Dajan Taxi

( 0.50 )

Opinie (5)

Beznadziejna korporacja

Beznadziejna korporacja, niegrzeczni kierowcy. Długi czas oczekiwania, w dodatku samochód brudny w środku. Kierowca wygląda, jakby wyrwał się z poprawczaka.

Zamawiając taksówkę z Dajan Taxi w nocy po raz kolejny

Zamawiając taksówkę z Dajan Taxi w nocy po raz kolejny przyjechała po długim oczekiwaniu mimo że zamawiając taksówkę zostałam poinformowana że będzie wciągu 10 min. Wsiadając do auta strasznie śmierdziało papierosami. Kierowca nie znał topografii miasta, musiałam pokierować go pod adres - to już nie pierwszy incydent w tej firmie, poza tym Pan się obraził że zwróciłam mu uwagę że nie jedzie najkrótszą drogą

Czas oczekiwania na kierowcę to standardowo 5

Czas oczekiwania na kierowcę to standardowo 5-8 minut. Samochody obsługujące tą firmę są przeróżne. Niestety również te stare, głośne i niewygodne. Ceny korzystne. Kierowcy rozmowni i kulturalni. Często jeżdżę jedną i tą samą trasą, często z tym samym kierowcą. Niestety zamiast podwieźć mnie pod wskazany numer często "wysadza mnie" po przeciwnej stronie ulicy "bo przecież mogę przebiec, przecież to niedaleko". Ma rację, ale to ja płacę za usługę i chcę by była wykonana należycie.

Szczerze polecam wszystkim Dajan Taxi

Szczerze polecam wszystkim Dajan Taxi. Oczywiście ta firma ma też swoje minusy jak na przykład czasami dłużej trzeba czekać na taksówkę (wiadomo, nikt nie przeleci nad korkami autem) oraz samochody nie zawsze są najlepsze. Za to nadrabiają najlepszą ceną w Trójmieście i kierowcami! Zawsze trafiam na miłych i profesjonalnych. Auta są czyste i nie śmierdzi w środku. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby kierowca jechał specjalnie dłuższą trasą. Chyba, że uzgodnimy inaczej aby korki ominąć. Oby tak dalej!

Odwiedzałeś ostatnio Dajan Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem