5 a Sec

( 1.58 )

Opinie (187)

Płaszcz

Jestem mega niezadowolona, nigdy więcej nie zwrócę się do Państwa ! Nie widzę w ogóle żadnych zmian, otrzymałam taki sam płaszcz jaki oddałam. Jestem bardzo zasmucona, że Państwo w ogóle nie zadbało o wygląd płaszczu. W ogóle nie oczyszczono go, a jeszcze uważam, że nie został nawet umyty. Z wyrazami szacunki.

Usługa wykonana bez zastrzeżeń.

Obsługa oraz czyszczenie ok. Jednakże jest to na dzień dzisiejszy jedyny punkt usługowy w galerii Grudziądz w którym nie widać żadnych działań ochronnych przed wirusem.

Czyszczenie obuwia

Oddałem obuwie do czyszczenia i wielkie było moje zdziwienie jak idać po odbior obuwia ladnego wyczyszczonego ,okazało się że Pani oddaje mi buty brudne. Do butów była tylko dolaczona informacja ze nie gwarantuja efektu. Musze nadmienic ze podany byl moj numer telefonu i dopisek o pozwoleniu na lakierowanie. Buty to kozaki Jallete troche zniszczone i brudne od smarow . Gdy je oddawalem nikt nie mowil ze tego nie mozna doczyscic. Zostawilem buty na druga ture...... zobaczymy .

Rachunek zapłacony, usługa niewykonana

16.12.2019 oddałem nakrycie do prania i otrzymałem informację że będzie gotowe do odbioru w środę wieczorem co bardzo mnie ucieszyło. Nie spiesząc się pojawiłem się w pralni w czwartek wieczorem otrzymałem poskładany i zapakowany pokrowiec. Nie sprawdzałem go przy odbiorze ani po przyjeździe do domu mając pełne zaufanie do firmy 5asec. W piątek wyjechałem na weekend i wróciłem późnym popołudniem do domu. Po powrocie postanowiłem założyć wyprany pokrowiec i po wyjęciu okazało się że jest w takim samym stanie jak przed oddaniem,tylko z tym wyjątkiem że był ładnie złożony. Płacę i oczekuję że usługa będzie wykonana rzetelnie,a tu widać że mają to w nosie. ps.w poniedziałek kiedy oddawałem nakrycie, widziałem jak pani która tam pracuje wyciąga rzeczy z pralki i wywala je na podłogę i to powinno już wzbudzić mój niepokój

Dla mnie super

Witam, korzystam z usług sieci pralni na terenie całej Polski, ostatnio byłam świadkiem bardzo niemiłego zachowania klientki w stosunku do pracownicy pralni, wobec czego śmiem twierdzić ,iż Panie tam pracujące są poniżane, narażane na stres, a wykonują naprawdę ciężką pracę, mam pytanie gdzie jest szacunek, każdy z nas pracuje z ludżmi niezależnie od miejsca wykonywanej pracy, Ludzie naprawdę szacunek, a nie wyłudzanie pieniędzy za ciuchy kupione w second handzie, współczuję Panią i zarazem klientom za brak kultury osobistej i perfidię, jeszcze raz kultura ,poczucie godności dla samego siebie i tej Drugiej osoby, która stara się doprowadzić do stanu używalności rzeczy Klientów......

Fatalnie, nie dotrzymują terminów

Sześć tygodni temu oddałam do czyszczenia kurtkę. Zgłosiłam się do punktu w Karolince w terminie zapisanym na kwicie. Zwrócono mi uwagę, że jest to termin "przewidywany" a nie umówiony z klientem, więc nie musi być dotrzymany. Panie niegrzecznie powiedziały mi , abym czekała na esemes od nich. Czekam więc i nie mam pewności , czy wspaniałą kurtkę od Ochnika kiedykolwiek mi dostanę z powrotem .

nie informują o możliwościach

oddałam do pralni bardzo delikatną suknię i od razu otrzymalam informację, że nie wiadomo jak zachowa się materiał i że jeśli oddam suknie do pralni to nie będą ponosić odpowiedzialności za efekt końcowy i za ewentualne uszkodzenia. Zaryzykowałam i okazało się, że żadnych uszkodzeń nie było, ale suknia prawie się nie wyprała.... dopiero jak odbierałam suknie to poinformowano mnie, ze mogłam skorzystać z ich pralni ale w innej galerii, która ma jakąś dodatkową opcję prania takich tkanin.... Szkoda, że ta sama kobieta, która przyjmowała ode mnie suknię, a potem ją oddawała, nie wpadła szybciej na pomysł, żeby przekazać mi tak istotną informacje.... porazka

Dno, masakra, niepolecam

Pralnia zniszczyła bardzo cenna dla mnie sentymentalną pamiątkę choć podkreślałam kilka razy że jest dla mnie bardzo ważnia i żeby przede wszystkim jej nie zniszczyc. Oddali mi poszarpana pozaciagana. Nawet nie wiem jakiej rekompensaty oczekiwać zadna kwota nie zwróci mi tej jednej wyjątkowej dla mnie rzeczy. BÓLU JAKI CZUJE NIE DA SIE OPISAĆ SŁOWAMI, NIEPOLECAM! GNIOT, TRAGEDIA!

Bardzo kiepsko!

Żenada ta pralnia i tyle! Lepiej się przykładają w pralniach prywatnych! W Kielcach w Galerii Echo przy ul.Świętokrzyskiej 20 5 a sec to po prostu czysty wyzysk!

Byle jak!

Brak profesjonalizmu w punkcie w Galerii Echo w Kielcach!!! Usługa wykonana po łepkachi to w mega drogim Systemie Aqua sec!!!

Odradzam

Wybraliśmy tą pralnię, bo mamy blisko. I to był wielki błąd. Panie są niemile. W maglu zniszczyli nam 2 nowe poszewki - pani wzruszyła ramionami i powiedziała ze to magiel nie oni. Ja mówię, ze przecież płacę u nich! Drwiący uśmiech. Notorycznie poszewki są kilka na prawą kilka na lewą stronę. Jak zwróciłam uwagę to zaśmiała się i powiedziała, ze jak wyjdzie z maszyny, tak ona składa! Masakra! Powiedziałam, ze chcę reklamację, a ona znów się drwiąco śmiała, a na co chce pani zlozyc reklamację?? Na to, że jest na złej stronie? ( o zniszczonych poszwach nic) i mówi mi ze mogę zadzwonić na infolinie ( do Warszawy, a wiadomo że pralnie to franczyzy). Nie chciała podać nazwiska, a muszę wiedzieć na kogo z obsługi składam. Wszystkie panie ze wschodnim akcentem, które tam spotkałam są niemile. A ta dodatkowo drwiąca. Zero standardów. Obsługa klienta dno.

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Polityka firmy to „anty-klient”. Oddałam do tej pralni suknię ślubną, (plamy były nieskomplikowane - jedynie z od kurzu i ziemi na samym dole sukni). Jakież było moje zdziwienie, kiedy po trzech ich praniach (jedno chemiczne, i dwa w wodzie) plamy nie tylko nie zeszły, ale utrwaliły się, a pranie częściowo zniszczyło poszczególne elementy sukni. Pani (zresztą nieuprzejmie) usprawiedliwiała się, że przecież wyraziłam zgodę na pranie w wodzie. Zapomniała jednak uprzedzić zanim wsadziła suknię za kilka tysięcy do bębna (sic!), że plamy się po praniach utrwalają i że elementy mogą się zniszczyć. Jestem laikiem w tej kwestii, nie znam się i nie mogłam o tym wiedzieć, Pani stwierdziła, że "ale ona się zna” (no cóż, efekt mówi sam za siebie.) Odpowiadając na moją chęć reklamacji, prychnęła, że i tak nie zostanie uznana, dodatkowo podsuwając mi do podpisu kartkę „zostałam uprzedzona o ewentualnych zniszczeniach” (haha?!!?!!) NIE. Zostałam JEDYNIE uprzedzona, że będzie pranie w wodzie. Skandaliczne jest to, że pralnia umywa ręce od wszelkich szkód jakie wyrządzi, bo jest przecież dużą firmą i jak konsument chce, to może złożyć pozew. Sama spółka prowadzi politykę totalnie przeciwną interesom klienta, nawet nie potrafią oddać (i tak horrendalnie wysokiej, bo ponad 200 zł) stawki zapłaconej za pranie (nie mówiąc o odszkodowaniu), żeby spróbować naprawić to w innej, tym razem profesjonalnej pralni. Żenada, traktowanie przedmiotowe, biorąc pod uwagę chociażby sentymentalne podejście do takiej sukni i fakt, że sprawili naprawdę duży problem. Poza tym jestem po prostu przekonana, że gdyby wrzuciła sukienkę do mojej pralki na klasyczne 30 stopni wyprałaby to tysiąc razy lepiej. Pani z innej, mniejszej pralni spadła z krzesła, kiedy zobaczyła co zrobili z moją suknią. Większość innych pralni stawia sobie za punkt honoru, że nie bierze do prania ubrań zniszczonych przez 5 a sec. Polecam poważnie się zastanowić przed oddaniem ubrania na straty.

Odwiedzałeś ostatnio 5 a Sec?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pralnia DORADO

(4.25 )

WPO ALBA

(5.00 )

WashSalon

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem