Paragraf

( 2.75 )

Opinie (6)

Bardzo miła obsługa

Powitała nas bardzo miła pani kelnerka, budując przyjazną atmosferę. Byliśmy wówczas jedynymi gośćmi, w związku z tym czas oczekiwania na dania był krótki. Jedynym minusem był nie do końca ciepły szaszłyk i brak ognia.

Beznadzieja

Nie polecę tej"knajpki"nikomu z moich znajomych to pewne. Moja przyjaciółka która niedawno tam pracowała widziała jak kucharki nakładają ziemniaki na talerz gołymi rękoma. Niestety nie wiedziałam o tym zanim zjadłam tam obiad, który z resztą był drogi i średnio smaczny. Stanowczo odradzam (tytuł zmoderowany przez administratora z uwagi na treść)

Miałam okazję odwiedzić to miejsce

Miałam okazję odwiedzić to miejsce. Wygląd przeciętny.Mały ogródek. Toaleta mogłaby być nieco czystsza. Sympatyczna obsługa. Ceny przeciętne. Dobra lokalizacja.

Schludnie z domieszką kiczu

Schludnie z domieszką kiczu, ale za to niebotycznie wygodne kanapy. Ceny jak na stolicę i lokalizację wyjątkowo niskie, królewskie - 5 zł, czasem robią happy hour i mamy za 4. Nie jest to miejscu, gdzie będziemy siedzieć długo i biesiadować, bo zamykają o 22:00, taki mały "przed" czymś większym. Plus za letni ogródek.

Moja ocena dotyczy kawiarni pubu Paragraf w Krakowie

Moja ocena dotyczy kawiarni/pubu Paragraf w Krakowie. Jest to miejsce przeznaczone głównie dla studentów, położone obok wydziału prawa UJ. Można się tam napić w dobrej cenie piwa, kawy czy herbaty. Miejsce jest prosto urządzone, raczej skromnie. W przerwie między zajęciami można tam wyjść też na obiad. Menu nie jest zbyt bogate, ale niedrogie i smaczne.

Bardzo miła

Bardzo miła, przytulna kawiarenka. Zawsze czysto, bardzo wygodne kanapy do siedzenia, naprawdę wystrój z klimatem. Obsługa miła, czasami zagada nawet;) Można wypić klasycznie piwko, ale też czekoladkę na gorąco, czy grzane winko. Są też deserki. Naprawdę smacznie, niedrogo, ale z klimatem. Minus za to, że kończą pracę o 22, a czasami chciałoby się posiedzieć dłużej ze znajomymi, czy drugą połówką...

Odwiedzałeś ostatnio Paragraf?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.75 )

GRYCAN

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem