Opera Wrocławska

( 4.83 )

Opinie (4)

Miejsce idealne do spędzenia cudnego wieczoru

Opera Wrocławska zachwyca pięknym, wspaniale zachowanym budynkiem. Kupno biletów oraz obsługa szatni przebiega bardzo zręcznie, sprawnie i kulturalnie - nigdy nie spotkałam się tam z tłokiem i harmiderem w szatni, nigdy też nie miałam problemu z oddaniem i odebraniem płaszcza. Opinia na temat Opery w dużej mierze zależy od spektaklu - tym razem jednak postaram się skupić na walorach Opery jako instytucji. Oferta wydarzeń jest bogata - w sezonie zimowym warto pójść np. na balet. Niczego mi tam nie brakuje. Pracownicy są bardzo kulturalni i kompetentni, a miejsce jest zawsze czyste i dobrze się prezentuje. Polecam!

Była to moja pierwsza wizyta w Operze i byłam pod tak

Była to moja pierwsza wizyta w Operze i byłam pod tak ogromnym wrażeniem,że musze wystawić tę opinię. Cały budynek utrzymany jest w nieskazitelnej czystości, wszyscy goście są uprzejmie witani. W czasie przerwy w spektaklu można zakupić w bufecie coś do picia lub jakąś przekąske. Panie szybko i sprawnie obsługują gości, tak aby każdy zdążył sie posilić lub napoić przed powrotem na salę. Serdecznie polecam wizyte w Operze, i wcale nie ze względu na spektakl,a przez wzgląd na całokształt.

Plenerowe przedstawienie

Plenerowe przedstawienie, jak twierdzą niektórzy krytycy największego dzieła Giacomo Pucciniego - opery Turandot. Nowatorska forma prezentacji spektakli w plenerze zaproponowana przez Operę Wrocławską jest rzeczywiście novum nie tylko na skalę krajową ale i chyba europejską, jeśli nie światową. Wyjście poza salę operową w otwartą przestrzeń nie tylko trafia do znacznie szerszego kręgu odbiorców ale przede wszystkim potęguje, dzięki specjalnej technice doznania artystyczne. Tę sztandarową dla Pucciniego operę wystawiono na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przy widowni wypełnionej po brzegi. Dobra organizacja, sprawne kierowanie tłumem ludzi spowodowało, że łatwo można było znaleźć własne miejsce. Niedogodnością zaś były wystające w siedzeniach metalowe wkręty mocujące siedzenia, które o ile uwierając w pośladki mogą mieć uzasadnienie,być bodźcem i powodować doping w trakcie imprez sportowych o tyle nie były już tak miło i (u)czuciowo odbierane podczas widowiska kulturalnego. Czułam się jak księżniczka na ziarnku grochu, kręcąc się nieustanie w poszukiwaniu dogodnej pozycji.Impreza poprzedzona reklamą i przemówieniami dyrektorki Opery oraz Prezydenta Dutkiewicza oraz jeszcze jednej ważnej lokalnej osobistości zachęcała do głosowania na Wrocław w konkursie do miana Europejskiej Stolicy Kultury. Samo przedstawienie rozpoczęło się z 15 minutowym opóźnieniem. To niedociągnięcie zrekompensowały jednak w pełni doznania z uczty duchowej jaką dostarczyli artyści wystawiający operę. Międzynarodowa obsada, współpraca kilku teatrów, świetne partie solowe czołowych postaci, piękne śpiewy grupowe, wspaniała choreografia, cudowne stroje, niezwykłe efekty świetlne nie tylko oddają klimat chińskiego dworu cesarskiego ale przede wszystkim ekspresyjnie oddały treść i sens opery.Narastająca stopniowo dramaturgia umiejętnie wywoływała i dozowała doznania artystyczne. Brawa dla reżysera,dyrektora orkiestry, artystów i statystów, którzy z wielkim zaangażowaniem starali się zaspokoić potrzeby widzów w ten chłodny wieczór. Podczas 30 minutowej przerwy można było zaspokoić głód w zaproponowanej przez liczne stoiska gastronomiczno- kateringowe i ogrzać się ciepłą herbatą czy kawą co było szczególnie pożądane ponieważ wieczór i noc były rzeczywiście zimne. Impreza była sponsorowana przez wiele podmiotów ale oprócz Urzędu Miasta widoczny był jeszcze tylko jeden -Tauron, który reklamował swoje produkty rozdawanymi przez urocze hostessy świecącymi gadżetami. Bardzo udana impreza dla osób z różną zasobnością portfela. Bilety można było nabyć w przedziale od 20 zł w najgorszych sektorach po 150 zł dla VIP-ów.

Odwiedzałeś ostatnio Opera Wrocławska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(3.83 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(4.75 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem