Sanatorium Piast

( 0.61 )

Opinie (40)

Personel super

Ja byłam w Piaście na przełomie lipca i sierpnia 18 r. Muszę bardzo pochwalić personel, który jest bardzo pomocny w każdej sytuacji. Posiłki są bardzo pyszne, z których nikt nie wychodził głodny i które przez 3 tygodnie nie były powtarzane. Natomiast Pani Dyrektor nie nadaje się na to stanowisko. Jeszcze tak butnej osoby w życiu nie widziałam i nie słyszałam by ktoś gadał takie bzdury jak ta kobieta. My, kuracjusze nie przebywamy za pieniądze publiczne w sanatorium, lecz to są środki z naszych ciężko zapracowanych składek. W pokojach śmierdzi starymi dywanami i wyrami. Chyba zbiera dyrektorka je na śmietniku. Meble to istna porażka - z lat "wczesnego Gomułki". Ściany na korytarzach malowane na przygnębiające kolory. Za wszystko trzeba płacić - wymiana pościeli, ręczników, papier toaletowy ponad normę. Poza tym dyrektorka wymyśliła zabiegi po południu, chyba dlatego, żeby kuracjusze nie uczestniczyli w imprezach organizowanych przez biura turystyczne. Należy jak najszybciej zmienić dyrektora tej placówki.

Odwiedzałeś ostatnio Sanatorium Piast?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Sanatorium Gołdap

(1.00 )

Kombatant

(3.50 )

RAWAR

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem