Paragraf

( 4.50 )

Opinie (5)

Bardzo miła obsługa

Powitała nas bardzo miła pani kelnerka, budując przyjazną atmosferę. Byliśmy wówczas jedynymi gośćmi, w związku z tym czas oczekiwania na dania był krótki. Jedynym minusem był nie do końca ciepły szaszłyk i brak ognia.

Miałam okazję odwiedzić to miejsce

Miałam okazję odwiedzić to miejsce. Wygląd przeciętny.Mały ogródek. Toaleta mogłaby być nieco czystsza. Sympatyczna obsługa. Ceny przeciętne. Dobra lokalizacja.

Schludnie z domieszką kiczu

Schludnie z domieszką kiczu, ale za to niebotycznie wygodne kanapy. Ceny jak na stolicę i lokalizację wyjątkowo niskie, królewskie - 5 zł, czasem robią happy hour i mamy za 4. Nie jest to miejscu, gdzie będziemy siedzieć długo i biesiadować, bo zamykają o 22:00, taki mały "przed" czymś większym. Plus za letni ogródek.

Moja ocena dotyczy kawiarni pubu Paragraf w Krakowie

Moja ocena dotyczy kawiarni/pubu Paragraf w Krakowie. Jest to miejsce przeznaczone głównie dla studentów, położone obok wydziału prawa UJ. Można się tam napić w dobrej cenie piwa, kawy czy herbaty. Miejsce jest prosto urządzone, raczej skromnie. W przerwie między zajęciami można tam wyjść też na obiad. Menu nie jest zbyt bogate, ale niedrogie i smaczne.

Bardzo miła

Bardzo miła, przytulna kawiarenka. Zawsze czysto, bardzo wygodne kanapy do siedzenia, naprawdę wystrój z klimatem. Obsługa miła, czasami zagada nawet;) Można wypić klasycznie piwko, ale też czekoladkę na gorąco, czy grzane winko. Są też deserki. Naprawdę smacznie, niedrogo, ale z klimatem. Minus za to, że kończą pracę o 22, a czasami chciałoby się posiedzieć dłużej ze znajomymi, czy drugą połówką...

Odwiedzałeś ostatnio Paragraf?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.96 )

Grycan

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem