Wedelek

( 5.00 )

Opinie (3)

Rewelacja

Bardzo fajny mały sklep z niesamowitym urokiem, szczególnie zimą;) Bardzo sympatyczny Pan który udziela szczegółowych informacji nt. sprzedawanych produktów. Jak będziecie w Sandomierzu musicie odwiedzić ten sklep!

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza. Jest położony przy Starym Rynku. Łatwo tu trafić. Przyciąga tez ładna nazwa. Sklepik prowadzony przez właściciela. Pan jest bardzo uprzejmy i z uśmiechem wita wszystkich wchodzących klientów. Można tu kupić podstawowe artykuły spożywcze, papierosy, lody i alkohol. Mimo malutkiego pomieszczenia towar jest naprawdę różnorodny. Aż trudno uwierzyć, że tyle go się tu mieści. Minusem jest brak widocznych cen. O wszystko trzeba pytać sprzedawcę. Sklep jest czysty i zadbany.

Odwiedzałeś ostatnio Wedelek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(3.75 )

TOP Market

(2.00 )

Czas na herbatę

(4.20 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem