się rozglądać po samochodach, które błyszczały z nowości, były czyste i zadbane. Każdy samochód posiadał opis różnej konfiguracji. Na sali sprzedaży chodził pracownik, który podszedł do mnie i zapytał czy potrzebuję pomocy lub informacji. Kiedy zapytałem o interesujący mnie model pracownik bardzo wyczerpująco opisał mi auto i jego możliwości. Ceny nowych samochodów są dość wysokie ale jest to licząca się marka i dobrej jakości samochody muszą kosztować. Pracownika oceniam bardzo pozytywnie.

Salon położony przy ulicy Baraniaka

Salon położony przy ulicy Baraniaka. Łatwy dojazd, ale przy większej ilości klientów co jest możliwe bo są tam jeszcze salony Hundai, Volvo, Jaguar, Land Rover, może być trochę ciasno. W salonie czysto i świeżo. Pracownicy ubrani w jednolite stroje, każdy posiada identyfikator, na biurkach panuje wzorowy porządek nigdzie nie widać zbędnych papierów. Przy każdym pojeździe katalogi i foldery, dodatkowo oddzielnie na stojak w łatwo dostępnym miejscu dodatkowe katalogi. Ekspozycja samochodów bardzo bogata. W środku i na zewnętrz eksponowane są wszystkie dostępne modele. Na pięterku stoliki, prasa, telewizor dla oczekujących klientów serwisu. W bardzo krótkim czasie podszedł pracownik przywitał się zaoferował swoją pomoc. Poprosiłem o przedstawienie oferty Hondy Civic. Pan zaprosił mnie do swojego biurka. Zapytał jaka miała by być forma płatności. Zapytał się jaki model mnie interesuje. Następnie o wszystkim opowiedział przedstawił katalogi i szeroką ofertę dotyczącą zakupu. Zaproponował przygotowanie również innych wariantów i przesłanie na mój adres mailowy. Padła również propozycja jazdy testowej teraz lub dogodny dla mnie terminie. Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa.

Serwis Hondy w Gdańsku

Serwis Hondy w Gdańsku. Obsługa przyjmująca auta do serwisu wprowadza nerwowość, wynikającą z braku prawidłowej komunikacji na linii mechanicy-obsługa serwisu. Jedyną osobą zainteresowaną obsługą Klienta jest pracująca tam Pani. Odzielnym tematem jest wystrój seriwsu, niczym z początku lat 90-tych.

Odwiedzałeś ostatnio Honda?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(0.50 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem