NZOZ Centrum Usług Medycznych Proximum

( 1.50 )

Opinie (3)

Słabo

Nigdy nie można się zarejestrować telefonicznie. Zawsze brak miejsc, nawet jeśli się dzwoni z samego rana. Wieczne kolejki.

Z usług tej przychodni skorzystałam bodajże drugi raz

Z usług tej przychodni skorzystałam bodajże drugi raz. Za każdym razem skierowana na badania przez lekarza zakładowego. Ponieważ firma, w której pracuję ma z przychodnią podpisaną umowę odpada konieczność rejestracji, co do której w przychodniach mamy największe zastrzeżenia. Swoją sprawę - badanie EKG - załatwiłam od ręki. Najpierw zarejestrowałam się w okienku i po krótkim czasie oczekiwania pani zajmująca się rejestracją zrobiła mi badanie. Wszystko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze i sprawnie. Wynik z opisem był do odbioru 3 dni póżniej. Po podpisaniu odebrania wyniku (w celu rozliczenia z firmą) dostałam wynik i zostałam dodatkowo uczulona przez panią go wydajacą, że powinnam z nim zgłosić się do specjalisty. Sama przychodnia mieści się w dość starym budynku, który jest niezbyt wygodny: wąskie korytarze, popostawieniu kilku krzeseł uniemożliwiają wygodne przemieszczanie się. W budynku jest winda, z której nie korzystałam, ale przy 3, czy 4 piętrach rzecz jak najbardziej przydatna.

Z Centrum Usług Medycznych Proximum korzystam za każdym

Z Centrum Usług Medycznych Proximum korzystam za każdym razem, gdy potrzebuję pomocy lekarskiej i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, bym była niezadowolona z ich usług. Moja ostatnia obserwacja miała miejsce 22 lipca, kiedy zmuszona chorobą musiałam zarejestrować się do lekarza internisty. Nie było żadnym problemem znalezienie miejsca, dzwoniąc około 8 rano udało mi się zarejestrować na 10.00 do jednego z najlepszych lekarzy. Sama wizyta przebiegła krótko i fachowo, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że doktor przy wypisywaniu recepty zapytała się, czy mam jakieś specjalne życzenia odnośnie wypisywanych leków, na przykład czy mam trudności z połykaniem tabletek, bo wtedy może wypisać specjalne leki rozpuszczalne w wodzie. Czuć było, że pacjenta traktuje się indywidualnie i stara się wychodzić naprzeciw jego personalnym potrzebom. Sam budynek Centrum, mieszczący się przy ul. Żelaznej, nie jest może najnowszy, ale wygląda schludnie, tak samo, jak i wnętrze. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone, czyste, słoneczne. Jedynym minusem jest fakt, że na korytarzach jest odrobinę zbyt ciemno, ponieważ nie ma tam praktycznie żadnych okien, a lampy nie do końca spełniają swoją rolę. W budynku znajduje się apteka, dlatego też można wykupić leki od razu po wyjściu od lekarza. Dużym plusem jest fakt, że placówka posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co sprawia, że osoby ubezpieczone mogą korzystać z większości jej usług za darmo (z wyjątkiem nielicznych gabinetów).

Odwiedzałeś ostatnio NZOZ Centrum Usług Medycznych Proximum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.20 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem