Adhoc

( 3.00 )

Opinie (3)

Kolejny raz opóźnienia z przelewamy za wykonane zadania

Kolejny raz opóźnienia z przelewamy za wykonane zadania. tym razem nie ma żadnej informacji o opóźnieniach tylko po prostu nie ma pieniędzy. Zaraz powinny być przelewy za ostatni miesiąc ale nie ma ich jeszcz za przedostatni. Tylko cały czas mówi się, że jest problem z systemem. Ale zaczyna to już być męczące. Nikt już chyba poważnie nie traktuje takich tłumaczeń.

Firma zajmująca się badaniami marketingowymi prowadzonymi w

Firma zajmująca się badaniami marketingowymi prowadzonymi w całej Polsce. Współpracuję z tą firmą od kilku miesięcy i jak do tej pory nie było żadnego problemu. Wszystkie propozycje badań można zobaczyć na portalu, jednakże najpierw trzeba się zarejestrować a to trwa tylko chwilę. Każdy uczestnik może wybrać sobie badanie, które poprzedzone jest zaliczeniem testu. . W każdej chwili można się skontaktować z osobą odpowiedzialną za dany region.

Moja obserwacja dotyczy konkurencji firmy secretclient

Moja obserwacja dotyczy konkurencji firmy secretclient. Jestem zarejestrowana w kilku firmach zajmujących się badaniami tajemniczy klient. Każda z nich wnosi coś nowego, innego do mojego doświadczenia. Firma Adhoc zasłużyła według mnie na szczególne wyróżnienie ponieważ dba o ciągłe dokształcanie się tajemniczych klientów. Co jakiś czas dostaję informacje o materiałach, które powinnam przestudiować oraz o testach, które powinnam zdać by móc dalej być tajemniczym klientem. To od nich dowiedziałam się o kodeksie ESOMAR oraz o standardach PKJPA. Takie dokształcanie gwarantuje wysoki poziom dokonanych obserwacji. Powiem szczerze, że wykorzystuję wiele rzeczy nauczonych w Adhoc do mojej pracy jako tajemniczy klient w innych firmach.

Odwiedzałeś ostatnio Adhoc?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

VSC

(5.00 )

InTENSO

(4.00 )

Euroadres Polska

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem