Paragraf

( 4.50 )

Opinie (5)

Bardzo miła obsługa

Powitała nas bardzo miła pani kelnerka, budując przyjazną atmosferę. Byliśmy wówczas jedynymi gośćmi, w związku z tym czas oczekiwania na dania był krótki. Jedynym minusem był nie do końca ciepły szaszłyk i brak ognia.

Miałam okazję odwiedzić to miejsce

Miałam okazję odwiedzić to miejsce. Wygląd przeciętny.Mały ogródek. Toaleta mogłaby być nieco czystsza. Sympatyczna obsługa. Ceny przeciętne. Dobra lokalizacja.

Schludnie z domieszką kiczu

Schludnie z domieszką kiczu, ale za to niebotycznie wygodne kanapy. Ceny jak na stolicę i lokalizację wyjątkowo niskie, królewskie - 5 zł, czasem robią happy hour i mamy za 4. Nie jest to miejscu, gdzie będziemy siedzieć długo i biesiadować, bo zamykają o 22:00, taki mały "przed" czymś większym. Plus za letni ogródek.

Moja ocena dotyczy kawiarni pubu Paragraf w Krakowie

Moja ocena dotyczy kawiarni/pubu Paragraf w Krakowie. Jest to miejsce przeznaczone głównie dla studentów, położone obok wydziału prawa UJ. Można się tam napić w dobrej cenie piwa, kawy czy herbaty. Miejsce jest prosto urządzone, raczej skromnie. W przerwie między zajęciami można tam wyjść też na obiad. Menu nie jest zbyt bogate, ale niedrogie i smaczne.

Bardzo miła

Bardzo miła, przytulna kawiarenka. Zawsze czysto, bardzo wygodne kanapy do siedzenia, naprawdę wystrój z klimatem. Obsługa miła, czasami zagada nawet;) Można wypić klasycznie piwko, ale też czekoladkę na gorąco, czy grzane winko. Są też deserki. Naprawdę smacznie, niedrogo, ale z klimatem. Minus za to, że kończą pracę o 22, a czasami chciałoby się posiedzieć dłużej ze znajomymi, czy drugą połówką...

Odwiedzałeś ostatnio Paragraf?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.95 )

Grycan

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem