Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET

( 3.87 )

Opinie (22)

Fatalnie. Zero zainteresowania.

Poprosiłam o zwykłe zdiagnozowanie przyczyny zapalenia się lampki kontrolnej nowego samochodu na gwarancji. Ponieważ auto KIA zakupione było zagranicą, zarządali najpierw całej dokumentacji, książki serwisowej, umowy zakupu i kto tam jeszcze wie czego. Od razu powiedzieli że auto trzeba u nich zostawić i zajmą się nim jak się zwolni miejsce. Na prośbę załatwienia sprawy priorytetowo, bo następnego dnia miałam jechać 1000km żeby wrócić do domu, odpowiedzieli że albo auto zostawiam, albo jade na swoją odpowiedzialność bo takie są procedury. Auta nikt nawet nie obejrzał. FATALNA obsługa klienta. Zero zainteresowania problemem. Brak chęci udzielenia pomocy. NIE POLECAM!!! Rozczarowana obsługą i przymuszona naprawą auta w trybie natychmiastowym ze względu na wyjazd pojechałam od razu do kolejnego serwisu KIA i sprawę załatwili od ręki.

Świetna obsługa pod każdym względem

W serwisie jest doradztwo pod każdym kątem profesjonalne, rzetelnie podchodzą do problemów mechanicznych i przede wszystkim obsługa bardzo miła.

Świetna obsługa pod każdym względem

W serwisie jest doradztwo pod każdym kątem profesjonalne, rzetelnie podchodzą do problemów mechanicznych i przede wszystkim obsługa bardzo miła.

Super

Obsługa profesjonalna, zauważenie klienta oraz zainteresowanie autem co do wykonania usługi. W serwisie klientów dużo co też świadczy o jakości , gdzie w barze klienci tam dobry chleb dają. 100 % polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Środula Salon i Serwis OPEL, KIA, CHEVROLET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(0.50 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem