Trafika

( 5.00 )

Opinie (60)

Miło, jak w domu....

Opoką tego miejsca jest kochana Pani Zosia, którą wszyscy znają i lubią. Miła, grzeczna, wyrozumiała, uśmiechnięta. Asortyment, to rzecz w tym przypadku drugorzędna, kupuję, bo obsługuje tam Pani Zosia.

Przechodziłem obok saloniku prasowego i postanowiłem

Przechodziłem obok saloniku prasowego i postanowiłem wstąpić w celu zakupu czasopisma komputerowego. Pani w sklepie bardzo miła i uprzejma. Po wejściu do sklepu przywitała mnie Pani ekspedientka słowami dzień dobry. Zwróciłem sie z zapytaniem o konkretną gazetę. Sprzedawca wskazał mi ja I poinformował, że jest to najnowszy numer. Polecam.

Tzw

Tzw. kiosk ruchu znajdujący się w pobliżu przystanku tramwajowego. Szybka sprawna obsługa. Dostępne bilety, prasa, papierosy, artykuły piśmiennicze. Dodatkowe usługi ksero, totolotek. Miło i uprzejmie.

W salonie panuje porządek

W salonie panuje porządek, obsługa zachowuje się prawidłowo lecz po podejściu do pracownika którego poprosiłem o pomoc w znalezieniu "Tygodnika Żużlowego" usłyszałem bez zastanowienia, iż takiej gazety nie ma co okazało się nie prawdą ponieważ chwilę później przeglądając gazety natknąłem się gazetę którą chciałem kupić. Niestety ta sytuacja świadczy o tym iż pracownik jest mało zorientowany w oferowanym asortymencie.

Obsługa miła

Obsługa miła, Pani uśmiechnięta, jednakże słabo poinformowana na temat produktów, które sprzedaje. Mianowicie spytana o jedną z gier liczbowych LOTTO, dokładnie grę Keno zdziwiła się, zrobiła duże oczy i odniosłam wrażenie, że na moment się nawet wystraszyła. Jednak szybko się zreflektowała i wziąwszy kupon zaczęła mi czytać jak należy go wypełnić. W sklepie było czysto, ale bardzo ciasno, cóż, niestety tak już jest z salonikami prasowymi.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: personel, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Weszłam do kiosku

Weszłam do kiosku, by obejrzeć nowości w dziale czasopism, szczególnie kobiecych, ale nie tylko. Okazało się, że grudniowe gazetki już się pokazały, więc wybrałam jedną z możliwie najciekawszymi dla mnie artykułami. Od razy stanęłam w kolejce do kasy. Po chwili zostałam obsłużona przez bardzo miłą panią ekspedientkę, która przez cały czas utrzymywała ze mną kontakt wzrokowy i uśmiechała się.

Trafika t salonik prasowy znajdujący się na piętrze Galerii

Trafika t salonik prasowy znajdujący się na piętrze Galerii Jurajskiej, który odwiedziłam w celu sprawdzenie liczb na kuponie gr losowej Keno. Salonik jest dużo mniejszy i słabiej zaopatrzony niż Inmedio i sprawia wrażenie nudnego. Znalezienie interesującej prasy zajmuje więcej czasu niż w Inmedio. Pani obsługująca była uśmiechnięta i uprzejma podczas obsługi.

W sklepie było całe mnóstwo klientów i duża kolejka

W sklepie było całe mnóstwo klientów i duża kolejka ustawiona do kasy. Mimo tego jednak weszłam, by obejrzeć sobie czasopisma kobiece i przy okazji coś może kupić. W oko wpadła mi szczególnie jedna gazetka, która posiadała całe mnóstwo ciekawych artykułów. Co ważne, kosztowała tylko 2 zł, więc nie mogłam sobie jej odmówić. Wzięłam ją wzięć z półki i udałam się do kasy. W czasie gdy przeglądałam gazety kolejka zdążyła się już rozładować i zostałam od razu po podejściu do kasy obsłużona przez miłą panią ekspedientkę.

Kiedy weszłam akurat przy kasie nie było żadnych klientów

Kiedy weszłam akurat przy kasie nie było żadnych klientów. Pani kasjerka coś tam sobie układała za ladą, ale kiedy mnie zobaczyła od razu rozpoczęła obsługę. Poprosiłam o podanie gazety codziennej oraz wydrukowanie kuponu Totka. Pani kasjerka wykonała moje prośby bardzo szybko i sprawnie. Przez cały czas była bardzo miła, uprzejma oraz uśmiechnięta. Podobnie szybko zajęła się obsługa klientów, którzy już ustawili się za mną.

Weszłam na chwilę do kiosku

Weszłam na chwilę do kiosku, by kupić jeden zakład Totka. Akurat przy kasie nie było żadnych klientów, więc zostałam od razu obsłużona. Pani ekspedientka była uśmiechnięta i zadowolona. Przez cały czas obsługi utrzymywała ze mną kontakt wzrokowy. W czasie drukowania kupny zaproponowała mi też dodatkowo zakup czasopisma z kalendarzem. Była miła, uprzejma i bardzo pozytywnie nastawiona do klienta.

Weszłam do kiosku

Weszłam do kiosku, by tradycyjnie „puścić” Totka. Przy kasie była strasznie długa kolejka, a większość z tych osób czekających „puszczała” właśnie Totka. Panie ekspedientka prowadziła obsługę jednak bardzo sprawnie i szybko, nawet przez chwilę nie zastanawiając się nad jakimkolwiek problemem. Wszystkie czynności wykonywała z niebywałą precyzją i z pełnym zdecydowaniem. Każdego klienta witała w bardzo miły sposób i żegnała dziękując za zrealizowaną transakcję. Dosłownie patrząc na nią miałam przed oczyma maszynę do drukowania kuponów Totka i nie chodzi mi tutaj wcale i lotomat...

salonik prasowy dość dobrze zaopatrzony i uporządkowany

salonik prasowy dość dobrze zaopatrzony i uporządkowany, ale posiada jedną irytująca cechę, mianowicie dźwięk który informuje sprzedawce o wejściu klienta do środka i dałoby się to przełknąć gdyby nie mała dziewczynka kręcąca się w te i z powrotem której najwidoczniej spodobał się irytujący dźwięk.

Byłem w tym sklepie mieszczącym się w małej galerii sklepu

Byłem w tym sklepie mieszczącym się w małej galerii sklepu "Tesco", aby zakupić zakłady gier losowych "Lotto". Obsługa tego sklepu była szybka i miła. Zauważyłem, że w tym sklepie można dostać wiele pozycji prasowych oraz publikacji na przykład na płytach DVD. A nie jest to normą w moim mieście w podobnych placówkach handlowych.

Odwiedzałeś ostatnio Trafika?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

empik

(4.25 )

Inmedio

(3.70 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem