Greenpoint

( 1.50 )

Opinie (150)

Brak słów

Zupełny brak zainteresowania klientem. Pracownice przez cały mój pobyt w sklepie, a było to ok. pół godziny rozmawiały na temat przebytych chorób. Nawet na moment nie wyszły do żadnego z klientów. Miałam wrażenie, że nawet nie widziały ich obecności. W sklepie panował lekki nieład jeśli chodzi o ekspozycję ubrań. Na podłodze kałuże błota pośniegowego. Wyszłam stamtąd chora...

mogłoby być lepiej

W sklepie trwa już ponad miesiąc wyprzedaży. Nadal można kupić dużo taniej dobrej jakości ubrania, jednak panie obsługujące nie interesują się zbytnio klientkami. Potrzebowałam pomocy w przymierzalni, ale żadna z Pań, mimo braku ruchu w sklepie nie zaoferowała pomocy. Słychać było natomiast prywatne rozmowy między ekspedientkami.

Personel bardzo uprzejmy

Personel bardzo uprzejmy, jednak duży minus za bardzo słaby asortyment i jak dla mnie wygórowane ceny.

Bogaty asortyment

Bogaty asortyment, pracownice służą pomocą i radą - chętnie pokazują odzież, opowiadają klientom o obecnie obowiązujących promocjach - są miłe i uprzejme.

Po wejściu do sklepu

Po wejściu do sklepu, zostałam od razu powitana przez jedną pracownicę, która obsługiwała inna klientkę, druga pracownica klipsowała towar. Po paru minutach jedna z pracownic podeszła do mnie i zapytała się czy czegoś konkretnego poszukuję. Pokazała mi asortyment który najbardziej mnie interesował, zaproponowała dodatkowy produkt, który bardzo dobrze sprzedaje się w ich sklepi. następnie zaprosiła mnie do przymierzalni. Cały czas asystowała mi podczas przymierzania, przyniosła inny rozmiar oraz pokazała w innych kolorach daną rzecz. Poinformowała o akcji rabatowej jaka jest obecnie w ich sklepie. Po przymierzeniu rzeczy podziękowała i zapraszała ponownie, gdyż będzie dostawa nowego asortymentu. Podsumowując: sklep czysty, ubrania poukładane rozmiarowo, pracownice uśmiechnięte, bardzo chętnie niosące pomoc

Duży wybór odzieży dla kobiet

Duży wybór odzieży dla kobiet, które chcą się czuć elegancko. Obsługa pomocna i życzliwa. Można by było jedynie popracować nad wystrojem i ekspozycją odzieży.

Doskonały wybór towarów i bardzo sprawna obsługa

Doskonały wybór towarów i bardzo sprawna obsługa. Warto odwiedzić w tym okresie ze względu na promocyjne ceny.

Panie sprzedawczynie są bardzo miłe i pomocne w doborze

Panie sprzedawczynie są bardzo miłe i pomocne w doborze odzieży. Mimo iż panował dość duży ruch nie dały odczuć, że są zmęczone lub zniecierpliwione moim brakiem zdecydowania.

Jestem bardzo zadwolona s obsługi w tym sklepie

Jestem bardzo zadwolona s obsługi w tym sklepie.Sklep znajduje sie w galerii i jest jedynym z około 20 sklepów gdzie można być dobrze obsłużonym.Panie bardzo miłe i pomocne.Nie są nachalne ,posiadaja duża wiedze na temat własciwości tkanin i fasonów. Potrafia dobrac odowiedni stroj na kazda okazje.Chętnie tam wróce.

Odwiedzałeś ostatnio Greenpoint?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem