La Strada

( 0.63 )

Opinie (51)

Uwaga na buty z firmy La Strada

Kupiłam buty Rieker, które się zaraz rozkleiły. W tym czasie zamknęli sklep w Krakowie wiec usłyszałam, że mam przyjechać do Tarnowskich Gór jak chcę reklamować buty. Potem wydali opinię bez daty, bez nazwiska, czysta kartka z jednym zdaniem, że but uszkodzony mechanicznie, więc się nie kwalifikuje. Poszłam do rzecznika praw konsumenckoch to LaStrada stwierdziła znowu, że buty były źle konserwowane. Teraz idę do sądu, bo moje prawa nie zostały uznane a wręcz zignorowane.

Odwiedzałeś ostatnio La Strada?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

BADURA

(4.17 )

Bagatt

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem