Edipresse

( 4.00 )

Opinie (2)

Prenumerata - nie dotrła przesyłka

Dostawca pocztowy nie dostarczył przesyłki. Reklamacja i kontakt poskutkował przesłaniem ponownie zamówionej prenumeraty przesyłką rejestrowaną. Kontakt pozytywny jeśli chodzi o odpowiedzi damskiej części personelu. Minus jedna gwiazdka za odpowiedzi płci męskiej, które nie wyjaśniły sprawy.

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej(Pani Domu, Przyjaciółka, Viva, Party Okruchy Życia – Historie prosto z serca, Cienie i blaski, Sekrety serca, Zawsze miłość, Prawdziwe życie, Uczucia i tęsknoty) tej adresowanej do rodziców(Będę mamą, Mamy radzą mamą, Mamo to ja, Twoje dziecko, Przedszkolak, Twój maluszek) oraz o tematyce wnętrzarskiej (Dom & Wnętrze,)zdrowotnej(Vita).Tytuły Uroda i Viva Moda również należą do tego wydawcy który oprócz powyższych gazet jest właścicielem kilku portali internetowych. Port folio Edipresse uzupełniają kolekcje filmowe na DVD oraz patronat nad wielotomowymi sagami :Obietnice oraz Dziedzictwo. Wielorakość tematów i form przekazu medialnego pozwala niewątpliwie na dotarcie do różnych grup odbiorców a tym samym na dobry odbiór i dość stabilną pozycję firmy na polskim rynku.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

11.11.2010
Edipresse Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Edipresse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem