Am Serwis

( 5.00 )

Opinie (9)

Świetny kontakt

Z serwisem można się bez problemu skontaktować i sprawnie umówić na regenerację turbosprężarki. Duży plus za to!

Polecam

Doskonała obsługa i korzystne ceny. Szybka diagnoza i decyzja - regenerujemy turbinę. Auto znów reaguje na gaz tak jak powinno. Jestem bardzo zadowolona!

Szybka obsługa

Polecam każdemu. To specjaliści godni zaufania. Z turbiną poradzili sobie w dwa dni - 5/5

Bardzo sprawna obsługa. Nie

Bardzo sprawna obsługa. Nie spodziewałem się, że można tak szybko naprawić/zregenerować turbosprężarkę.

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Turbosprężarka została zregenerowana w pełni profesjonalnie i za niezłe pieniądze. Polecam każdemu!

Bardzo dobry kontakt

Bardzo dobry kontakt, zwłaszcza telefoniczny. Można zniżki uzyskać, jak zarazem fachowe doradztwo. Sklep bez zarzutów, zawsze można liczyć na ich pomoc, zwłaszcza Andrzeja, z którym można się kontaktować poza godzinami funkcjonowania sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio Am Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Kamoka.pl

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem