Tesco

( 3.41 )

Opinie (8915)

zgodnie ze standardem, ale nijako

nic dodać, nic ująć, zgodnie ze schematem, ale.. pani w kasie jakaś tak obrażona, kazała mi wrzucić kupon, nie wyjaśniając dokładnie o co chodzi, nie robię zakupów z Tesco, nie wiedziałam o co chodzi, mogła coś objaśnić

sprawdzaj ceny

Wielki sklep i wielki bałagan. Uwaga na ceny. Należy sprawdzać cenę każdego towaru w czytniku, bo inaczej będzie wielka niespodzianka przy kasie.

Bardzo przyjemne miejsce

Bardzo fajne Tesco z parkingiem. Idealne miejsce na trochę większe zakupy z niewielkimi kolejkami przy kasach i dostępnymi kasami samoobsługowymi. Sklep jest czysty dzięki czemu przyjemnie robi się w nim zakupy. Wszystkie produkty są schludnie poukładane na półkach a obsługa miła i pomocna.

Super

Tyle się, czyta, ze na pólkach w tesco nic niema. Ja nie będę podzielać tego zdania. Od kiedy pamiętam, zawsze robię zakupy minimum raz w tygodniu w tym sklepie w Bytomiu i zawsze wszystko znajduje. Ostatnio sklep się skurczył, ale towotu jest tam dużo, jest w czym wybierać. Panie zarówno w dziale mięsnym jak i przy klasie są miłe i pomocne. Nie raz widziałem, jak pomagają starszym osobą skasować się na kasie samoobsługowej. Zawsze przy większym ruchu jest otwierana minimum jedna tradycyjna kasa, żeby klienci z większa ilością zakupów nie musieli kasować się sami. POLECAM TEN SKLEP

Brak zainteresowania klientem

Po zmianach w tym sklepie ciężko cokolwiek znaleźć, a obsługa nie jest chętna do pomocy.

bardzo dobra

W tym sklepie jest bardzo miła obsługa , przejrzyście ułożony towar, wygodny parking. Wadą jest to, że często brakuje różnych produktów. Trzeba sprawdzać ceny gdyż czasami te przy kasie okazują być się inne od podanej przy produkcie.

Obsługa fatalna

Robić zakupy w tym sklepie to koszmar. Różnice w cenach na półkach i w kasach to tylko jeden problem. Brak nazw i cen towarów na wagach przy stoisku warzywnym, a w kasach samoobsługowych pomocy w zakresie niezważonych towarów nie otrzymasz. Czynne tylko jedna kasa z obsługą w środku dnia.

Doskonała pomoc pracowników

Dokonując zakupów wczoraj w Tesco zostałam miło zaskoczona. Mimo dużego ruchu, pracownica którą poprosiłam o pomoc w odszukaniu konkretnego rodzaju kaszy - przerwała wykładanie towaru i podeszła ze mną do półki i wskazała produkt. Niestety zdarza się to w dzisiejszych czasach coraz rzadziej, a pracownicy reagują negatywnie na prośby ze strony klientów.

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.80 )

Carrefour

(3.68 )

E Leclerc

(3.08 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem