Jakość Obsługi

BNP Paribas

( 3.85 )

BNP Paribas jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 72 krajach i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników, z czego prawie 150 tys. w Europie. BNP Paribas Bank Polska funkcjonuje w naszym kraju od 2015 roku, wcześniej natomiast działał jako Bank Gospodarki Żywnościowej założony w 1975 roku. Grupa BNP Paribas wspiera swoich klientów w realizacji wielu projektów, oferując im bogaty wachlarz produktów finansowych, inwestycyjnych i oszczędnościowych oraz ochrony ubezpieczeniowej. Jest także liderem w zakresie kredytów konsumenckich. Bank BNP Paribas w Polsce to niemal 3,8 mln klientów oraz ponad 500 oddziałów.

Opinie (1161)

NAJGORSZA BANKOWOSC ELEKTRONICZNA

NIE WIEM JAK TEN BANK MÓGŁ DOSTAĆ TAKĄ NAGRODĘ DOTYCZACĄ JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTA ?????? TO JEST CHYBA ŻART HASŁO "BANK ZMIENIAJĄCEGO SIĘ ŚWIATA" JEST MYLĄCE I WPROWADZAJĄCE W BŁĄD KLIENTÓW. BANK WPROWADZA NOWĄ BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNĄ "GOONLINE" I OGRANICZA ZNACZNIE FUNKCJONALNOŚĆ, KTÓRA BYŁA DOSTĘPNA W POPRZEDNIM SYSTEMIE "PLANET". W OBECNEJ SYTUACJI??? SPŁACASZ KREDYT ? TERAZ NIE DOWIESZ SIĘ ON-LINE ILE SPŁACIŁEŚ, W NOWYM SYSTEMIE BRAK HISTORII KONTA KREDYTOWEGO !!!!!!?????? ŚWIAT IDZIE DO PRZODU INNE BANKI UDOSTĘPNIAJĄ KLIENTOM CORAZ TO NOWE FUNKCJONALNOŚCI W SWOJEJ BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ !!! A TEN BANK CO ROBI ? OGRANICZA JĄ I TO BEZPRAWNIE WYKORZYSTUJĄC OBECNĄ SYTUACJE ????? ZŁUŻCIE REKLAMACJE TO SIĘ NIE DOCZEKACIE ODPOWIEDZI !!! Powinno być 0 gwiazdek.

Atrakcyjne promocje, najwyższy poziom

Jedna z ofert w której miałem przyjemność brać udział - "Przedwiośnie z Kontem!" - zachęciła mnie do założenia konta w BNP i nie żałuję. Skłaniam sie nad pozostawienie tego konta na dłużej, a nie miałem początkowo takiego zamiaru. W porównaniu z innymi bankami (Millenium oraz Santander) aplikacja nie sprawia jakichkolwiek problemów, a usługi bankowości online (GoOnline, aplikacja mobilna) jest schludna, czytelna i sprawdza się znakomicie.

Dobra obsługa

W tym oddziale obsługa klientów jest na dobrym poziomie, lecz w porównaniu z innymi placówkami w tym mieście nie jest najlepsza.

Wysoka kultura obsługi

Placówka czysta, nowoczesna z wysoka jakością wyposażenia, personel sympatyczny lecz za bardzo natarczywy (dało się odczuć napięcie związane z silną potrzebą "wcisniecia" produktu, bankomat starego typu, wolno działający i zniszczony z zewnątrz.

Pracownik nie jest gotowy do udzielenia odpowiedzi

Brak wiedzy na podstawowe kwestie dotyczące konta dla Klienta indywidualnego.

Słaba strona banku

Uważam, iż obsługa klientów na infolinii nie jest mocną stroną banku. Często spotykałem się z niekompetentną obsługą, co skutkowało składaniem reklamacji. Niestety, często to jedyna droga, aby wyegzekwować tutaj swoje prawa.

Super, polecam

Szybko sprawnie i bez większych problemów w kilka chwil załatwiłam wszystko. Na każde moje pytanie dostałam szybka i jasną odpowiedź. Polecam ;)

wyplata z konta a zajecie komornicze

Bank ma system wypłacania pieniędzy przy zajęciu komorniczym po sprawdzeniu klienta czy komornik może zająć pieniążki czy nie, dlaczego to tak długo trwa?. Kolega był 3 razy w banku od gdz 9 rano a wypłatę dostał o 16 gdz zmieńcie system lub stracicie sporo klientów . PRZEPRASZAM Panie z tego banku poniosło mnie trochę,dobrze że one umiały wytłumaczyć o co w tym bałaganie chodziło.

obsługa klientów

Będąc ostatnio w banku odz Żagań byłam zbulwersowana obsługą. Pani która mnie obsługiwała potraktowała mnie jak zło konieczne. Podczas obsługiwania mnie przyjmowała telefony i nie zwracając uwagi na mnie rozmawiała sobie jakby mnie nie było. Na zwróconą uwagę, że zachowuje się nieprofesjonalnie odpowiedziała mi , że przecież mnie obsługuje. Prosiłam o wpłatę na konto oszczędnościowa i po powrocie do domu stwierdziłam , że wpłata owszem jest ale za koncie tz zw. Szczerze nie polecam tego oddziału.

Dobrze.

Nowoczesny bank z fajnymi standardami obsługi.

Ok.

Szybka ale bez ludzkiego kontaktu

Świetnie.

Super obsługa, bardzo duża pomoc dla "świeżaków" przy kredycie hipotecznym

Odwiedzałeś ostatnio BNP Paribas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.85 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.28 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem