Tesco

( 3.33 )

Opinie (8340)

Średnio

Towar porozkładany bez ładu i składu, trudno cokolwiek znaleźć. Niektóre półki niepouzupełniane. Za to krótkie kolejki przy kasach i dobre ceny.

Sklep odpowiedni na codzienne zakupy.

Wizyta w sklepie tej marki pozytywna. Ułożenie produktów odpowiednie. Brakuje kilku produktów, których tutaj nie znalazłem (dział z mrożonkami). Gdy jest dużo ludzi to tworzą się bardzo duże korki i nie zawsze wszystkie kasy są otwarte. Obsługa uprzejma, ceny dość atrakcyjne. Z pewnością w razie potrzeby warto skorzystać z oferty tego sklepu.

Wieczne Kolejki A Na Stoisku Mięsnym Pustki jak Za Komuny

W jaki dzień tygodnia i w jakich godzinach Tesco by nie odwiedzić... Jedno jest gwarantowane... Na stoisku mięsnym świeże mięso (nie mrożone głęboko) kupi się jedynie w godzinę góra dwie od otwarcia, potem albo dowiozą albo rozmrożą ale to wtedy mięso plus glazura... Kolejki do kas samoobsługowych (jest ich tylko 4 lub 5) zawsze kilometrowe... Kas obsługowych jest kilkanaście ale ciężko uświadczyć, żeby były otwarte więcej niż 3... A podobno w Starachowicach nie ma bezrobocia... I wszyscy pracują... Ale chyba nie w Tesco... Jak na największy Hipermarket w Starachowicach - żenada...

Duży wybór art. spożywczych, czysto i szybko

Sklep obecnie wygląda schludniej niż kiedyś, są w nim promocje i przeceny, dodatkowo na kartę Tesco Clubcard można zbierać punkty lojalnościowe, polecam.

Jak do Tesco to nie do tej galerii!

Po wejściu do Tesco od razu możemy zobaczyć produkty, które aktualnie są w promocji, co jest dużym plusem. Niestety w samym sklepie panuje chaos na półkach (nieład, nieporządek). Brudna podłoga i nieprzyjemny zapach. Strefa z pieczywem nie zachęca do zakupu. Problem napotkamy również na kasach samoobsługowych. Często trzeba poprosić pracownika o pomoc, ale nie zawsze jest on pod ręką, co wydłuża czas.

Najgorsza obsługa

Najgorsza obsługa. Kolejki są tak długie, że pół dnia można tam spędzić. Często otwarte 2 lub jedna kasa. Panie w kasach są powolne i mało sympatyczne.

coś za punkty

Śmiać mi się chce jak Tesco oszukuje nas klientów.Od pewnego czasu nic nie mogę zakupić za ten kupon bo towaru już nie ma a jeśli jest to z górnej półki którego emeryt i tak nie kupi bo taniej jest o 2,50 a on kosztuje 20zł bądź kupon ważny tydzień i takich absurdów jest o wiele więcej ale już nie pamiętam.Co raz to rzadziej chodzę do tego sklepu chociaż mam go pod nosem denerwuje mnie na maksa co raz to częściej.

Duży wybór

Dużo produktów w niskich cenach, zwierzę pieczywo i owoce. Miła obsługa zawsze pomocna przy korzystaniu z kas

Sporo towaru, szybka obsługa

Jakiś czas temu byłem w tesco i zostałem miło zaskoczony tym, że na półkach jest coraz więcej asortymentu, co wcześniej było rzadkością. Dodatkowo obsługa kas jakby była nieco sprawniejsza, niż wcześniej, co daje dodatkowy plus!

Wszystko okej!

Czysto, kasjerzy dostępni, duży wybór towaru.

Te markety powinni zamknąć

Kolejna wizyta i jest coraz gorzej. Przed wejściem leży pełno kiepów po papierosach, półki puste, brak personelu na sali sprzedaży to już standard. Przy kasie jak zwykle kolejki, brudna podłoga i ciąg kasowy. Znów tam prędko nie zawitam...

Obsługa to jakaś masakra

W tym markecie nie ma towaru, półki puste a jak coś jest to ceny pomieszane! To tego stojąc przy kasie była większa kolejka i pracownik wezwał do otworzenia kolejnej kasy na co wezwany pracownik- co się okazało LIDER ZMIANY- skomentował to na głos "czego znowu". Obsługa niekompetentna, ani dzień dobry ani do widzenia!! Brak jakiegokolwiek zaangażowania w wykonywane obowiązki! Nie polecam!!!

Bezcenna promocja.

W dniu 6 maja 2019r. po godzinie 17.00 byłem na zakupach i zauważyłem główną alejkę w sklepie ze stoiskami promocyjnymi. Produkty były estetycznie eksponowane na stoiskach, stoiska zachęcały do podejścia napisami PROMOCJA jednak pod napisami były puste miejsca na cenę. Wielu klientów po podejściu do stoisk, komentowało, że brak informacji o cenie produktu nie powinien mieć miejsca. Osobiście uważam, że po ustawieniu towaru niezwłocznie powinna być umieszczona informacja o cenie. W sklepie byłem około 20 minut, w tym czasie wielu klientów nie mogło dokonać zakupu, mimo tego, że towar w mojej ocenie był atrakcyjny (po cenie promocyjnej) i znalazł by szybko nabywcę. Podsumowując, moim zdaniem, akcja promocyjna powinna być czynnością ciągłą, od umieszczenia towaru na stoisku do umieszczenia tabliczki z jego ceną. W zastanym przypadku, w moim subiektywnym odczuciu, było to drażnienie klienta - "możesz kupić taniej, ale musisz krążyć po sklepie i czekać" - w domyśle, może klient czekając kupi coś jeszcze.

Polecam

Bardzo duży i przestronny sklep. Ogromny wybór produktów. Regularne i ciekawe promocje. Jak najbardziej polecam.

Wszytko ok, ale Mogło być lepiej

Dostępność pracowników na sklepie duża, pracownicy w strojach służbowych. Na sklepie panował porządek. Czynna jedna kasa z dłuższą kolejka. Gdyby była otwarta druga kasa byłoby idealnie.

Miła obsługa godna polecenia

W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w sklepie Tesco. Obsługa na medal !! Ale niestety wygląd sklepu daje dużo do życzenia. Puste pułki , produkty po terminie , rozsypane artykuły spożywcze na podłodze , warzywa oraz owoce nie były pierwszej jakości. Panie kasjerki robią co mogą aby zapewnić komfort robienia zakupów klienta zadając pytanie odrazu otrzymuje odpowiedz. Asortyment podstawowy , wiele z rzeczy promocyjnych nie dostępne. Mogę polecić...

Jest coraz to drożej

Oszukują na potęgę a przed Świętami to już przechodzą samych siebie.Najgorzej to jest z tymi bonami lojalnościowymi bo na nich są towary z górnej półki i w tedy śmieszne np.dodadzą Ci 1.50 do towaru który kosztuje 25zł. I te nieszczęsne kasy samoobsługowe ale już o tym pisałam.Trudno im zrozumieć że starsi ludzie nie potrafią się nimi obsługiwać,ja specjalnie chodzę rano po zakupy tak aby o godz.9tej być przy normalnej kasie bo wcześniej nie ma mowy aby otworzyli je.

Szybka obsługa

W sklepie duży wybór asortymentu, konkurencyjne ceny. Bardzo małe kolejki do kas, w kasach samoobsługowych nie było w ogóle kolejki. Sklep mógłby przejść modernizację, ze względu na wygląd. Brakowało mi także takich udogodnień jakie są już w innych sklepach marki Tesco, czyli ręcznych skanerów dla klientów.

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.79 )

Carrefour

(3.59 )

E Leclerc

(3.31 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem