Akademia Wizerunku

( 5.00 )

Opinie (1)

Fryzjerzy z pasją i doświadczeniem

Specjalista to ktoś kto nie tylko kocha i potrafi wykonywać swój zawód, ale także ktoś, kto potrafi się dzielić swoją wiedzą z innymi. Tak właśnie jest w tym salonie fryzjerskim. Porady, kompleksowa usługa a nawet pomoc w nietypowych sytuacjach, zawsze z uśmiechem, aż chce się tam wracać. Jeśli chcecie zadbać o swoje włosy a przy okazji miło spędzić czas, to właśnie jest miejsce dla Was. Polecam serdecznie.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Wizerunku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(3.65 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem