Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET

( 4.24 )

Opinie (24)

Świetna obsługa pod każdym względem

W serwisie jest doradztwo pod każdym kątem profesjonalne, rzetelnie podchodzą do problemów mechanicznych i przede wszystkim obsługa bardzo miła.

Świetna obsługa pod każdym względem

W serwisie jest doradztwo pod każdym kątem profesjonalne, rzetelnie podchodzą do problemów mechanicznych i przede wszystkim obsługa bardzo miła.

Super

Obsługa profesjonalna, zauważenie klienta oraz zainteresowanie autem co do wykonania usługi. W serwisie klientów dużo co też świadczy o jakości , gdzie w barze klienci tam dobry chleb dają. 100 % polecam.

Fatalnie. Zero zainteresowania.

Poprosiłam o zwykłe zdiagnozowanie przyczyny zapalenia się lampki kontrolnej nowego samochodu na gwarancji. Ponieważ auto KIA zakupione było zagranicą, zarządali najpierw całej dokumentacji, książki serwisowej, umowy zakupu i kto tam jeszcze wie czego. Od razu powiedzieli że auto trzeba u nich zostawić i zajmą się nim jak się zwolni miejsce. Na prośbę załatwienia sprawy priorytetowo, bo następnego dnia miałam jechać 1000km żeby wrócić do domu, odpowiedzieli że albo auto zostawiam, albo jade na swoją odpowiedzialność bo takie są procedury. Auta nikt nawet nie obejrzał. FATALNA obsługa klienta. Zero zainteresowania problemem. Brak chęci udzielenia pomocy. NIE POLECAM!!! Rozczarowana obsługą i przymuszona naprawą auta w trybie natychmiastowym ze względu na wyjazd pojechałam od razu do kolejnego serwisu KIA i sprawę załatwili od ręki.

Odwiedzałeś ostatnio Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem