CITOMED

( 0.50 )

Opinie (12)

Katastrofa

Zadzwoniłam na rejestracje do Medycyny pracy, gdyż osobiście nie mogę się zapisać (pracuje w tych samych godzinach pracy co rejestracja stacjonarna). W słuchawce powiadomili mnie, że jestem 4 osobą oczekującą na połączenie. Po 30 min usłyszałam, że jestem pierwszą osobą oczekującą na połączenie. Po KOLEJNYCH 30 min nadal w słuchawce słyszałam, że jestem pierwsza w kolejce. To jakieś kpiny, że nie można się dodzwonić! I raczej niemożliwe, żeby ktoś się rejestrował do medycyny pracy przez 30 min! Jak nic coś wykombinowali, żeby mieć święty spokój przed 15:00...

Uwaga

Proszę uważać na sprzedawane Vouchery. Mam taki waży na trzy miesiące ale w tych trzech miesiącach nie ma terminu zabiegu kolonoskopii a to nie małe pieniądze. Komedia !!!!!!. Lekarz przyjmuje tylko w godzinach pracy a o zabiegu na koniec września nie może pani podać godzi. Zresztą i tak po terminie. Trzeba tam znowu jechać by walczyć z tą głupotą

Drogo!!!!!!! mega drogo!!!!! 100%

Idą na ilość A nie na jakość!!!!! Bardzo drogo!!!! To już typowa prywatną liczy się tylko kasa!!!! Laboratorium bardzo drogie!!!! Np. Crp 18zł Uniwerytecka 10zł Hcv Dna jakościowe 215zł Uniwerytecka 105zl itp reszta podobnie!!!! A i jeszcze parking płatny co godzina, na pół nie można wykupić!!!!! Co to jest??? Nastawienie tylko na biznes!!!! I domenie!!!!! Już nie jesteś pacjentem tylko klientem!!!!!!

Najgorsza przychodnia w Toruniu

Brak słów... Dosyć że nigdy nie można się dodzwonić na rejestrację to jak już się połącze nigdy nie ma miejsc. Do lekarza pierwszego kontaktu nie można się dostać z dnia na dzień jak się rzeczywiście potrzebuje wizyty ale za to można za np 2tygodnie. Czy to znaczy że mam sobie planować chorobę z 2tygodniowym wyprzedzeniem?! Niedorzeczne... Jeśli chodzi o laboratorium to bardzo kiepski standard. Do badania krzywej glukozy nie ma nawet oddzielnego pomieszczenia na przeczekanie, co było dla mnie czymś dziwnym (nie pierwszy raz badalam krzywą) trzeba siedziec na poczekalni na twardych krzesłach 2h. Brak szacunku dla pacjenta. W tej przychodni liczy się tylko kasa jaką tu zostawiamy.

Dobrze

Dobrze. Panie w rejestracji raczej oschle. Co prawda kompetentne, ale troche empatii by sie przydalo. Na korytarzu jest gdzie usiasc. Warunki wporzadku. Na minus: personel. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wykonałam telefon do przychodni

Wykonałam telefon do przychodni, by dowiedzieć się o terminy wizyty u endokrynologa. Nie łatwo było się dodzwonić. Gdy już mi się udało, okazało się, mam zły numer. Pani podała mi numer z inną końcówką. Gdy zadzwoniłam pod ten nowy numer dowiedziałam się, że dostanie się do endokrynologa graniczy z cudem, oraz trzeba się wykazać nie lada cierpliwością. Pani w rejestracji poinformowała mnie, że termin wizyty jest za 2,5 roku!!!!. Podziękowałam za informacje i postanowiłam szukać dalej.

Kompetenta i rzeczowa obsługa pogotowia

Kompetenta i rzeczowa obsługa pogotowia, które działa tam całodobowo. Najpierw udałam się o godzinie 16, jednak zostałam poinformowana, że pogotowie działa dopiero od 17. Lekarz, który mnie przyjmował był bardzo młody, ale przepisał mi silny antybiotyk na ugryzienie i lek alergiczny. Uważam, że nie zlekceważył mojego problemu i zajął się profesjonalnie.

Jedna z najgorszych przychodni w jakich byłam

Jedna z najgorszych przychodni w jakich byłam. Nie dosyć, że skręcało mnie z bólu i nie miałam przy sobie książeczki ubezpieczeniowej ponieważ nie jestem z Torunia to jeszcze dostałam leki nie refundowane. Lekarz od razu po objawach (i chwilowym badaniu) stwierdzał ciążę. Nie było to możliwe, poza tym bolał mnie żołądek, ale On upierał się, że jest to ciąża. Dostałam leki, które mi kompletnie nie pomogły i zastrzyk, który działał przez 2 godziny. Nie polecam!

Byłam w przychodni Citomed aby zrobić w pracowni RTG

Byłam w przychodni Citomed aby zrobić w pracowni RTG rentgen.Wygląd budynku bez zastrzeżeń , w środku ciekawy wystrój czysto. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym zgłosiłam się na umówioną godzinę pani pracownik rejestracji ubrana w ładny uniform kazała mi poczekać przed pracownią .Czekanie nieco się przedłużyło , na badanie zostałam poproszona 15 minut póżniej , bez wyjaśnienia przyczyny.Badanie przeprowadzała miła ,pielęgniarka przed badaniem wszystko mi wyjaśniła jak będzie przeprowadzać badanie .

Normalnie skandal !Jestem oburzona od 7

Normalnie skandal !Jestem oburzona od 7.00 próbowałam się skontaktować z Przychodnia Citomed w Toruniu .Dzwoniłam pod dwa numery telefonów które SA podane do przychodni. Udało mi się uzyskać połączenie dopiero po godzinie 8.00 Pani z oburzeniem przyjęła rejestracje dziecka. Zarejestrowała córkę na 12:50 .Lecz normalnie ręce opadają .Na koniec rozmowy Pani rejestratorka dodała, że proszę się nie spóźnić bo lekarz ma dyżur do 13 ,czyli na dziecko poświęci mi tylko 10 minut. SZOK

Bardzo czysto

Bardzo czysto, nigdy nie trzeba długo czekać. Wszystko poukładane jak w zegarku. Doskonała organizacja, miły i schludnie ubrany personel, zawsze służący pomocą. Pomimo że trwa remont, nigdzie nie widać bałaganu ani nie wpływa to na prawidłowe funkcjonowanie przychodni. Zawsze można skorzystać z rejestracji telefonicznej, która znacznie przyspiesza obsługę. Wprowadzono udogodnienie dla osób pracujących, które mogą być obsłużone w godzinach popołudniowych.

Odwiedzałeś ostatnio CITOMED?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.30 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem