Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.

( 1.63 )

Opinie (14)

Lekarze w CMD nie są ok, ale i tak zostanie to usunięte

Moi Drodzy, jestem pacjentką CMD od samego początku i kiedyś było super!!! (fajna obsługa i mili życzliwi lekarze). Teraz płacę abonament ok 500zł/miesięcznie VIP (ale to się tylko tak nazywa), lekarze są bardzo mało sympatyczni. Ostatnio byłam na USG ręki i usłyszałam od p. dr Zakrzewskiej, że za bardzo uciskam dłonią na jej kolano i ją to boli, a później usłyszałam, że ona nie jest od leczenia, chacha lekarz, który skończył medycynę jest przepraszam od czego? Mało tych moich żali, przyjechała do mnie przyjaciółka z USA (NY) i zaniemogła na oko, zapisałam ją do Damiana do okulisty (wizyta 160zł), no i co się okazuje , że lekarze w CMD potrafią być bardzo sympatyczni i mili i robią wszystko, co powinien zrobić lekarz na prywatnej (każdej) wizycie. Ostatnio odnoszę wrażenie, że dużo przyjemniej jest pójść do lekarza z NFZ (dużo sympatycznych cudzoziemców) niż do prywatnej Przychodni, za którą płacę dodatkowo ciężkie pieniądze. Dajcie Kochani swoje wrażenia. Dziękuję...........

Naciągacze i szkodniki...

ODRADZAM CAŁYM SERCEM. Telefon odbierze niekompetentna pani z call center, która może jest tania dla firmy, ale nie wie nic o tym co który lekarz może i do kogo w ogóle Cię skierować. Z nikim innym nie możesz o tym porozmawiać, tylko z losowym pracownikiem call center. Wzięli 150zł z góry po zebraniu chyba wszystkich możliwych moich danych już przez telefon, lekarz nie umiał zrobić tego, po co konkretnie przyszedłem i co wcześniej opisałem przez telefon. W dodatku przepisał mi lek albo "na odczep się", żeby uspokoić pacjenta, ale w razie choroby nie pomóc odpowiednio, albo jest niekompetentny. Zasięgnąłem opinii innych specjalistów i zgadza się ona z ulotką leku - w moim przypadku powinienem wziąć 28-56 dawek tego antybiotyku nieprzerwanie w ciągu 14-28 dni, tymczasem zostałem zbyty receptą na opakowanie 10 tabletek i zaleceniem wzięcia 2 tabletek jednego dnia, i to wszystko. W dodatku lekarz myląco twierdził, że to pomoże w przypadku zakażenia poważną chorobą zagrażającą paraliżem lub śmiercią. Specjalnie o to 2 razy go pytałem. Jest to SZKODNIK, A NIE LEKARZ, podobnie jak ten, kto tą firmą zarządza. I ktokolwiek świadomie tam pracuje i wspomaga taką działalność, powinien się bardzo, ale to bardzo wstydzić. NIE WSPOMAGAJCIE TEGO. NIE PŁAĆCIE IM. ONI MARNUJĄ CZAS, PIENIĄDZE I SZANSE NA ZDROWIE PACJENTÓW.

Pewnie mój post zostanie wkrótce usunięty,

Moi Drodzy, Przychodnia i Szpital Damiana, to było kiedyś coś!!! Jestem pacjentką od samego początku istnienia tej placówki i zawsze było super. Od jakiegoś czasu (kilku lat) zauważyłam zmianę w obsłudze pacjentów z tzw. abonamentu, korzystam z abonamentu VIP ok 500zł/miesięcznie, umawiam wizyty, lekarze przestali być mili (ostatnio byłam na USG ręki i usłyszałam od p. dr Zakrzewskiej, że za mocno uciskam moją dłonią na jej kolano i ją to boli, a później, że ona nie jest od leczenia, chacha, lekarz, który robi USG, nie jest od leczenia, to po co kończyła medycynę?) Ja myślałam do tej pory, że każdy lekarz jest od leczenia (chyba się pomyliłam) Mało tych wszystkich żali, wybrałam się z moją przyjaciółką z USA (NY) do okulisty (ta zaniemogła na oko) i okazało się, że jak nowy klient i płaci gotówką, to pani doktor jest uroczą i przemiłą osobą (może to zbieg okoliczności), zaproponowałam przyjaciółce CMD, ponieważ cały czas cenię sobie tę przychodnię. Wizyta kosztowała 160zł. Proszę napiszcie swoje doświadczenia, może się mylę. Od lat korzystam z tej przychodni/szpitala i ostatnio mam wrażenie, że lepiej korzystać z NFZ. Tam jestem zdecydowanie lepiej traktowana jako pacjent, czuję się zadbana, w CMD NIE..................

Wielki plus za zapisy online

Wielki plus za zapisy online. To komfortowe rozwiązanie. Korzystam z rehabilitacji u dr Kordowicza na Wałbrzyskiej. Bardzo ok, znacznie lepiej się czuję.

Bardzo miły kontakt w recepcji

Bardzo miły kontakt w recepcji, tego samego dnia umówiłem wizytę, ośrodek zadbany. Wszystko bez zarzutu, do momentu wizyty u lek. ortopedy. Będąc w gabinecie pana lekarza, miało się wrażenie bycia intruzem, połowa rzeczy, które się do niego mówiło, zdawała się nie docierać, a nadmienię tylko, że były to objawy i moje odczucia, co do poważnego zagrożenia zdrowia( co było uzasadnione, gdyż chorowałem na raka i nadal jestem zagrożony nawrotami i przerzutami). Bardzo niemiłe wrażenie, tym bardziej, że wizyta była prywatna, płatna.

Odkąd wykupiłam sobie ubezpieczenie medyczne

Odkąd wykupiłam sobie ubezpieczenie medyczne, krążyłam po wielu prywatnych przychodniach i klinikach, ale od pewnego czasu korzystam najchętniej z Centrum Damiana. Wczoraj wybrałam się na Foksal na badania krwi, co jest dla mnie zawsze przeżyciem okropnym i wstrząsającym. W Centrum działa bezpłatna szatnia, co jest dosyć wygodne, ponieważ nie trzeba się martwić zostawianiem płaszcza. W środku jest czysto, przy oknach ustawiono dużo wygodnych foteli i kanap oraz niewielkie stoliki. Na parterze, gdzie byłam mieści się punkt pobrań, kilka gabinetów. Pokoje zabiegowe oddzielone są od korytarza przeszklonymi, ale zasłoniętymi ścianami z rozsuwanymi drzwiami. Mam wrażenie, że wynika to z chęci maksymalnego wykorzystania dość niekorzystnie rozłożonej przestrzeni - długiego, wąskiego korytarza. W każdym razie całość wygląda nowocześnie i elegancko. Zaraz przy wejściu znajduje się recepcja. Gdy weszłam, działało wszystkie 5 okienek i nie było kolejki, wobec czego mogłam od razu się zarejestrować. Pani poprosiła mnie o dowód i skierowanie, po czym musiała zadzwonić do mojego ubezpieczyciela. System nie jest do końca optymalny, ponieważ każde badanie trzeba osobno zatwierdzić, czy jest objęte ubezpieczeniem, co w przypadku licznych badań krwi zajmuje trochę czasu. Koło rejestracji znajduje się również pojedyncze okienko informacji, w którym wydawane są wyniki badań. Obsługuje je jedna osoba i chwilami tworzyły się krótkie kolejki. W najlepszych słowach muszę odnieść się do kompetencji personelu medycznego Damiana. Pobieranie krwi jest w moim przypadku często trudne, ponieważ mam słabo widoczne żyły. W wielu przychodniach moje wizyty odbywały się w ten sposób, że panie pielęgniarki krążyły dookoła mnie przez 15 min. wykrzykując hasła w rodzaju: "ta żyła zaraz pójdzie!", "spróbujmy pobrać z nogi!". Przeżycie tego rodzaju przeznaczone jest wyłącznie dla osób o mocnych nerwach, więc tym bardziej doceniam Centrum Damiana, gdzie pobieranie krwi zajęło trzy minuty, z których większość zajęła wypełnianie papierków. Panie pielęgniarki same zapraszały kolejne osoby z korytarza. Pielęgniarka, która pobierała mi krew, zwracała się do mnie per "aniołku", co nie każdemu musi odpowiadać, ale dla mnie akurat było miłe. Zachowywała wszystkie zasady higieny i sterylności i używała jednorazowych rękawiczek. Centrum oferuje dość szeroki zakres usług od morfologii po tomografię itp. Jakie ma ceny, nie wiem, ponieważ płacę za ubezpieczenie i w ramach pakietu podstawowego mam wszystko, czego potrzebuję.

W dniu 27 czerwca byłem umówiony na wizytę do lekarza

W dniu 27 czerwca byłem umówiony na wizytę do lekarza Neurologa. Po przybyciu do placówki Centrum Medycznego Damiana przy pomocy Pani pracującej w rejestracji błyskawicznie zostały dopełnione wszelkie formalności. Pani Doktor, która mnie przyjeła jest osobą kompetętną, której zdecydowanie można powierzyć swoje zdrowie. Polecam Wszystkim :))

Z usług CMD korzystam już od kilku lat i za każdym razem

Z usług CMD korzystam już od kilku lat i za każdym razem jestem tak samo usatysfakcjonowany. We wszystkich placówkach w Warszawie spotkałem się z pełnym profesjonalizmem, jednak obserwacja ta dotyczy tej zlokalizowanej przy ulicy Foksal 3/5. Już przy wejściu czekają na klienta bardzo miłe panie z rejestracji i około trzy otwarte okienka, co według mnie jest ilością wystarczającą, aby obsługa przebiegała w sposób dynamiczny. Natomiast jeśli będziemy mieli pecha i zostaniemy zmuszeni do czekania w kolejce, możemy spokojnie usiąść sobie na wygodnej kanapie i uraczyć się wodą z dystrybutora, bądź napojem z automatu. Wracając do rejestracji... Za każdym razem gdy korzystałem z usług CMD a ilość wizyt liczyłbym w dziesiątkach, spotykałem się z miłą obsługą i poradami (np. jak przygotować się do danego badania). Generalnie, na wizyty u lekarzy nie czeka się długo, max 1,5-2tyg a zawsze można liczyć na podpowiedź, czy nie lepiej wybrać się do innej placówki. Gdy już udamy się na zapisaną wizytę, z przyjemnością zorientujemy się, że nie ma kolejek,jednak wszystko jest tak zorganizowane aby dla każdego starczyło czasu podczas wizyty. Jeśli przyjdziemy za wcześnie, czeka na nas świeża prasa, dostępna dla każdego. Lekarze to profesjonaliści, przynajmniej Ci u których miałem przyjemność się leczyć. Podsumowując, jest to wspaniała alternatywa dla publicznej służby zdrowia ale oczywiście musimy liczyć się z kosztami. Najlepiej wykupić solidny pakiet zdrowotny, mamy wtedy możliwość korzystania z nieograniczonej liczby wizyt. W przeciwnym razie, możemy spodziewać się szybkiego wyszczuplenia naszego portfela, jednak uważam, że jeśli kogoś stać, to naprawdę WARTO.

JEST TO NAJLEPSZA PLACÓWKA MEDYCZNA Z JAKĄ MIAŁAM

JEST TO NAJLEPSZA PLACÓWKA MEDYCZNA Z JAKĄ MIAŁAM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA. NIE MAM NIGDY KŁOPOTU Z DODZWONIENIEM SIĘ DO DZIAŁU REJESTRACJI. PANIE W REJESTRACJI SĄ NIEZWYKLE UPRZEJME I POMOCNE. TERMINY WIZYT U OBLEGANYCH SPECJALISTÓW OSCYLLUJĄ ZAZWYCZAJ W GRANICACH MAX KILKU DNI. JEŚLI PACJENTOWI MNIEJ ZALEŻY NA PLACÓWCE, PANIE Z REJESTRACJI PODPOWIEDZĄ W KTÓRYM PUNKCIE WIZYTA ODBĘDZIE SIĘ NAJSZYBCIEJ, DORADZĄ LEKARZA. NIE MA KŁOPOTU Z FORMĄ PŁATNOŚCI. OBSERWUJĄC DALEJ, LEKARZE SĄ NIEZWYKLE PRZYJAŹNIE NASTAWIENI DO PACJENTÓW, DOKŁADNIE INFORMUJĄ O CELU SWOICH DECYZJI I NIEPOZOSTAIAJĄ NIEPEWNOŚCI, A W SZCZEGÓLNOŚCI PACJENTA SAMEMU SOBIE, ABY MUSIAŁ SZUKAĆ KOLEJNEJ PORADY. WYSTRUJ KAŻDEJ PRZYCHODNI JEST SCHLUDNY I W TLE GRA CICHO MUZYKA, NA KORYTARZACH SĄ WYGODNE KANAPY W OCZEKIWANIU NA WIZYTĘ. WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ BARDZO PUNKTUALNIE. JEST TO OŚRODEK PRYWATNY WIĘC TRZEBA LICZYĆ SIĘ Z KONIECZNĄŚCIĄ OPŁAT ZA KAŻDĄ WIZYTĘ.

Chciałbym ocenić panią

Chciałbym ocenić panią, która pracuje w rejestracji pacjentów. Już przy samym wejściu zostałem przywitany lekcewarzącym spojrzeniem, które kwitowało moją nieporadną postawę, przy drzwiach na fotokomórke, które aby się otworzyły "trzeba dotknąć nosem". Pani skomentowała ponadto groźnym głosem, że gdyby inaczej była ustawiona fotokomórka to cały czas by sie te drzwi otwierały. Niby nic strasznego, ale po takim powitaniu odeszła mi ochota na sympatyczne powitanie z mojej strony, więc stałem się jednym z masy szarych klientów który bez uprzejmości zaczął mówić o swoim problemie. Gdy okazało się, że jestem zainteresowany umową z NFZ a nie prywatną wizytą Pani chyba przeszła ochota na rozmowe ze mną i zaczęła mi dawać tylko jakieś połamane informacje. Ech... mi też minęła ochota na wizyte w tym szpitalu. Chyba nagle ozdrowiałem ;) Pisze o tym zajściu, bo uważam że na stanowisko recepcjonistki, która stanowi wizytówkę szpitala, powinna być zatrudniona osoba o jednej podstawowej cesze jaką jest uśmiech i bycie miłym przez 8 godzin. Chyba nie jestem zbyt wymagający.

Internistka była nieuprzejma i opryskliwa

Internistka była nieuprzejma i opryskliwa. odzywała się w sposób bezczelny, traktując pacjenta jak petenta, zło konieczne i kogoś o niskim iq. rugała i byla bardzo niekulturalna. próbowała oszukiwać odnośnie procedur medycznych - wypisywania zwolnienia. stwierdziła "może pani złozyć skargę, ale kierownika placówki nie ma bo jest na urlopie, a ja go zastępuję. a skargę odrzucę". totalny brak profesjonalizmu i kultury.

Od godziny 8

Od godziny 8,00 probując umówić się na wizytę lekarską, informowano, że jest awaria systemu i proszą o telefon za 15 minut - kończyła się rozmowa. Wykonałam co najmniej 5 telefonów i w końcu o 15 udało się ;-) system JUŻ działał ;-)

Poszedłem z żoną do endokrynologa

Poszedłem z żoną do endokrynologa. Na wizytę czekaliśmy ponad 3 tygodnie, ale chcieliśmy trafić do konkretnego lekarza. Pani w recepcji obsłużyła nas sprawnie i miło. Na wizytę nie czekaliśmy długo. Korytarze były czyste, a ulotki reklamowe na stolikach poukładane. Lekarz był bardzo miły i uprzejmy. Wszystko jasno wyjaśnił i uspokajał mnie i żonę.

Byłem z żoną na wizycie u lekarza pierwszego kontaktu

Byłem z żoną na wizycie u lekarza pierwszego kontaktu. Pani w recepcji przyjmująca nas była bardzo miła i poinformowała nas o prawdopodobnym czasie oczekiwania na wizytę. Ulotki o CM Damiana były dobrze wyeksponowane i poukładane. Były wyłożone również ulotki na temat kilku leków. Dla oczekujących na wizytę dostępnę były cukierki. Pani lekarka przyjmująca żonę, była miła i sympatyczna. Dokładnie przeprowadzila badanie. Jedyne zastrzeżenie to takie, że nie poinformowała o cenie leków przepisanych do zażycia. Jeden z tych leków okazał się wyjątkowo drogi jak na przeziębienie (ok. 100 zł).

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.31 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem