Textil Market

( 3.70 )

Opinie (655)

Obsługa to żenada!

Sklep czysty i duży. Ceny przystępne, produkty dla dzieci różnorodne więc każdy znajdzie coś ciekawego. Niestety obsługa woła o pomstę do nieba! Wchodząc usłyszałam głośną rozmowę pracowniczek. Siedziały przy kasie i debatowały na temat dodatkowego etatu dla pracownika. Jedna siedziała jak w kawiarni z wyciągniętymi nogami. Podeszłam z kurteczką to pracownixa z identyfikatorem kierownik sklepu odwróciła się do mnie tyłem i rozmawiała dalej! Po dwóch minutach łaskawie obsłużyła mnie jedna z nich wcześniej tak się wpatrując że miałam ochotę wyjść. Czułam się jak intruz. Zastanawiam się czy pracowniczki tego sklepu są dla klientów czy klienci dla nich. Nigdy więcej nie wrócę do rego sklepu. Odradzam! Zero empatii, zero profesjonalizmu, zero kultury osobistej!!!

Textil market koncertowa.. warto popracować

Wchodząc do sklepu, i patrząc na zmianę z miejsca wiesz jak będą przebiegać Twoje zakupy. Jeśli trafisz na godzinę gdzie na zmianie jest pan, i zbliża się godzina zamknięcia już na kilkanaście minut wcześniej, pan będzie sugerował przyjście jutro bo zaraz zamykają, chociaż wpadłaś na chwilę po np. skarpetki. Do robienia zakupów nie zachęcają również ciasno rozstawione półki a na nich wieszaki z "upchanymi" po brzegi ubrankami. Jakoś ubrań nie należy do topowych, dodatkowym minusem jest zakłamana numeracja, a czasem wręcz dziwnie oznaczona (według azjatyckiej nomenklatury), która niewiele może mówić przeciętnie zorientowanej osobie w temacie tekstylii. Plusem jest szeroki asortyment-w sklepie można się ubrać od malucha po osobę dorosłą dla obydwóch płci na większośc okazji i na różne pory roku. Kolejną zaletą, są stosunkowo niskie ceny i częste promocje na wiele produktów.

Średnio

Nie wiem jakie standardy są w tego typu sklepach, jednak za każdym razem kiedy tam wchodzę czuję niechęć do klienta. Mało kto się interesuje, w sklepie panuje jakaś dziwna atmosfera, niezręczna cisza, kilka razy trafiłam na pogadanki pracowników, którzy opowiadali o prywatnych sprawach. Jedyny plus to ceny

miła obsługa

bardzo miła obsługa sklepu, zawsze zostanę przywitana słowami "dzień dobry", sprzedawca zawsze doradzi i pomoże przy zakupach, ceny są bardzo atrakcyjne,

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. duży asotrment dla każdego

Odwiedzałeś ostatnio Textil Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem