Edipresse

( 4.00 )

Opinie (2)

Prenumerata - nie dotrła przesyłka

Dostawca pocztowy nie dostarczył przesyłki. Reklamacja i kontakt poskutkował przesłaniem ponownie zamówionej prenumeraty przesyłką rejestrowaną. Kontakt pozytywny jeśli chodzi o odpowiedzi damskiej części personelu. Minus jedna gwiazdka za odpowiedzi płci męskiej, które nie wyjaśniły sprawy.

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej(Pani Domu, Przyjaciółka, Viva, Party Okruchy Życia – Historie prosto z serca, Cienie i blaski, Sekrety serca, Zawsze miłość, Prawdziwe życie, Uczucia i tęsknoty) tej adresowanej do rodziców(Będę mamą, Mamy radzą mamą, Mamo to ja, Twoje dziecko, Przedszkolak, Twój maluszek) oraz o tematyce wnętrzarskiej (Dom & Wnętrze,)zdrowotnej(Vita).Tytuły Uroda i Viva Moda również należą do tego wydawcy który oprócz powyższych gazet jest właścicielem kilku portali internetowych. Port folio Edipresse uzupełniają kolekcje filmowe na DVD oraz patronat nad wielotomowymi sagami :Obietnice oraz Dziedzictwo. Wielorakość tematów i form przekazu medialnego pozwala niewątpliwie na dotarcie do różnych grup odbiorców a tym samym na dobry odbiór i dość stabilną pozycję firmy na polskim rynku.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

11.11.2010
Edipresse Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Edipresse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem