Sanatorium Piast

( 0.61 )

Opinie (40)

Personel super

Ja byłam w Piaście na przełomie lipca i sierpnia 18 r. Muszę bardzo pochwalić personel, który jest bardzo pomocny w każdej sytuacji. Posiłki są bardzo pyszne, z których nikt nie wychodził głodny i które przez 3 tygodnie nie były powtarzane. Natomiast Pani Dyrektor nie nadaje się na to stanowisko. Jeszcze tak butnej osoby w życiu nie widziałam i nie słyszałam by ktoś gadał takie bzdury jak ta kobieta. My, kuracjusze nie przebywamy za pieniądze publiczne w sanatorium, lecz to są środki z naszych ciężko zapracowanych składek. W pokojach śmierdzi starymi dywanami i wyrami. Chyba zbiera dyrektorka je na śmietniku. Meble to istna porażka - z lat "wczesnego Gomułki". Ściany na korytarzach malowane na przygnębiające kolory. Za wszystko trzeba płacić - wymiana pościeli, ręczników, papier toaletowy ponad normę. Poza tym dyrektorka wymyśliła zabiegi po południu, chyba dlatego, żeby kuracjusze nie uczestniczyli w imprezach organizowanych przez biura turystyczne. Należy jak najszybciej zmienić dyrektora tej placówki.

Odwiedzałeś ostatnio Sanatorium Piast?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Sanatorium Gołdap

(1.00 )

Kombatant

(3.50 )

RAWAR

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem