Ski Team

( 1.99 )

Opinie (30)

Fajna i sprawna obsługa

Ski Team kupiłam rower fajna i sprawna obsługa klienta. Bardzo mili ludzie i chętni do pomocy.

Porażka, nic nie ma

Sklep posiada bardzo mały wybór, w likwidacji bo z trzech pięter czynne tylko jedno, mało obsługi i czeka się bardzo długo. Nie ma pracowników którzy byli tam od lat, z tego co wiem się zwolnili. Towar popakowany w plastikowe pudełka i leżą na podłodze. Czy stały klient czy Nowy nie ma to różnicy. Nie polecam, szkoda czasu. Wybrałem konkurencję ;))

Cała sieć SKITEAM podąża z złym kierunku

Dobre czasy się skończyły. Problemy wypływają na wierzch z każdej strony. Nie dajcie się zwieść reklamom w gazetach czy radiu - sprzęt z najnowszego sezonu owszem jest, ale z gigantyczną marżą. Bardzo słabe promocje. Śmieci sprzed niemalże dekady piętrzą się, a na ich metkach widnieją ceny jakby były nowe. Jakość obsługi mocno spadła na przestrzeni ostatnich kilku lat - bardzo ciężko tam wytrzymać ludziom, którzy tam pracują. Pozytywne opinie na Google Maps są wystawiane przez pracowników, bo sklep miałby 1 gwiazdkę. Kolejne punkty po kolei się zamykają - zostały niedobitki w największych miastach. Polecam kupować sprzęt w lepszych sklepach.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Super

Super. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Ski Team?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.18 )

GO Sport

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem