Akademia Wizerunku

( 5.00 )

Opinie (1)

Fryzjerzy z pasją i doświadczeniem

Specjalista to ktoś kto nie tylko kocha i potrafi wykonywać swój zawód, ale także ktoś, kto potrafi się dzielić swoją wiedzą z innymi. Tak właśnie jest w tym salonie fryzjerskim. Porady, kompleksowa usługa a nawet pomoc w nietypowych sytuacjach, zawsze z uśmiechem, aż chce się tam wracać. Jeśli chcecie zadbać o swoje włosy a przy okazji miło spędzić czas, to właśnie jest miejsce dla Was. Polecam serdecznie.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Wizerunku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(4.44 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem