BNP Paribas

( 3.54 )

BNP Paribas jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 72 krajach i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników, z czego prawie 150 tys. w Europie. BNP Paribas Bank Polska funkcjonuje w naszym kraju od 2015 roku, wcześniej natomiast działał jako Bank Gospodarki Żywnościowej założony w 1975 roku. Grupa BNP Paribas wspiera swoich klientów w realizacji wielu projektów, oferując im bogaty wachlarz produktów finansowych, inwestycyjnych i oszczędnościowych oraz ochrony ubezpieczeniowej. Jest także liderem w zakresie kredytów konsumenckich. Bank BNP Paribas w Polsce to niemal 3,8 mln klientów oraz ponad 500 oddziałów.

Opinie (1313)

Bardzo długi czas ...

Bardzo długi czas oczekiwania, pracownicy niekompetentni, nie potrafią wyjaśnić działania podstawowych produktów bankowych.

Rewelacja!

Spłaciłam kredyt gotówkowy, polecam

Rewelacja!

Miła obsługa, nie nachalna, uczynna, zawsze zadbana.

Słabo.

zamykając konto pani z obsługi na wszelki wypadek pozostawiła mi jeszcze otwarty rachunek oszczędnościowy gdybym chciała kiedyś u nich coś zaoszczędzić - porażka.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
BNP Paribas Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Miła rzetelna obsługa

Super!

Miła obsługa i kulturalna.

Tragicznie.

Brak indywidualnego podejścia do Klienta. Chciałam posiadać konto w innym banku, łatwa obsługa online itp, ale w sytuacji pojawienia się problemu nie uzyskałam satysfakcjonującej pomocy.

Rewelacja!

Swietne doradztwo i fachowośc. Dostosowanie do potrzeb klienta.

OK

wszystko było w porządku lecz do Idealnego podejścia do Klienta jeszcze trochę brakuje

Bardzo słabo.

Niska kompetencja obsługi klienta oraz brak znajomości mechanizmów własnych produktów.

Rewelacja!

super, brak zastrzeżeń, fajne promocje dla nowych klientów

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
BNP Paribas Inna forma kontaktu

Super!

Bardzo miła obsługa. Fachowa pomoc. Mogę polecił ten bank z czystym sercem.

OK

Umiarkowany kontakt z przedstawicielem w lokalnym oddziale w Zabrzu, a w Gliwicach za to tragiczna obsługa w oddziale.. Wzięłam kredyt w tym banku, ponieważ mieli tańszą ofertę, ale jakoś obsługi jest ogółem średnia. Aplikacja bankowa mniej wygodna w użyciu niż w innym banku, gdzie mam swoje konto bankowe.. Natomiast kontakt e-mailowy z centralą (chęć zmiany adresu) słaby! Długo czeka się na odpowiedź, trzeba wiedzieć do jakiego działu napisać, co wcześniej nie było zaznaczone… W innym banku sama bez problemu zmieniłam adres w aplikacji bankowej, ale nie da się tego zrobić z BNP Paribas.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
BNP Paribas Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Bardzo dobra jakoś obsługi infolinii, załatwiłem wszystkie swoje sprawy nie wychodząc z domu.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
BNP Paribas Inna forma kontaktu

Bardzo przeciętnie.

Bank nasz Pan...a klient niech czeka...po co przyszedł i zawraca nam głowę?

Słabo.

niekompeyetny personel, arogancki i opryskliwy

OK

Bardzo sprawne rozpatrywanie reklamacji. Niestety jakość obsługi w placówkach jeszcze jest do dopracowania. Zamykałam kartę kredytową w banku i pracownica w placówce mnie źle poinformowała, dlatego musiałam złożyć reklamację.

OK

Kontakt ogólnie dobry. Po zamknięciu konta wyszły niejasności odnośnie dodatkowych obciążeń, gdzie pracownik nie potrafił pomóc.

Bardzo słabo.

Osoby obsługujące nie znają się na niczym, nie czytają ze zrozumoenowm tego co sie do nich pisze , odpowiadają metodą kopiuj - wklej, zadziałało tu to zadziała i tu.

Rewelacja!

Sprawnie, szybko i profesjonalnie

Odwiedzałeś ostatnio BNP Paribas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.71 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.61 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.44 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem