Profi - Lingua

( 5.00 )

Opinie (49)

Mega

Kiedyś chodziłem do nich na angielski, a od dwóch miesięcy na norweski, bo zawsze warto poznać dodatkowy język. No i znów muszę powiedzieć, że poziom jest wystrzałowy! Lubię to, że lektorzy są w tej szkole z pasji nauczania, a nie z przymusu cyz wyłącznie dla kasy.

Super szkoła

Super szkoła ,wysoki poziom nauki ,ciekawy sposób prowadzenia zajęć przez lektorów.Dziękuję za kurs i do zobaczenia w październiku.

Do paru lat korzystam z usług szkoły językowej

Do paru lat korzystam z usług szkoły językowej Profi-Lingua. W ofercie wielu szkół językowych w Trójmieście dla mnie zajmuje czołowe miejsce z paru powodów. Rozpoczynając kurs tam mój poziom języka angielskiego nie był za wysoki, a już po pierwszym roku nauki odczuwałem realne postępy. Umiejętności dydaktyczne więc tej szkoły są dla mnie oczywiste. Ponadto panuje tam przyjazna, kameralna atmosfera, ponieważ oddział w Gdyni nie jest za duży. Ponadto pracownicy mają bardzo dobre podejście do klienta i potrafią wiele dodatkowych rzeczy zaproponować lub wyjaśnić. Ponadto nie czuć podczas rozmowy z konsultantem próby nachalnej sprzedaży produktów tak jak np. w Empiku.Ponadto szkoła cały czas się rozwija i wzbogaca ofertę. Na prawdę z mojej perspektywy szkoła godna polecenia, przy wedle mojej oceny atrakcyjnych cenach.

Pani rozdająca ulotki bardzo miła

Pani rozdająca ulotki bardzo miła, wszystko dobrze wyjaśnia. Oprócz rozdawania ulotek opowiada o ofercie szkoły i zaprowadza zainteresowaną osobę pod drzwi szkoły. Bardzo dobra obsługa i zaangażowanie z jej strony.

Wiele razy rozpoczynałem kursy angielskiego

Wiele razy rozpoczynałem kursy angielskiego, ale jakoś to nie szło. Krótko mówiąc pieniądze wyrzucone w błoto. Nie stać mnie było na kursy indywidualne, a tempo nauki w grupach było dla mnie za szybkie. Dlatego nie byłem w stanie żadnego z tych kursów skończyć. Za kazdym podejściem łamałem się w połowie kursu. We wrześniu dostałem nową pracę i tym razem musiałem zabrać się za angielski, bo jego znajomość była dla mnie niezbędna. Nie wiem dlaczego poszedłem do Profi-Lingua. Tak wyszło jakoś. Pani w biurze była tak przekonująca, że wszedłem dopytać o kwestie płatności a wyszedłem z podpisaną umową. Jak czytam opinie o szkole to wychodzi na to, że ja trafiłem do zupełnie innej szkoły. Moja lektorka mnie złamała. Pani Małgosia D. to cudotwórca i mistrzyni ciężkich przypadków. Nie wiem jak to zrobiła, ale zacząłem mówić. Cały rok dostawałem mnóstwo dodatkowych materiałów. Za każdym razem lektorka próbowała do mnie dotrzec inaczej. Jak nie tak, to inaczej. to był pierwszy raz kiedy poczułem wstydu, że odstaję od grupy. Miałem dodatkowe prace domowe, a nawet dodatkowe lekcje wyrównawcze. I nie musiałem za nie płacić, wszystko w kosztach kursu. Atmosfera na zajęciach jest super. Na poczatku miałem wrażenie, że kobieta jest nienormalna, bo z takim podejściem do zajęć się jeszcze nie spotkałem. Motywowała mnie prawie jak trener jakiejś drużyny sportowe. Pierwszy raz w zyciu wytrzymałem cąły rok na kursie angielskiego i zamierzam kontynuować dalej.

Już drugi rok uczęszczam na zajęcia do tej szkoły

Już drugi rok uczęszczam na zajęcia do tej szkoły. Jestem bardzo zadowolona. Lektorzy wykwalifikowani. Ciekawe zajęcia. Możliwość skorzystania z wypożyczalni książek i filmów oraz dodatkowych warsztatów jest dużym plusem. Miejsce zajęć jest zadbane a lokalizacja bardzo dobra.

Super obsługa

Super obsługa.Pani odpowiedziała na wszystkie moje pytania łącznie z pytaniem o podręcznik.Konkurencyjne ceny bogata oferta edukacyjna.Szkoła zmieniła adres obecnie znajduje się na Młyńskiej.Polecam w 100% i do zobaczenia na zajęciach.Ja wybieram się na pewno.Grzegorz

Duży plus za native'ów prowadzących zajęcia

Duży plus za native'ów prowadzących zajęcia, lecz cała organizacja w szkole niestety leży. Panie w sekretariacie mało wiedzą, nie są w stanie odpowiedzieć na proste pytania, pytałam się o ceny podręczników, zostały mi źle podane. Są lepsze szkoły językowe w Warszawie. Zajęcia są słabo prowadzone.

Od 3 lat uczęszczam na kursy językowe do tej szkoły

Od 3 lat uczęszczam na kursy językowe do tej szkoły, jeśli chodzi o jakość usług, to wszystko zależy od lektora, na którego się trafi. Do tej pory, w większości byłam jednak zadowolona. Jedynie ostatni semestr z nowym lektorem mogę zaliczyć do średnio udanych.Jeśli zaś chodzi o obsługę w sekretariacie, to obsługujące tam panie są bardzo miłe i pomocne, można również liczyć na szybką odpowiedź na zapytania mailowe. Na pewno na minus dla tej szkoły jest system rabatów dla stałych klientów, którego właściwie nie ma!Co do samego miejsca, to niestety nie jest zbyt nowoczesne.

Odwiedzałeś ostatnio Profi - Lingua?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem