CH Auchan

( 3.21 )

Opinie (114)

Nie polecam wieczornych zakupów

Kilka dni temu byłem zmuszony zrobić zakupy po godzinie 21 , niestety do 21 pracuję.W markecie Auchan o godzinie 21.30 czynna była jedna kasa, i na nic zdały się protesty klientów stojących w kolejce średnio 10 min nawet z jednym czy dwoma artykułami. Chyba nie na tym polega idea marketów???

Bareja wiecznie żywy

Toruń 22 maja godz 14:10 , jak zwykle przy okazji zakupów w tym centrum handlowym odwiedzamy z żoną stoisko rybne. Takiej dobrej makreli wędzonej nie uświadczysz gdzie indziej. Przy stoisku nie ma kolejki, jedna klientka skończyła robić zakupy i ma zamiar odejść. Podchodzimy do stoiska i już mamy złożyć zamówienie gdy obsługa stoiska, kobieta niskiego wzrostu o ciemnych, krótkich włosach, w wieku około 50 lat zwraca się do odchodzącej klientki która skończyła już zakupy. " Pani, pani się nie martwi przez jedna taką małą, nawet starszawą rybkę nie zamkną tak dużego sklepu. Rozmowa zaczęła robić się coraz bardziej ożywiona i jak mogę sadzić z treści dotyczyła incydentu sprzed kilku dni kiedy to pełna optymizmu sprzedawczyni na stoisku rybnym "opchnęła" niezbyt młody kawałek łososia by nie być stratna około 30 PLN. Ów że kawałek łososia najwidoczniej niezbyt posłużył klientowi, bo ten najwidoczniej poczynił jakieś działania które niezbyt spodobały się obsłudze stoiska. Ponieważ cała rozmowa trwała już dobrych kilka minut a pani sprzedająca podnosiła coraz to nowe argumenty za przetrwaniem sklepu zdecydowałem się poprosić o jedną wędzoną makrelę, przerywając miłą pogawędkę która nie dotyczyła asortymentu który był na stoisku ani dalszych zakupów klientki która już kupiła co chciała a tylko tego co się wydarzyło na tym stoisku i ewentualnych konsekwencji. Reakcja obsługi na moje zamówienie była delikatnie to określając bardzo spontaniczna pani wrzasnęła dotknięta do żywego, że śmiałem przerwać tak miła pogawędkę "przecież widzi pan, że rozmawiam" . Moja argumentacja, że pani na stoisku jest w pracy a nie na forum dyskusyjnym i prywatne rozmowy nie są tu na miejscu tylko ją rozsierdziły do tego stopnia, że orzekła, iż jest tak tym zdenerwowana, że nie jest w stanie dalej pracować i dzwoni po kierowniczkę. Na próżno starałem się dostrzec plakietki chociażby z imieniem pani którą tak rozeźliła moja prośba o sprzedanie jednej makreli. Jako powiedziała tak zrobiła, po kilku minutach zjawiła się pani kierownik, młoda dziewczyna w wieku około 20 lat, włosy ciemny blond krótko ścięte i ku mojemu zaskoczeniu po wysłuchaniu mojej relacji usłyszałem od niej, że powinienem dać tym paniom porozmawiać. Moje argumenty, że to niebyła żadna handlowa rozmowa a rozmowa prywatna pozostały bez echa, dowiedziałem się, od pani kierownik, że to jest duży sklep i na czas obu pań powinienem iść zrobić zakupy na innym stoisku i wrócić gdy panie skończą rozmawiać. Przyznam, że taka argumentacja mnie "powaliła". Wziąłem tą nieszczęsną makrelę, przez która była cała awantura i wychodząc ze sklepu spodziewałem się że zrobią mi zdjęcie i umieszczą w galerii klientów których nie obsługują, ale ty razem miałem szczęście fotograf pewnie też z kimś rozmawiał.

Obsługa na poziomie zadowalającym

Stanowisko pracy czyste, obsługa od razu do mnie podeszła zapytała czego potrzebuje , i czy nie chciał bym skorzystac z ich dzisiejszej promocji . pozniej zapytałem gdzie znajde konkretny produkt , obsługa mnie tam zaprowadziła .

nie byłam zadowolona

zapytałam, gdzie znajdę makaron literki, a pani odpowiedziała, że nie ma, a potem znalazłam, :(

obsługa o key

....do obsługi nie mam zastrzeżeń, ale wózek był brudny, rączka była tak zakurzona, że miałam brudne ręce. I jak tu robić zakupy?

super obsługa

Super obsługa tuż przed Świętami ale poprawiła się na 10 polecić można każdemu. Ekspedientki i kasjerki uśmiechnięte miłe w zachowaniu aż nie poznaje..

super obsługa

Super obsługa tuż przed Świętami ale poprawiła się na 10 polecić można każdemu. Ekspedientki i kasjerki uśmiechnięte miłe w zachowaniu aż nie poznaje..

Super

Świetna obsluga i doskonale ceny w porównaniu do innych hipermarketów

bardzo słaba obsługa przy kasach

bardzo słaba obsługa przy kasach, mało asortymentu na półkach oraz wymarły pasaż handlowy

W drodze z pracy wpadłam na szybkie zakupy

W drodze z pracy wpadłam na szybkie zakupy. Nie mogłam znaleźć jednej potrzebnej mi rzeczy, jak również pracownika, który udzieliłby mi informacji o lokalizacji produktu. Dużo palet z towarem stoi nie rozpakowanych na środku alejki między półkami. Sklep czysty. Z cenami często kłopot- lepiej sprawdzić cenę na czytniku. Warzywa słabej jakości. Jedna kolejka do kas posuwająca się dość szybko.

Ochrona zawsze w widocznym miejscu chętna do pomocy

Ochrona zawsze w widocznym miejscu chętna do pomocy , obsługa na kasie bardzo miła ,bezpretensjonalna ,dobre zatowarowanie sklepu , duży pozytyw,warto robić zakupy w tym markecie.

Korzystne godziny otwarcia

Korzystne godziny otwarcia. Duży wybór produktów, towar wykładany w miare możliwości na bieżąco. Produkty poukładane na półkach, przestrzegane są daty ważności produktów. Możliwość weryfikacji ceny poroduktów na czytnikach cen. Przy produktach promocyjnych, należy potwierdzać aktualność ceny - promocje ważne okresowo.

Pracownicy sklepu są zadziwiająco zorientowani w produktach

Pracownicy sklepu są zadziwiająco zorientowani w produktach w całym sklepie. Pracownicy na kasach są mili i uprzejmi.

Sklep przyjazny kobietom w ciąży i rodzicom z małymi

Sklep przyjazny kobietom w ciąży i rodzicom z małymi dziećmi.Bardzo miła obsługa.Byliśmy z dziećmi-nikt nie robił dziwnych min na płaczące dziecko,pani przy kasie zagadywała do dziecka.Personel zwraca uwagę na kobiety w ciąży,obsługuje je bez kolejki-jest kasa pierwszeństwa.W sklepie znajduje się pokój dla matki i dziecka,w którym jest przewijak,pieluszki,fotel dla matki karmiącej,umywalka.Bardzo dobrze zorganizowane weekendy na pasażu-prawie zawsze coś się dzieje-są zajęcia dla dzieci,balony,malowanie twarzy,warsztaty,rysowanie,konkursy.Na pasażu ustawiona karuzela "na pieniążki"(2zł) .Moim zdaniem przychodząc do tego sklepu z dziećmi można je czymś zająć i nie ma problemu,gdy chcemy dziecko przebrać lub nakarmić.Plusem jest też to,że sklep jest duży,przestrzenny,więc nie ma ścisku,tłoku.W sklepie jest też sporo degustacji,więc nasze maluchy mogą spróbować jogurtu,płatków lub ciasteczek Polecam ten sklep kobietom w ciąży i rodzicom z małymi dziećmi-da się przetrwać i w spokoju zrobić zakupy:)

Sklep Auchan przy ulicy Rejewskiego jest sklepem masowym

Sklep Auchan przy ulicy Rejewskiego jest sklepem masowym. Wiąże się to z tym, że nie zawsze jest tam porządek i przyjemna atmosfera. Maszyny czyszczące podłogi bardzo często zostawiają za sobą nie przyjemny zapach. Panie obsługujące kasę zawsze bardzo uprzejme. Daje plus za dostępność produktów. Z kolei minus za nieprofesjonalne zachowanie menagerów, którzy na oczach klientów poniżają innych pracowników.

Obsługa w porządku

Obsługa w porządku. Jedyny problem jest taki, że zawsze na którymś dziale nie ma pracownika.

Odwiedzałeś ostatnio CH Auchan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem