Dajan Taxi

( 1.00 )

Opinie (6)

Porażka

Obsługa na niskim poziomie,kierowcy gburowaci, starzy jak ich samochody. Nie b polecam

Beznadziejna korporacja

Beznadziejna korporacja, niegrzeczni kierowcy. Długi czas oczekiwania, w dodatku samochód brudny w środku. Kierowca wygląda, jakby wyrwał się z poprawczaka.

Zamawiając taksówkę z Dajan Taxi w nocy po raz kolejny

Zamawiając taksówkę z Dajan Taxi w nocy po raz kolejny przyjechała po długim oczekiwaniu mimo że zamawiając taksówkę zostałam poinformowana że będzie wciągu 10 min. Wsiadając do auta strasznie śmierdziało papierosami. Kierowca nie znał topografii miasta, musiałam pokierować go pod adres - to już nie pierwszy incydent w tej firmie, poza tym Pan się obraził że zwróciłam mu uwagę że nie jedzie najkrótszą drogą

Czas oczekiwania na kierowcę to standardowo 5

Czas oczekiwania na kierowcę to standardowo 5-8 minut. Samochody obsługujące tą firmę są przeróżne. Niestety również te stare, głośne i niewygodne. Ceny korzystne. Kierowcy rozmowni i kulturalni. Często jeżdżę jedną i tą samą trasą, często z tym samym kierowcą. Niestety zamiast podwieźć mnie pod wskazany numer często "wysadza mnie" po przeciwnej stronie ulicy "bo przecież mogę przebiec, przecież to niedaleko". Ma rację, ale to ja płacę za usługę i chcę by była wykonana należycie.

Szczerze polecam wszystkim Dajan Taxi

Szczerze polecam wszystkim Dajan Taxi. Oczywiście ta firma ma też swoje minusy jak na przykład czasami dłużej trzeba czekać na taksówkę (wiadomo, nikt nie przeleci nad korkami autem) oraz samochody nie zawsze są najlepsze. Za to nadrabiają najlepszą ceną w Trójmieście i kierowcami! Zawsze trafiam na miłych i profesjonalnych. Auta są czyste i nie śmierdzi w środku. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby kierowca jechał specjalnie dłuższą trasą. Chyba, że uzgodnimy inaczej aby korki ominąć. Oby tak dalej!

Odwiedzałeś ostatnio Dajan Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem