Carrefour Express

( 3.18 )

Opinie (950)

Drogie artykuły

Witam Moja opinia dotycząca Carrefour Express ul. Światowida: - duży miszmasz w artykułach - ceny znacznie różniące się od tych samych artykułów w pobliskach sklepach ( wyższe) - dostępne różne zagraniszczne artykuly (marki znanych np. słodyczy za granicą )

Między regałami były brudne podłogi lub

Między regałami były brudne podłogi lub rozsypany cukier. Pani zajmująca się układaniem towaru potrafiła mi wskazać miejsce znajdowania się produktu, którego szukałem. Jeżeli chodzi o obsługę przy kasie była ona bardzo długa, mało kas otwartych, a pani kasjerka miała dużo problemów z obsługą urządzenia.

Sklep wygląda bardzo schludnie

Sklep wygląda bardzo schludnie, jest ładnie wysprzątany. Podoba mi się ilość asortymentu i jego zróżnicowanie. Mogłam kupić tam nawet orientalne produkty w miarę przystępnej cenie. Dobre jest tez rozmieszczenie produktów w tematyczny sposób.Rozczarował mnie brak zainteresowania klientem ze strony personelu. Szukałam bardzo długo błądząc po całym sklepie sosu sojowego, ale chociaż przechodziłam obok pracownika obsługi, nie zwrócił na mnie uwagi i nie zaproponował pomocy. Sama postanowiłam więc zapytać dwóch pań za stoiskiem z mięsem. Jedna z nich obrażonym, nieco zmęczonym i zobojętniałym tonem powiedziała: "ostatnia alejka i po prawej stronie na samej górze". No tak, ale co oznacza zwrot: "ostatnia alejka"? Z której strony ostatnia? Dlaczego ta pani jest dla mnie taka niemiła? Na szczęście druga pani obok wyszła naprzeciw mojej niewiedzy i konkretnie pokazała, o które chodzi miejsce. Ona była bardzo miła, uśmiechnięta i wyrozumiała dla nieznającego miejsca klienta.Wadą była dla mnie bardzo długa kolejka. Były czynne dwie kasy, a widziałam, że w sumie jest ich trzy. Zdziwiło mnie, że podczas tak dużego ruchu nie otworzono ich wszystkich.Ogólnie sklep oceniam dobrze, bogaty asortyment, dobrze poinformowana obsługa i niewysokie ceny, przyciągają naprawdę mnóstwo osób. Ja również na pewno tam wrócę. Popracować trzeba jednak nad lepszą organizacją pracy kas i milszą, gotową do pomocy i zauważającą jej konieczność obsługą wszystkich pracowników.

Sklep sprawia wrażenie niechlujnego

Sklep sprawia wrażenie niechlujnego. Na półkach brak odpowiednich oznaczeń cenowych. Jako klientka właściwie, że połową rzeczy, które miałam zamiar kupić musiałam udać się do czytnika. Pod niektórymi z produktów cenówka wskazywała zupełnie inny towar. Brak obsługi na stanowisku mięsnym również wprowadzał w konsternację, tym bardziej, że na sklepie nie odnalazłam wolnego pracownika, którego można byłoby poprosić o obsługę. ( poza osobami obsługującymi kasy ) Pani obsługująca kasę miła i raczej uśmiechnięta, więc sedno tkwi raczej w kiepskiej organizacji w sklepie.

Wygląd sklepu był dobry

Wygląd sklepu był dobry, produkty były poukładane we właściwych miejscach, choć skrzynka z pieczywem ułożona w wąskiej alejce utrudniała przejazd pani z wózkiem dziecięcym. Personel poproszony o podejście do stoiska z mięsem natychmiast się pojawił. Czas obsługi był bardzo szybki dzięki dwóm otwartym kasom.

Typowy sklep Carrefour Express

Typowy sklep Carrefour Express. W godzinach szczytu bardzo duża liczba klientów, tworzą się uciążliwe kolejki, mimo sprawnego działania kilku kas.Niekiedy występują długotrwałe braki w asortymencie. Ekspedientki i ochrona mili, kompetentni i chętni do pomocy. Wyrozumiali wobec osób starszych i niepełnosprawnych.

Mały asortyment sklepu

Mały asortyment sklepu (puste pułki), ekspedientka z działu mięsnego była przez dłuższy czas zajęta prywatną rozmową telefoniczną pomimo oczekujących klientów. Na półkach były zawieszone etykiety z promocjami, które przy płatności przy kasie okazały się nieaktualne. Obsługa sklepu tłumaczyła się że to kierowniczka wprowadza promocje i skoro nie widzi jej na kasie to znaczy że nie ma promocji nic na to nie poradzi.

Szybka obsługa

Szybka obsługa. Nie brakowało towaru na półkach. Niewielka kolejka, jednak wszystkie kasy były otwarte.

Obsługa jak najbardziej ok

Obsługa jak najbardziej ok, natomiast zraził mnie bałagan na półkach, szczególnie w okresie świątecznym. Ciężko było cokolwiek znaleźć szczególnie w dziale z zabawkami. Ceny były inne niż pod czytnikami. Jednak personel skutecznie rozwiewał wątpliwości i chętnie pomagał.

Obsługa w tym sklepie pozostawia sporo do życzenia

Obsługa w tym sklepie pozostawia sporo do życzenia. Część personelu nie jest uprzejma i nie traktuje życzliwie klientów- jest opryskliwa i niechętnie udziela informacji.. W godzinach wieczornego szczytu brakuje niektórych towarów, np. pieczywa. Dość długa kolejka jest także przy stoisku mięsno-wędliniarskim.

Sklep Carrefour Express

Sklep Carrefour Express, w którym dzisiaj robiłam zakupy był uporządkowany. Z łatwością mogłam znaleźć produkty, których potrzebowałam. Było czysto, nigdzie nie zauważyłam śmieci. Obsługa była kompetentna, ponieważ otworzyła trzecią kasę, widząc długie kolejki. Kasjerka, u której płaciłam była uprzejma dla klientów i witała się z nimi.

Pod względem cenowym jak i estetycznym wszystko w porządku

Pod względem cenowym jak i estetycznym wszystko w porządku. Jednak stoisko sery i mięso mogło by funkcjonować o wiele lepiej.

Na wejściu do sklepu uderza nas odór

Na wejściu do sklepu uderza nas odór, bardzo nieprzyjemny zapach. W sklepie są puste półki a wynika to najprawdopodobniej z likwidacji sklepu. płatność kartą jest dopiero od 10zł. Odpowiedź ekspedientki na pytanie dlaczego są puste półki brzmiała: bo będzie zamknięte. generalnie jej zachowanie nie wzbudzało zaufania, a odpowiadała gburowato chyba dlatego że po zmianie sieci sklepu nie znajdzie tam zatrudnienia, lub uświadomiła sobie ze wtedy będzie musiała pracować zamiast siedzieć całymi dniami. Dobra lokalizacja, bezpłatny parking.

Odwiedzając Carrefour na ul

Odwiedzając Carrefour na ul. Marszałkowskiej, spodziewałam się wyższej kompetencji pracowników. Na mojej liście zakupów były coca-cola i papierosy. Kasjer nie potrafił stwierdzić, które papierosy są mentolowe a później nie zostałam zapytana o dowód. To dość zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że 18 lat skonczyłam kilka tygodni temu i wyglądam bardzo młodo.

Często trafiam tam na kolejki ale obsługa radzi sobie

Często trafiam tam na kolejki ale obsługa radzi sobie bardzo dobrze, sprawnie obsługują i są bardzo uprzejmi.

Odwiedzałeś ostatnio Carrefour Express?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.30 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem