Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET

( 2.76 )

Opinie (20)

Super

Obsługa profesjonalna, zauważenie klienta oraz zainteresowanie autem co do wykonania usługi. W serwisie klientów dużo co też świadczy o jakości , gdzie w barze klienci tam dobry chleb dają. 100 % polecam.

Fatalnie. Zero zainteresowania.

Poprosiłam o zwykłe zdiagnozowanie przyczyny zapalenia się lampki kontrolnej nowego samochodu na gwarancji. Ponieważ auto KIA zakupione było zagranicą, zarządali najpierw całej dokumentacji, książki serwisowej, umowy zakupu i kto tam jeszcze wie czego. Od razu powiedzieli że auto trzeba u nich zostawić i zajmą się nim jak się zwolni miejsce. Na prośbę załatwienia sprawy priorytetowo, bo następnego dnia miałam jechać 1000km żeby wrócić do domu, odpowiedzieli że albo auto zostawiam, albo jade na swoją odpowiedzialność bo takie są procedury. Auta nikt nawet nie obejrzał. FATALNA obsługa klienta. Zero zainteresowania problemem. Brak chęci udzielenia pomocy. NIE POLECAM!!! Rozczarowana obsługą i przymuszona naprawą auta w trybie natychmiastowym ze względu na wyjazd pojechałam od razu do kolejnego serwisu KIA i sprawę załatwili od ręki.

Postanowiłem w najbliższym czasie zmienić auto na nowe

Postanowiłem w najbliższym czasie zmienić auto na nowe , udałem się więc w podróż po kilku salonach samochodowych w naszym regionie by rozeznać jak to by wyglądało. Kolejnym z salonów na mojej drodze był salon samochodowy ŚRODULA w Sosnowcu. To salon wielomarkowy OPEL , KIA , CHEVROLET. Salon niezbyt duży , otoczenie mało estetczne , parking bardzo mały wręcz ciasny. Wnętrze salonu niezbyt czyste , zaobserwowałem ogólny chaos w wystroju . Obsługa niezbyt kompetentna. Chodziłem sobie kilka dobrych minut po salonie i nikt się mną specjalnie nie zainteresował. Nie wykonałem jazdy próbnej , nikt mi nie zaproponował . Sprzedawca nie wyjaśnił mi warunkiów gwarancji. Dane techniczne o jakie pytałem były dla Pana wielkim problemem. Nie wyjaśnił warunków ubezpieczenia oraz nie zorientowany był na temat pakietu ubezpieczeń. Niestety nie widać tam profesjonalizmu . Nie polecam odwiedzin tego salonu i serwisu. Odniosłem wrażenie , że nie zależy im. Nie kupie tam auta i niepolecam tego miejsca.

Odwiedzałeś ostatnio Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(4.66 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem