Sopelek

( 3.49 )

Opinie (23)

Zostałam w tym miejscu obsłużona bardzo dobrze

Zostałam w tym miejscu obsłużona bardzo dobrze, chociaż ze względu na duży ruch, panował tam pewien rozgardiasz. Obsługa była kompetentna i potrafiła doradzić przy wyborze. Można polecić to miejsce.

Pora roku nie ma znaczenia

Pora roku nie ma znaczenia, podobnie jak pogoda, gdy mam ochotę zjeść lody, to zwyczajnie zjadam. Będąc w Karolince, 18 stycznia, z przyjemnością skorzystałam z ofert lodowych sorbetów, eksponowanych za przeszkloną chłodnią. Wprawdzie wybór smaków był cokolwiek ograniczony, jednak dla mnie było w sam raz, bo to co oferowano, spełniało moje oczekiwania. Z przyjemnością skonsumowała dwie gałki, podane estetycznie, duże i bardzo zimne, jak zimny był ten dzień. Obsługa bardzo miła i grzeczna, pracownica uśmiechnięta i przyjaźnie usposobiona. Ciekawą promocję/bardziej ofertę zakupu zauważyłam w cenach: 1 gałka 3 zł, ale już 4 - za 10 zł, natomiast 5 – za 11 zł.

Cukiernia kawiarnia Sopelek

Cukiernia/kawiarnia Sopelek, w CH Karolinka pozwala na odrobinę słodkiej ”przyjemności”, zarówno na miejscu – lody, desery, napoje, przy stolikach, jak i lody na tzw. chodzonego, bo są dwa stanowiska obsługi, zarówno na zewnątrz placówki, jak i wewnątrz. My korzystaliśmy z opcji zakupu na zewnątrz, wprost na hol CH Karolinki, gdzie do wyboru były różno smakowe porcje/ilości gałek lodów, do wyboru w wielkości. Prezentowane w sposób przejrzysty i estetyczny. Bardzo dobrym rozwiązaniem obsługi jest podział czynności – inna osoba wydaje zamówienie, a inna zajmuje się obsługą kasy i pieniędzmi. Nie korzystaliśmy z kawiarni, lecz wzięliśmy sobie porcje ”spacerowe”. W ogólnym wyrazie było czysto i estetycznie oraz panowała bardzo przyjemna atmosfera obsługi. Nie pierwszy raz korzystaliśmy z ofert Sopelka, więc ocena, też nie jest podyktowana, przypadkową wizytą.

Jakość obsługi w kawiarniach Sopelek jest bardzo dobra

Jakość obsługi w kawiarniach Sopelek jest bardzo dobra. Zawsze można liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Bardzo uprzejma pani

Bardzo uprzejma pani, która obsługuje klientów. Lody są pyszne. Jedne z lepszych w Opolu.

Widać

Widać, że Sopelek jest dość popularną kawiarenką bo nawet w holu Solaris Center ustawiono stoliki z krzesełkami. Nic dziwnego bo różnorodne i smaczne oferty warte są uznania i sama czasem z nich korzystam. W dniu 9 X dosiadłam się do koleżanek, które tu były aby ”pogadać trochę” bo dawno się nie widziałyśmy, wypić kawę i zjeść smaczny deser w miłym towarzystwie i estetycznym otoczeniu. Obsługa super – grzeczna, kulturalna etc.

Miło było wejść do Sopelka w upalnym dniu 27 czerwca

Miło było wejść do Sopelka w upalnym dniu 27 czerwca, zjeść pyszny deser i napić się mrożonej kawy w przyjemnym, estetycznym lokalu z grzeczną i kompetentną obsługą o schludnym wyglądzie i miłej aparycji. Niewielkie stoliki, wygodne krzesełka/foteliki oraz słyszalna w tle muzyka, dodawały swoistego, przyjemnego wymiaru ogólnej atmosferze.

Kawiarnia Sopelek w Solaris Center ruszyła z pełnym

Kawiarnia Sopelek w Solaris Center ruszyła z pełnym rozmachem w każdym tego stwierdzenia znaczeniu. Wstąpiłam tu na deser lodowy razem z koleżanką. Prezentacje ofert umieszczone w przeszklonej chłodni były prezentowane jak mało gdzie. Ich wygląd to jakby kwiaty koralowe oceanu umieszczone estetycznie obok siebie. Obsługa kompetentna, przyjazna i grzeczna. Miło i kameralnie można spędzić tu chwilę czasu, dłuższą lub krótszą przy estetycznych stolikach w przyjemnej atmosferze otoczenia na wygodnych siedziskach. Ja i koleżanka byłyśmy pod wrażeniem.

Zdziwiłam się bardzo gdy 15 kwietnia

Zdziwiłam się bardzo gdy 15 kwietnia, w Solaris Center ujrzałam bar Sopelek w miejscu dawnej Gelatomanii, to już mała kawiarenka, estetyczna, elegancka i zachęcająca. Ponieważ na dworze dość ciepło a wyroby Sopelka są mi znane więc wychodząc z Centrum uznałam, że pozwolę sobie na małego loda. Obsłużono mnie profesjonalnie, przemiła sprzedawczyni polecała różne smaki zachwalając ich walory. Cena? Co tam cena – odrobina luksusu dla podniebienia nie ma ceny.

Razem z koleżanką wybrałyśmy się do Sopelka na kawę i

Razem z koleżanką wybrałyśmy się do Sopelka na kawę i deser. To przyjemny lokal/bar o dość sporej powierzchni. Można tu usiąść przy estetycznym stoliku i poplotkować. Obsługa jest bardzo miła i grzeczna, dość duży wybór słodkości, różne rodzaje kawy i herbaty. Ceny nie dobijają więc klienci nie powinni narzekać. Całkiem spora ich ilość w czasie naszej wizyty też o czymś świadczy. Na pewno nie jest to lokal gorszej jakości. Nam się podobało, byłyśmy zadowolone.

Dość spory lokal baru Sopelek to miejsce w którym można

Dość spory lokal baru Sopelek to miejsce w którym można usiąść przy stoliku, napić się kawy (różne do wyboru), zjeść pyszne ciastko (duży wybór), lody (różne smaki) lub zaspokoić tymczasowo głód np. zapiekanką. Jest tu czysto i przyjemnie, pracownicy dbają o estetykę i wizerunek placówki. Wraz z koleżankami zostałyśmy obsłużone miło i sympatycznie, spędziłyśmy tu tyle czasu, na ile miałyśmy ochotę aby sobie pogadać przy dokonanym zamówieniu.

Do tej sympatycznej kawiarenki udaliśmy się z rodziną na

Do tej sympatycznej kawiarenki udaliśmy się z rodziną na lody, zimne napoje i kawę, to bardzo przyjemne i urokliwe miejsce z miłą, profesjonalna obsługą, która z uśmiechem na twarzy i dobrą radą spełnia oczekiwania zamawiających. Można usiąść wewnątrz lokalu lub na jego zewnątrz przy stoliku. Niezależnie od wybranego miejsca wszędzie porządek i przyjemne otoczenie, dobre miejsce na chwilę relaksu. Na upalny dzień Sopelek jest w sam raz.

Odwiedzałeś ostatnio Sopelek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.95 )

Grycan

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem