CH Auchan

( 4.08 )

Opinie (112)

Obsługa na poziomie zadowalającym

Stanowisko pracy czyste, obsługa od razu do mnie podeszła zapytała czego potrzebuje , i czy nie chciał bym skorzystac z ich dzisiejszej promocji . pozniej zapytałem gdzie znajde konkretny produkt , obsługa mnie tam zaprowadziła .

nie byłam zadowolona

zapytałam, gdzie znajdę makaron literki, a pani odpowiedziała, że nie ma, a potem znalazłam, :(

obsługa o key

....do obsługi nie mam zastrzeżeń, ale wózek był brudny, rączka była tak zakurzona, że miałam brudne ręce. I jak tu robić zakupy?

super obsługa

Super obsługa tuż przed Świętami ale poprawiła się na 10 polecić można każdemu. Ekspedientki i kasjerki uśmiechnięte miłe w zachowaniu aż nie poznaje..

super obsługa

Super obsługa tuż przed Świętami ale poprawiła się na 10 polecić można każdemu. Ekspedientki i kasjerki uśmiechnięte miłe w zachowaniu aż nie poznaje..

Super

Świetna obsluga i doskonale ceny w porównaniu do innych hipermarketów

bardzo słaba obsługa przy kasach

bardzo słaba obsługa przy kasach, mało asortymentu na półkach oraz wymarły pasaż handlowy

W drodze z pracy wpadłam na szybkie zakupy

W drodze z pracy wpadłam na szybkie zakupy. Nie mogłam znaleźć jednej potrzebnej mi rzeczy, jak również pracownika, który udzieliłby mi informacji o lokalizacji produktu. Dużo palet z towarem stoi nie rozpakowanych na środku alejki między półkami. Sklep czysty. Z cenami często kłopot- lepiej sprawdzić cenę na czytniku. Warzywa słabej jakości. Jedna kolejka do kas posuwająca się dość szybko.

Ochrona zawsze w widocznym miejscu chętna do pomocy

Ochrona zawsze w widocznym miejscu chętna do pomocy , obsługa na kasie bardzo miła ,bezpretensjonalna ,dobre zatowarowanie sklepu , duży pozytyw,warto robić zakupy w tym markecie.

Korzystne godziny otwarcia

Korzystne godziny otwarcia. Duży wybór produktów, towar wykładany w miare możliwości na bieżąco. Produkty poukładane na półkach, przestrzegane są daty ważności produktów. Możliwość weryfikacji ceny poroduktów na czytnikach cen. Przy produktach promocyjnych, należy potwierdzać aktualność ceny - promocje ważne okresowo.

Pracownicy sklepu są zadziwiająco zorientowani w produktach

Pracownicy sklepu są zadziwiająco zorientowani w produktach w całym sklepie. Pracownicy na kasach są mili i uprzejmi.

Sklep przyjazny kobietom w ciąży i rodzicom z małymi

Sklep przyjazny kobietom w ciąży i rodzicom z małymi dziećmi.Bardzo miła obsługa.Byliśmy z dziećmi-nikt nie robił dziwnych min na płaczące dziecko,pani przy kasie zagadywała do dziecka.Personel zwraca uwagę na kobiety w ciąży,obsługuje je bez kolejki-jest kasa pierwszeństwa.W sklepie znajduje się pokój dla matki i dziecka,w którym jest przewijak,pieluszki,fotel dla matki karmiącej,umywalka.Bardzo dobrze zorganizowane weekendy na pasażu-prawie zawsze coś się dzieje-są zajęcia dla dzieci,balony,malowanie twarzy,warsztaty,rysowanie,konkursy.Na pasażu ustawiona karuzela "na pieniążki"(2zł) .Moim zdaniem przychodząc do tego sklepu z dziećmi można je czymś zająć i nie ma problemu,gdy chcemy dziecko przebrać lub nakarmić.Plusem jest też to,że sklep jest duży,przestrzenny,więc nie ma ścisku,tłoku.W sklepie jest też sporo degustacji,więc nasze maluchy mogą spróbować jogurtu,płatków lub ciasteczek Polecam ten sklep kobietom w ciąży i rodzicom z małymi dziećmi-da się przetrwać i w spokoju zrobić zakupy:)

Sklep Auchan przy ulicy Rejewskiego jest sklepem masowym

Sklep Auchan przy ulicy Rejewskiego jest sklepem masowym. Wiąże się to z tym, że nie zawsze jest tam porządek i przyjemna atmosfera. Maszyny czyszczące podłogi bardzo często zostawiają za sobą nie przyjemny zapach. Panie obsługujące kasę zawsze bardzo uprzejme. Daje plus za dostępność produktów. Z kolei minus za nieprofesjonalne zachowanie menagerów, którzy na oczach klientów poniżają innych pracowników.

Obsługa w porządku

Obsługa w porządku. Jedyny problem jest taki, że zawsze na którymś dziale nie ma pracownika.

Na moją prośbę

Na moją prośbę, pani w dziale tekstyliów, zostawiła swoje zajęcie, podeszła i pokazała konkretny produkt (podkoszulka męska), zapytała się o potrzebny rozmiar i pomogła go wyszukać w całej ilości wszystkich podkoszulek. Była pomocna i sympatyczna. Poszło jej sprawnie.

Odwiedzałeś ostatnio CH Auchan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem