Greenpoint

( 1.50 )

Opinie (150)

Brak słów

Zupełny brak zainteresowania klientem. Pracownice przez cały mój pobyt w sklepie, a było to ok. pół godziny rozmawiały na temat przebytych chorób. Nawet na moment nie wyszły do żadnego z klientów. Miałam wrażenie, że nawet nie widziały ich obecności. W sklepie panował lekki nieład jeśli chodzi o ekspozycję ubrań. Na podłodze kałuże błota pośniegowego. Wyszłam stamtąd chora...

mogłoby być lepiej

W sklepie trwa już ponad miesiąc wyprzedaży. Nadal można kupić dużo taniej dobrej jakości ubrania, jednak panie obsługujące nie interesują się zbytnio klientkami. Potrzebowałam pomocy w przymierzalni, ale żadna z Pań, mimo braku ruchu w sklepie nie zaoferowała pomocy. Słychać było natomiast prywatne rozmowy między ekspedientkami.

Personel bardzo uprzejmy

Personel bardzo uprzejmy, jednak duży minus za bardzo słaby asortyment i jak dla mnie wygórowane ceny.

Bogaty asortyment

Bogaty asortyment, pracownice służą pomocą i radą - chętnie pokazują odzież, opowiadają klientom o obecnie obowiązujących promocjach - są miłe i uprzejme.

Po wejściu do sklepu

Po wejściu do sklepu, zostałam od razu powitana przez jedną pracownicę, która obsługiwała inna klientkę, druga pracownica klipsowała towar. Po paru minutach jedna z pracownic podeszła do mnie i zapytała się czy czegoś konkretnego poszukuję. Pokazała mi asortyment który najbardziej mnie interesował, zaproponowała dodatkowy produkt, który bardzo dobrze sprzedaje się w ich sklepi. następnie zaprosiła mnie do przymierzalni. Cały czas asystowała mi podczas przymierzania, przyniosła inny rozmiar oraz pokazała w innych kolorach daną rzecz. Poinformowała o akcji rabatowej jaka jest obecnie w ich sklepie. Po przymierzeniu rzeczy podziękowała i zapraszała ponownie, gdyż będzie dostawa nowego asortymentu. Podsumowując: sklep czysty, ubrania poukładane rozmiarowo, pracownice uśmiechnięte, bardzo chętnie niosące pomoc

Duży wybór odzieży dla kobiet

Duży wybór odzieży dla kobiet, które chcą się czuć elegancko. Obsługa pomocna i życzliwa. Można by było jedynie popracować nad wystrojem i ekspozycją odzieży.

Doskonały wybór towarów i bardzo sprawna obsługa

Doskonały wybór towarów i bardzo sprawna obsługa. Warto odwiedzić w tym okresie ze względu na promocyjne ceny.

Panie sprzedawczynie są bardzo miłe i pomocne w doborze

Panie sprzedawczynie są bardzo miłe i pomocne w doborze odzieży. Mimo iż panował dość duży ruch nie dały odczuć, że są zmęczone lub zniecierpliwione moim brakiem zdecydowania.

Jestem bardzo zadwolona s obsługi w tym sklepie

Jestem bardzo zadwolona s obsługi w tym sklepie.Sklep znajduje sie w galerii i jest jedynym z około 20 sklepów gdzie można być dobrze obsłużonym.Panie bardzo miłe i pomocne.Nie są nachalne ,posiadaja duża wiedze na temat własciwości tkanin i fasonów. Potrafia dobrac odowiedni stroj na kazda okazje.Chętnie tam wróce.

Odwiedzałeś ostatnio Greenpoint?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem