Sanatorium Piast

( 0.61 )

Opinie (40)

Personel super

Ja byłam w Piaście na przełomie lipca i sierpnia 18 r. Muszę bardzo pochwalić personel, który jest bardzo pomocny w każdej sytuacji. Posiłki są bardzo pyszne, z których nikt nie wychodził głodny i które przez 3 tygodnie nie były powtarzane. Natomiast Pani Dyrektor nie nadaje się na to stanowisko. Jeszcze tak butnej osoby w życiu nie widziałam i nie słyszałam by ktoś gadał takie bzdury jak ta kobieta. My, kuracjusze nie przebywamy za pieniądze publiczne w sanatorium, lecz to są środki z naszych ciężko zapracowanych składek. W pokojach śmierdzi starymi dywanami i wyrami. Chyba zbiera dyrektorka je na śmietniku. Meble to istna porażka - z lat "wczesnego Gomułki". Ściany na korytarzach malowane na przygnębiające kolory. Za wszystko trzeba płacić - wymiana pościeli, ręczników, papier toaletowy ponad normę. Poza tym dyrektorka wymyśliła zabiegi po południu, chyba dlatego, żeby kuracjusze nie uczestniczyli w imprezach organizowanych przez biura turystyczne. Należy jak najszybciej zmienić dyrektora tej placówki.

Odwiedzałeś ostatnio Sanatorium Piast?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Sanatorium Gołdap

(1.00 )

Kombatant

(3.50 )

RAWAR

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem