Dolce Vita

( 5.00 )

Opinie (7)

najlepsza pizza

witam i mam jedna opinie na tamat pizzy DOLCE VITA Najlepsza pizza w lubinie jest mega najlepsza NA MAXA

Najlepsza pizza w mieści Lubinie ;

Najlepsza pizza w mieści Lubinie ;) Nie będę się rozpisywała trzeba przyjść, spróbować i wrócić :) Gorąco polecam.

Lody

Lody, herbaty, ale także gorące dania np. popularnej kuchni włoskiej mozna znależć właśnie tutaj.Za barem pracuje kilka osób, a salę obsługuje oddział kelnerek.Miejsce podzielone jest na dwa poziomy - górny i dolny. Na górnym jest tylko kilka stolików i stosunkowo mało miejsca. Na górze można znaleźć niezagospodarowane zakamarki, gdzie na stołach leżą odwrócone nogami do góry krzesła. Jest to niewiarygodne z tego powodu, że gdy oba poziomy są pełne gości, nowi zostają odprawieni z kwitkiem.

Pizzeria do które się udałem nie jest pizzerią sieciową i

Pizzeria do które się udałem nie jest pizzerią sieciową i inie obowiązują jej jakieś określone standardy, a może powinny. Po podejściu do lady trochę się naczekałem zanik ktoś poszedł, bo minęło ok 5 minut. Zamówienie pizzy odbyło się sprawnie i szybko, gorzej z jej przygotowaniem. Nie zostałem poinformowany o tym jak będę musiał długo czekać na zamówienie. Czas realizacji zamówienia 50 minut. Dodam tylko, że w lokalu poza mną były jeszcze tylko 2 osoby. Ale za to mogłem dokładnie obejrzeć lokal. Ogólna ocena 3+, było czysto, stoliki posprzątane ustawione, ale za to okna nadawały się do umycia. Niestety ściany lokalu też wymagają drobnego remontu i załatana paru odprysków. Schody wejściowe do lokalu do remonty, brak w nich było co drugiej płytki. Toaleta czysta, zapach trudny do określenia, brak papierowych ręczniczków, a dmuchawa ledwo działała. Na szczęście pizza którą zamówiłam bardzo dobra, zgodna z zamówieniem + sos gratis.

Kiedy weszłam do lokalu było tam bardzo dużo klientów

Kiedy weszłam do lokalu było tam bardzo dużo klientów. Ledwo znalazłam jeden wolny stolik. Przyznam, że ten tłum klientów nieco mnie zdziwił, ze względu na to, że był to poniedziałek. Usiedliśmy przy stoliku. Nastrój w pizzerii był dosyć przyjemny. Kelnerka podeszła do nas i zapaliła nam świeczkę. Nie przyniosła nam menu, więc mój chłopak musiał się po nie sam pofatygować. Wzięliśmy po piwie i wybraliśmy pizzę ze szpinakiem. Piwo dostaliśmy bez żadnego oczekiwania od razu przy zamawianiu. Niedługo na naszym stoliku znalazły się darmowe sosy do pizzy (pomidorowy i czosnkowy)oraz talerze i sztućce. Minęło około 15 minut. W tym czasie osoby, które składały zamówienia po nas już jadły pizze. Mój chłopak podszedł do baru zapytać się co dzieje się z naszym zamówieniem. Okazało się, że nie ma szpinaku i jeden z pracowników udał się po niego do sklepu więc to może chwile potrwać. Moim zdaniem jeśli brakowało jakiegoś składnika powinni nas o tym powiadomić znacznie wcześniej. A ogólnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo skoro coś figuruje w menu to pizzeria powinna być przygotowana, że ktoś zechce to zamówić. Czekaliśmy kolejne 15 minut, tracąc cierpliwość. W końcu pizza do nas dotarła. Nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam.

Odwiedzałeś ostatnio Dolce Vita?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.28 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem