Oberża pod Złotym Prosiakiem

( 0.50 )

Opinie (5)

Żenada

Miejsce kuriozum do omijania szerokim łukiem. Pamiętając je z przeszłości postanowiłem zaprosić doń znajomego. Pojechaliśmy z pod Warszawy parę ładnych km. Po przyjeździe okazało się, że obsługa jest tylko w jednej sali. (Pani lakoniczne stwierdziła...na górze nie obsługujemy). Na zewnątrz było ok.30 stopni i chmary much i komarów. Postanowiliśmy przysiąść się na zaproszenie starszego małżeństwa do dużego co najmniej 8 osobowego stołu (bądź co bądź oberża). Kelnerki nas ignorowały, a my mile wspólnie z tym państwem rozmawialiśmy. Po przywołaniu w końcu kelnerki (sama nie podeszła) dowiedzieliśmy się że... I tu uwaga!!...osób dosiadających się do stolików restauracja nie obsługuje!!!! Nie podano nam nawet ...szklanki wody...!!! Na prośbę wyjaśnienia powodu otrzymaliśmy odpowiedź, że w restauracji w jednym momencie wydawany jest tylko jeden rachunek do jednego stolika. Spowodowane jest to tym, iż obsłudze się myli, gdy rachunków jest więcej. Na prośbę konsultacji z kierownikiem, właćcicielem kelnerki zareagowały kompletnym zignorowaniem. Cóż trzeba było się pożegnać i wyjść. Starsze małżeństwo pozostało "wryte" w krzesła ze zdziwienia. Może to i lepiej. "Strach się było bać" gdybyśmy zostali, a potem niedorozwinięte kelnerki mogły by nam wszystko dwa razy policzyć. I tak sytuacja uchroniła nas od tego ryzyka. Ciekaw jestem co by było gdyby grupa 3 rodzin z dziećmi usiadła do stolika, a potem każda chciała za siebie osobno zapłacić???? Potencjalnym gościom zdecydowanie odradzam to miejsce szczególnie, że kucharzom też pewnie mylą się wczorajsze kotlety z dzisiejszymi, a zgarnięte resztki ze świeżo ugotowanymi ziemniakami br...... Właścicielowi życzę bliższego kontaktu ze swoim "interesem" i znalezienia bardziej rozgarniętych pracowników i zapoznaniem się ze znaczeniem słowa oberża. Miejsce to można oznaczyć na mapie jako dziwoląg w polskiej gastronomii.

Dojazd do restauracji jest bardzo dobrze oznaczony

Dojazd do restauracji jest bardzo dobrze oznaczony, położona w urokliwym miejscu pośród lasów Bolimowskich z dala od domów. I na tym pozytywy się kończą. Po pierwsze za mały parking samochodem staje się na drodze, dojście w szpilkach bardzo trudne ktoś wysypał podwórko kamieniami :-(.Wchodzimy i uderza nas zapach frytek, wystrój oryginalny do stylizowany na stary, intymna atmosfera. Obsługa chyba pracuje tam za karą, dziewczyna która nas obsługiwała, Karolina tak przyjmowała zamówienia jakby w ogóle nas nie słuchała. Na jedzenie czekaliśmy 20 minut dla mnie to dość długo. Porcje były małe i jakby z mikrofalówki, pierogi twarde nie polecam. Zapłata gotówka lub kartą to plus. Ogólnie więcej tej restauracji nie odwiedzę.

Odwiedzałeś ostatnio Oberża pod Złotym Prosiakiem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.13 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem