Helios

( 5.00 )

Opinie (6)

W sklepie Helios robię zakupy sporadycznie

W sklepie Helios robię zakupy sporadycznie. Wita mnie dziwny dość nie przyjemny zapach unoszący się w sklepie oraz głośna rozmowa personelu -……Praca czyni wolnym -……. - No co? tak powiedział Hitler Przechodzę miedzy dość wąskimi alejkami, zauważając estetykę wyeksponowania towaru który indywidualnie ma naklejki cenowe. Za ladą z mięsem i wędliną dwie ekspedientki. Jedna z nich zachwalając wędlinę klientce, najprawdopodobniej dobrze jej znane głośno stwierdza iż szyneczka jest zaje.... Dwa połączone stanowiska kasowe. Kasjerka jedna. Kobieta przy kości, blondynka w okularach w średnim wieku ubrana w zielony, rozpinany fartuch przed kolana z blado kremowymi wykończeniami i śladami wyraźnego sprania koloru sprawnie sumuje moje zakupy i przyjmuje należność za nie. W miedzy czasie komentuje zakup klienta którego też najwidoczniej często obsługuje. A to wszystko w bardzo wesołej, poufałej atmosferze. która w tym sklepie panuje podczas dokonywania zakupów którą zapamiętuję jako element najbardziej mi zapadający w pamięć.

Jako prezent imieninowy otrzymałam obraz w formie

Jako prezent imieninowy otrzymałam obraz w formie reprodukcji. Bardzo mi się spodobał, ale niestety po odpakowaniu okazało się, że ma defekt. Pod tekturowym rożkiem służącym jako ochrona obraz był niedomalowany. Była to ewidentna wina producenta. Niestety w związku z tym, że był to prezent nie posiadałam paragonu. Niezręczne wydawało mi się poproszenie o niego znajomej. Postanowiłam pójść do sklepu i dowiedzieć się czy coś uda się z tym zrobić. Kiedy weszłam do sklepu było sporo klientów. Niemal przy każdym regale ktoś się kręcił. Nie mogłam spostrzec nikogo z obsługi. Podeszłam więc do kas. Zaczepiłam tam młodą kasjerkę i poprosiłam o pomoc. Ona zajęta sprzedażą, kazała mi udać się do działu wydawani8a towaru mówiąc,że powinnam kogoś tam znaleźć. Poszłam za jej radą pod magazyn (który z ledwością znalazłam) i tam zagaiłam kolejną osobę z obsługi. Młody mężczyzna powiedział, że bez paragonu nie jest w stanie nic zrobić. Ja nie potrafiłam podać nawet daty zakupu, wiedziałam jedynie że obraz kupiono w tym sklepie. Sprzedawca dosłownie rozłożył i moja prośba o wymianie obrazu została odrzucona. Nie wiem czy na pewno do zwrotu wymagany jest paragon.Tym bardziej, że pokazałam panu identyczny obraz u nich na sklepie. Być może powinnam się wykłócać, ale postanowiłam powiedzieć znajomej o tym nietrafionym zakupie i poprosić ją, aby osobiście wymieniła obraz.

Odwiedzałeś ostatnio Helios?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem