Honda

( 0.50 )

Opinie (40)

Obsługa w serwisie

Pracownicy powinni przejść badania laryngologiczne. Nie analizują tonacji dźwięków oraz barwy ,jakie przekazuje klient. Przejawiają wysokie mniemanie,o własnej pracy i chcą wieść prym nad klientem.Zapominają,że są tylko, i w tej chwili, małymi trybikami, w rękach systemu właściciela. Dzwonią do klienta, z dwugodzinnym wyprzedzeniem, o zakończonej procedurze naprawy.Klient przyjeżdża,ma czekać . Infant, pozostaje antoniczny, na twoje pytania- dodatkowego okresu oczekiwania, powodów braku odroczonego terminu płatności i ect.Knot milczy więc musisz go, karcić, rzucając pioruny. Smh Toruń, to odwierciedlenie szefa. Musi być taki jak oni.To on, ich werbuje. Zataczać kregi. Wyrugować z mapy koncernu hondy.

Bardzo szybki serwis

Bardzo szybki serwis. Podczas oczekiwania na samochód otrzymałem propozycję kawy lub herbaty. Znajduje się w poczekalni telewizor który umila oczekiwanie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa

Źle

Źle. Na minus: oferta i cena, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. dobra współpraca. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Bardzo przyjazna i życzliwa obsługa

Bardzo przyjazna i życzliwa obsługa. pracownicy dobrze znają ofertę firmy i potrafią w odpowiedni sposób zarekomendować proponowane auta.

Korzystałem z Salonu Hondy w celu jazdy testowej

Korzystałem z Salonu Hondy w celu jazdy testowej motocyklem. Dzień wcześniej telefonicznie umówiłem wizytę następnego dnia zjawiłem się na jazdę próbną. Obsługa miła standardowo sprawdzili posiadane przeze mnie uprawnienia do kierowania motocyklem pobrali kaucje (zwrotną) za ewentualne szkody i bez problemów przekazali mi maszynę na testy cała procedura związana ze sprawdzeniem dokumentów trwała około 15-20 min więc bardzo sprawnie. Serwisant opisał wybrany przeze mnie motocykl obsługę techniczną itp. Przekazał dokumenty pojazdu i życzył miłej jazdy. Warto nadmienić, że sama jazda testowa była darmowa nie trzeba było tankować benzyny a motocykl był wydany na pełne dwie godziny w tym czasie naprawdę można przetestować konkretnie dany pojazd. Podsumowując jazdy testowe motocyklami w salonie Hondy uznać mogę za bardzo dobre z rzetelną obsługą i fachowym doradztwem. Salon duży nowocześnie urządzony

Jestem bardzo zadowolona z kupna samochodu w tym

Jestem bardzo zadowolona z kupna samochodu w tym salonie.Sprzedaż nie zakończyła się jak w większości na wpłacie gotówki i odbiorze ale także na znakomitym i szybkim załatwieniu reklamacji jak samochód był na gwarancji także i po jej zakończeniu.POLECAM.

Bardzo miła i uprzejma obsługa

Bardzo miła i uprzejma obsługa. Miałam jednak wrażenie, że Pan, który zna się na sprawach technicznych, nie do końca był przekonywający, jeśli chodzi o samą sprzedaż usługi. Od początku raczej odradzał remont silnika, wspomniał nawet, iż nie jest to możliwe. Choć jest to możliwe. Silnik ten ma budową prostą, jak budowa cepa. Pan z obsługi serwisowej nie użył żadnych argumentów, aby przekonać klientów, że warto robić naprawy w serwisie autoryzowanym. Nie przedstawił żadnej korzyści, jaką można by ze skorzystania z tej oferty mieć. Najsłabszym punktem był czas, kiedy można odstawić auto i cena. Tego jednak się przecież ludzie spodziewają, że remontując silnik w serwisie, zapłacą więcej, niż u mechanika poza salonem. A kilka atutów było, np. krótki czas samej naprawy, gwarancję fachowej usługi, oryginalne części, doświadczenie. Podsumowując - techniczna pomoc bardziej profesjonalna, niż umiejętności marketingowo-sprzedażowe.

Po uzyskaniu zgody na jazdę testową

Po uzyskaniu zgody na jazdę testową, przedstawiciel zapytał się oraz poprosił mnie o prawo jazdy w celu weryfikacji. Jazda próbna trwała około godziny w czasie, której sprzedawca opowiedział mi o tym samochodzie. Podał dokładnie wszystkie szczegóły i parametry. Również wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Był miły i uprzejmy.

Dziś odwiedziłem dość nietypowe miejsce jak na studenta

Dziś odwiedziłem dość nietypowe miejsce jak na studenta. Mianowicie był to salon samochodowy Honda. Chciałem się zapytać o możliwość zapisania się na jazdę testową jednym z samochodów. Przedstawiciel zapytał się czy mam w tej chwili czas i ochotę, aby teraz wypróbować model, którym chciałem się przejechać. Zgodziłem się i mogłem wsiąść za kółko.

Głupia sytuacja

Głupia sytuacja. Potrzebowałam dopompować koło w samochodzie i to było najbliższe miejsce do którego mogłam się udać. Po wjeździe na parking salonu zauważyłam mnóstwo samochodów testowych. Po podejściu do obsługi Pan bez problemu pomógł mi bezpłatnie dopompować koło. A więc wielki plus za miła obsługę. CO do salonu to zauważyłam że stało w nim wiele samochodów . Chyba każdy model. Polecam.

Piękny i nowoczesny salon

Piękny i nowoczesny salon. Już przed wjazdem na parking obserwujemy paletę samochodów testowych, jest i sporo. Zaraz po wejściu do obiektu zostałam mile przywitana przez Pana z obsługi. Zaprosił mnie do obejrzenia oferty delikatnie wypytując co mnie interesuje . Następnie po wstępnej ocenie i wyborze pracownik zaproponował jazdę próbną. TO MI SIĘ PODOBA, POLECAM

Świetny salon

Świetny salon. Obsługa na wysokim poziomie. Zaraz po wejściu do środka podszedł do mnie pracownik i od razu przeszliśmy do omawiania ofert. Po zapoznaniu mnie z wszystkimi samochodami od razu zaproponoował jazdę próbną. Zaznaczam iż każdy samochód oferowany był dostępny do przetestowania podszas jazd ptóbnych.

Jeden z kilku ASO Hondy w Warszawie

Jeden z kilku ASO Hondy w Warszawie. Za plus można uznać bogatą ofertę. W salonie znajdziemy chyba wszystko na kołach, co produkuje Honda. Dodatkowo jest tam też komis aut używanych. Sam serwis działa sprawnie, choć ma zazwyczaj sporo klientów. Czasami czas obsługi może być długi. W cenie dodają mycie auta. Nic za darmo. Ceny części mogą być trochę wyższe niż np. pod Warszawą. Za to rekompensują to doświadczeniem i podejściem personelu.

Salon i serwis Honda Matraszek w Markach k

Salon i serwis Honda Matraszek w Markach/k. Warszawy. Serwisuję tam swoje auto, nie mam zastrzeżeń. Obsługa miła i kompetentna. Plusem serwisu jest jego indywidualne nastawienie na klienta. Być może dlatego, że w pobliskiej Warszawie jest kilka salonów/serwisów Hondy i one zgarniają większość klientów. Wolę jednak jechać tam, ponieważ już kilka razy zdarzyło mi się, że ceny usług/części są niższe niż w warszawskich salonach tej marki.

Odwiedzałeś ostatnio Honda?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(0.50 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem