Edipresse

( 4.00 )

Opinie (2)

Prenumerata - nie dotrła przesyłka

Dostawca pocztowy nie dostarczył przesyłki. Reklamacja i kontakt poskutkował przesłaniem ponownie zamówionej prenumeraty przesyłką rejestrowaną. Kontakt pozytywny jeśli chodzi o odpowiedzi damskiej części personelu. Minus jedna gwiazdka za odpowiedzi płci męskiej, które nie wyjaśniły sprawy.

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej

Wydawca prasy cyklicznej z segmentu prasy kobiecej(Pani Domu, Przyjaciółka, Viva, Party Okruchy Życia – Historie prosto z serca, Cienie i blaski, Sekrety serca, Zawsze miłość, Prawdziwe życie, Uczucia i tęsknoty) tej adresowanej do rodziców(Będę mamą, Mamy radzą mamą, Mamo to ja, Twoje dziecko, Przedszkolak, Twój maluszek) oraz o tematyce wnętrzarskiej (Dom & Wnętrze,)zdrowotnej(Vita).Tytuły Uroda i Viva Moda również należą do tego wydawcy który oprócz powyższych gazet jest właścicielem kilku portali internetowych. Port folio Edipresse uzupełniają kolekcje filmowe na DVD oraz patronat nad wielotomowymi sagami :Obietnice oraz Dziedzictwo. Wielorakość tematów i form przekazu medialnego pozwala niewątpliwie na dotarcie do różnych grup odbiorców a tym samym na dobry odbiór i dość stabilną pozycję firmy na polskim rynku.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

11.11.2010
Edipresse Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Edipresse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem