aboutyou.pl

( 4.10 )

Opinie (16)

Szybka dostawa

Bardzo dobry sklep , szybka dostawa

Fajne produkty ale czas obsługi średni

Zamówiłam produkty od razu jak portal został uruchomiony. Wszystko super, ale strasznie długo musiałam czekać na przesyłkę.

Kiepska i mało kompetentna obsługa

Numer zagraniczny, na szczęście konsultantka mówiąca po polsku. Nie była w stanie udzielić informacji na temat zwrotu, którego chciałem dokonać, ani w sprawie jak poradzić sobie z dokumentami zwrotu które były przysłane wadliwe. Odradzam wszystkim zakupy, bo ewentualne zwroty to katorga

Odwiedzałeś ostatnio aboutyou.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem