Sopelek

( 3.49 )

Opinie (23)

Zostałam w tym miejscu obsłużona bardzo dobrze

Zostałam w tym miejscu obsłużona bardzo dobrze, chociaż ze względu na duży ruch, panował tam pewien rozgardiasz. Obsługa była kompetentna i potrafiła doradzić przy wyborze. Można polecić to miejsce.

Pora roku nie ma znaczenia

Pora roku nie ma znaczenia, podobnie jak pogoda, gdy mam ochotę zjeść lody, to zwyczajnie zjadam. Będąc w Karolince, 18 stycznia, z przyjemnością skorzystałam z ofert lodowych sorbetów, eksponowanych za przeszkloną chłodnią. Wprawdzie wybór smaków był cokolwiek ograniczony, jednak dla mnie było w sam raz, bo to co oferowano, spełniało moje oczekiwania. Z przyjemnością skonsumowała dwie gałki, podane estetycznie, duże i bardzo zimne, jak zimny był ten dzień. Obsługa bardzo miła i grzeczna, pracownica uśmiechnięta i przyjaźnie usposobiona. Ciekawą promocję/bardziej ofertę zakupu zauważyłam w cenach: 1 gałka 3 zł, ale już 4 - za 10 zł, natomiast 5 – za 11 zł.

Cukiernia kawiarnia Sopelek

Cukiernia/kawiarnia Sopelek, w CH Karolinka pozwala na odrobinę słodkiej ”przyjemności”, zarówno na miejscu – lody, desery, napoje, przy stolikach, jak i lody na tzw. chodzonego, bo są dwa stanowiska obsługi, zarówno na zewnątrz placówki, jak i wewnątrz. My korzystaliśmy z opcji zakupu na zewnątrz, wprost na hol CH Karolinki, gdzie do wyboru były różno smakowe porcje/ilości gałek lodów, do wyboru w wielkości. Prezentowane w sposób przejrzysty i estetyczny. Bardzo dobrym rozwiązaniem obsługi jest podział czynności – inna osoba wydaje zamówienie, a inna zajmuje się obsługą kasy i pieniędzmi. Nie korzystaliśmy z kawiarni, lecz wzięliśmy sobie porcje ”spacerowe”. W ogólnym wyrazie było czysto i estetycznie oraz panowała bardzo przyjemna atmosfera obsługi. Nie pierwszy raz korzystaliśmy z ofert Sopelka, więc ocena, też nie jest podyktowana, przypadkową wizytą.

Jakość obsługi w kawiarniach Sopelek jest bardzo dobra

Jakość obsługi w kawiarniach Sopelek jest bardzo dobra. Zawsze można liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Bardzo uprzejma pani

Bardzo uprzejma pani, która obsługuje klientów. Lody są pyszne. Jedne z lepszych w Opolu.

Widać

Widać, że Sopelek jest dość popularną kawiarenką bo nawet w holu Solaris Center ustawiono stoliki z krzesełkami. Nic dziwnego bo różnorodne i smaczne oferty warte są uznania i sama czasem z nich korzystam. W dniu 9 X dosiadłam się do koleżanek, które tu były aby ”pogadać trochę” bo dawno się nie widziałyśmy, wypić kawę i zjeść smaczny deser w miłym towarzystwie i estetycznym otoczeniu. Obsługa super – grzeczna, kulturalna etc.

Miło było wejść do Sopelka w upalnym dniu 27 czerwca

Miło było wejść do Sopelka w upalnym dniu 27 czerwca, zjeść pyszny deser i napić się mrożonej kawy w przyjemnym, estetycznym lokalu z grzeczną i kompetentną obsługą o schludnym wyglądzie i miłej aparycji. Niewielkie stoliki, wygodne krzesełka/foteliki oraz słyszalna w tle muzyka, dodawały swoistego, przyjemnego wymiaru ogólnej atmosferze.

Kawiarnia Sopelek w Solaris Center ruszyła z pełnym

Kawiarnia Sopelek w Solaris Center ruszyła z pełnym rozmachem w każdym tego stwierdzenia znaczeniu. Wstąpiłam tu na deser lodowy razem z koleżanką. Prezentacje ofert umieszczone w przeszklonej chłodni były prezentowane jak mało gdzie. Ich wygląd to jakby kwiaty koralowe oceanu umieszczone estetycznie obok siebie. Obsługa kompetentna, przyjazna i grzeczna. Miło i kameralnie można spędzić tu chwilę czasu, dłuższą lub krótszą przy estetycznych stolikach w przyjemnej atmosferze otoczenia na wygodnych siedziskach. Ja i koleżanka byłyśmy pod wrażeniem.

Zdziwiłam się bardzo gdy 15 kwietnia

Zdziwiłam się bardzo gdy 15 kwietnia, w Solaris Center ujrzałam bar Sopelek w miejscu dawnej Gelatomanii, to już mała kawiarenka, estetyczna, elegancka i zachęcająca. Ponieważ na dworze dość ciepło a wyroby Sopelka są mi znane więc wychodząc z Centrum uznałam, że pozwolę sobie na małego loda. Obsłużono mnie profesjonalnie, przemiła sprzedawczyni polecała różne smaki zachwalając ich walory. Cena? Co tam cena – odrobina luksusu dla podniebienia nie ma ceny.

Razem z koleżanką wybrałyśmy się do Sopelka na kawę i

Razem z koleżanką wybrałyśmy się do Sopelka na kawę i deser. To przyjemny lokal/bar o dość sporej powierzchni. Można tu usiąść przy estetycznym stoliku i poplotkować. Obsługa jest bardzo miła i grzeczna, dość duży wybór słodkości, różne rodzaje kawy i herbaty. Ceny nie dobijają więc klienci nie powinni narzekać. Całkiem spora ich ilość w czasie naszej wizyty też o czymś świadczy. Na pewno nie jest to lokal gorszej jakości. Nam się podobało, byłyśmy zadowolone.

Dość spory lokal baru Sopelek to miejsce w którym można

Dość spory lokal baru Sopelek to miejsce w którym można usiąść przy stoliku, napić się kawy (różne do wyboru), zjeść pyszne ciastko (duży wybór), lody (różne smaki) lub zaspokoić tymczasowo głód np. zapiekanką. Jest tu czysto i przyjemnie, pracownicy dbają o estetykę i wizerunek placówki. Wraz z koleżankami zostałyśmy obsłużone miło i sympatycznie, spędziłyśmy tu tyle czasu, na ile miałyśmy ochotę aby sobie pogadać przy dokonanym zamówieniu.

Do tej sympatycznej kawiarenki udaliśmy się z rodziną na

Do tej sympatycznej kawiarenki udaliśmy się z rodziną na lody, zimne napoje i kawę, to bardzo przyjemne i urokliwe miejsce z miłą, profesjonalna obsługą, która z uśmiechem na twarzy i dobrą radą spełnia oczekiwania zamawiających. Można usiąść wewnątrz lokalu lub na jego zewnątrz przy stoliku. Niezależnie od wybranego miejsca wszędzie porządek i przyjemne otoczenie, dobre miejsce na chwilę relaksu. Na upalny dzień Sopelek jest w sam raz.

Odwiedzałeś ostatnio Sopelek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.96 )

Grycan

(4.26 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem