Tesco

( 3.36 )

Opinie (8329)

Bardzo miła obsługa

polecam opcje dostawy zakupów do domu. Jest to bardzo wygodne i zdecydowanie mniej czasochłonne. W naszym przypadku mieliśmy problem z jednym produktem, który okazał się być otwarty - bardzo szybko skontaktowaliśmy się z obsługą Tesco Bielany i załatwiliśmy sprawę. Dwie godziny później dostawca przywiózł nam nowy, zamknięty produkt.

Miła obsługa godna polecenia

W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w sklepie Tesco. Obsługa na medal !! Ale niestety wygląd sklepu daje dużo do życzenia. Puste pułki , produkty po terminie , rozsypane artykuły spożywcze na podłodze , warzywa oraz owoce nie były pierwszej jakości. Panie kasjerki robią co mogą aby zapewnić komfort robienia zakupów klienta zadając pytanie odrazu otrzymuje odpowiedz. Asortyment podstawowy , wiele z rzeczy promocyjnych nie dostępne. Mogę polecić...

Jest coraz to drożej

Oszukują na potęgę a przed Świętami to już przechodzą samych siebie.Najgorzej to jest z tymi bonami lojalnościowymi bo na nich są towary z górnej półki i w tedy śmieszne np.dodadzą Ci 1.50 do towaru który kosztuje 25zł. I te nieszczęsne kasy samoobsługowe ale już o tym pisałam.Trudno im zrozumieć że starsi ludzie nie potrafią się nimi obsługiwać,ja specjalnie chodzę rano po zakupy tak aby o godz.9tej być przy normalnej kasie bo wcześniej nie ma mowy aby otworzyli je.

Szybka obsługa

W sklepie duży wybór asortymentu, konkurencyjne ceny. Bardzo małe kolejki do kas, w kasach samoobsługowych nie było w ogóle kolejki. Sklep mógłby przejść modernizację, ze względu na wygląd. Brakowało mi także takich udogodnień jakie są już w innych sklepach marki Tesco, czyli ręcznych skanerów dla klientów.

to super sklep

W sklepie Tesco w Lublinie na ulicy kraśnickiej 1 kupisz produkty świąteczne najtaniej w lublinie

Coraz gorzej!

Tesco chyba totalnie chyli się ku upadkowi. Coraz mniejszy wybór towaru, miejscami nawet puste miejsca na półkach. Nie wszystkie warzywa wyglądają na świeże. Brak kogokolwiek z obsługi na sali sprzedaży i tylko jedna czynna kasa. Jak na dawny standard sklepów tej sieci, to aktualnie zdecydowanie za mało. Nie dziwię się zatem, że klientów też tu bywa coraz mniej... No i najgorsze - ceny droższe niż w innych sieciowych marketach. Tak więc, zakupów w Tesco nie polecam.

Polecam

Mila obsluga. tyko kasy samoobsługowe są beznadziejne.sklep zadbany.pracownicy .panie bardzo pomocni

Beznadziejnie

W tym sklepie Tesco nie zdarzyło mi się, żeby nie było kolejek. Nie są to zwykłe kolejki, tylko kolejki po 15 osób do jednej kasy. Stoi się średnio 30 minut w samej kolejce. Kilka razy zrezygnowałam z zakupów widząc samą kolejkę. Często zdarza się także że są braki w asortymencie. Normalnie puste półki. Pracownika na sklepie ze świecą szukać. Żadnych pozytywów nie widzę odwiedzając ten sklep. Robię to już bardzo bardzo rzadko.

Brak kas z obsługą

Dzisiaj około 9 rano robiłem zakupy w Tesco i nie była czynna ani jedna kasa z obsługą. Klientami o tej porze było dużo osób starszych dla których był to problem.

Jest coraz to drożej

No niestety zmieniam sklep bo w tym Tesco jest coraz drożej,żadnych promocji tylko dekoracje zmieniają aby trudniej było kupić to co się chce.I te nieszczęsne kasy samoobsługowe.Dla emerytów ze słabym wzrokiem to koszmar do godz.9 rano nie ma żadnej kasy innej jak te.

Niespodziewanie dobrze

Jak zwykle nie jestem zadowolona z zakupów w tym markecie, to wczoraj nie mogę narzekać. Co prawda było mało klientów, ale to nie spowodowało rozleniwienia pracowników. Zakupy udało mi się zrobić szybko, wszystkie panie obsługujące stoiska były bardzo uprzejme i miłe, czystość była na zadowalającym poziomie i nie brakowało produktów na półkach. Równie szybko uwinęła się pani na kasie.

Pozostawia wiele do życzenia...

Obsługa jest powolna i niemiła, w większości to starsze panie niechętne do współpracy i pochłonięte lokalnymi plotkami bardziej niż śpieszącymi się klientami. Sklep często brudny, wybór artykułów pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie nie jest najgorzej ale zdecydowanie dobrze też nie jest.

Brak ludzi

Codziennie wracając z pracy zajezdzam tam na zakupy , niestety coraz czesciej zdarza się że brakuje osób do pracy na kasie , kolejki robią się ogromne. Sprawę ułatwiają trochę kasy samoobsługowe ale niestety jest ich za mała , a jeżeli klient nie potrafi jej obsługiwać to robi się zator. Brakuje instrukcji obsługi takiej kasy. Z i formacji uzyskanych od pracownika wynikało że brakuje ludzi do pracy , nie wiem z jakich przyczyn dokładnie.

zakupy tylko z konieczności

Lokalizacja bardzo przystępna obok znajduje się siłownia i solarium . Asortyment bardzo duży do wyboru , ceny nie są wygórowane często nawet zdarzają się promocje. Personel pozostawia bardzo dużo do życzenia obsługa nie miła, nie zadowolona z życia , krzyczy do siebie przez sklep , rzucają dwuznaczne nie przyjemne żarty albo komentują rzeczy których nie powinni, brakuje osoby która ogarnęła by panujący chaos w personelu i wprowadziła jakiś standart i zasady pracy oraz kultury . Czas obsługi bywa różny zazwyczaj są kolejki . Miejsce samo w sobie nie sprawia wrażenia do którego chciało by się wrócić .

zakupy tylko z konieczności

Lokalizacja bardzo przystępna obok znajduje się siłownia i solarium . Asortyment bardzo duży do wyboru , ceny nie są wygórowane często nawet zdarzają się promocje. Personel pozostawia bardzo dużo do życzenia obsługa nie miła, nie zadowolona z życia , krzyczy do siebie przez sklep , rzucają dwuznaczne nie przyjemne żarty albo komentują rzeczy których nie powinni, brakuje osoby która ogarnęła by panujący chaos w personelu i wprowadziła jakiś standart i zasady pracy oraz kultury . Czas obsługi bywa różny zazwyczaj są kolejki . Miejsce samo w sobie nie sprawia wrażenia do którego chciało by się wrócić .

Polecam

Bardzo lubię robić zakupy w Tesco. Duże przestronne alejki. Szeroki wybór asortymentu. Bardzo często są ciekawe promocje. Jedyny minus to problem z kasami samoobsługowymi. Ciągle się wieszają i trzeba wzywać pomoc.

mniej towaru

w sklepie coraz mniej towaru jest na półkach, prawie na każdej są jakieś artykuły wyprzedażowe, czytałam w internecie artykuł że niektóre sklepy Tesco są zamykane, czy to możliwe że to jeden z nich? ceny są atrakcyjne jedynie obsługa stawia wiele do życzenia,

Dobry wybór

Lubię robic zakupy w tym sklepie, duży asortyment, miła obsługa, jedyny minus mało otwartych kas i duże kolejki. Jednakże polecam

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.77 )

Carrefour

(3.62 )

E Leclerc

(3.33 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem