Jakość Obsługi

BNP Paribas

( 3.68 )

Bank BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Misją Banku BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju

Opinie (1037)

Dramat

Bank jako placówka wg.standardów. Czysto, woda dostępna dla klientów,kącik dla dzieci.Negatywną ocenę tego miejsca tworzą pracownicę.Czas obsługi stanowczo za długo,niepełna wiedza na temat oferowanych produktów, czasem nawet znikoma. Jedyny plus dla Pani Kierownik,ktora zawsze stara sie zalagodzic sytuacje. To ostatni Oddzial Bgz w Olsztynie do którego warto zajrzeć

Idealnie

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie, pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni.

Zapytanie ofertowe na temat kredytu hipotecznego

Wypełniłam formularz kontaktowy na stronie internetowej. Nie czekając długo specjalista skontaktował się ze mną telefonicznie. Szczegółowo dopytywał o różne kwestie związane z budową domu. Był bardzo uprzejmy, przede wszystkim nie nachalny. Wszystko wyjaśnił mi telefonicznie, wyliczył ofertę jak również wstępnie wyliczył zdolność kredytową. Czułam się dobrze zaopiekowana, zaoszczędziłam czas ponieważ nie musiałam wybierać się specjalnie do oddziału banku. Specjalista również wskazał bank alternatywy, gdzie warto abym się udała celem uzyskania korzystnej oferty z racji preferencyjnego zawodu. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Załatwiłam sprawę z którą się zgłosiłam jak również dowiedziałam się więcej niż oczekiwałam. Myślę, że takie zdrowe podejście jest bardzo ważne biorąc pod uwagę, że oferty banków są podobne, specjaliści nie których banków bardzo nachalnie próbują sprzedawać produkty a w tym przypadku mając trochę droższe warunki cenowe ze względu na jakość obsługi wrócę właśnie do tego banku bo wiem że zależy im na klientach a nie tylko na biznesie.

Szacunek

Doradcy zaangażowani i z dużą wiedzą - szczególnie ci długoletni. Nowi pracownicy muszą się jeszcze wiele nauczyć, ale też są OK.

Placówka godna polecenia

Pragnę polecić Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Tarnowie. Firma ta odznacza się rzetelnością oraz dużą wiedzą fachową. Obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy posiadają niezbędna wiedzę i są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej opornym klientom szczegóły ofert. Lokal jest duży i czysty. Dla klientów dostępna jest woda oraz dostateczna liczba miejsc siedzących. Duża ilość otwartych stanowisk, sprawia, że petenci nie muszą czekać w dużych kolejkach co zwiększa ich zadowolenie.

Super obsługa

Dobry bank, pomocną i rzetelna obsługa, udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z kredytem gotówkowym. Łatwość używania konta bankowego poprzez aplikację na smartfona

Bardzo dobrze.

Często jest tylko jedna osoba do obsługi klienta. I zdarza się, że trzeba oczekiwać dość długo, by zostać obsłużonym. Oczywiście w zależności od rodzaju załatwianej sprawy.

Rewelacyjnie.

Obsługa zawsze miła i kompetentna.

Obsługa na medal.

W sprawie otwarcia nowego konta pomogła mi bardzo miła i uprzejma pani. Przedstawiła mi rzetelnie obecnie obowiązujące oferty, po czym zaproponowała najkorzystniejszą z nich. Polecam.

Rewelacyjnie.

W BGŻ BNP PARIBAS od kilku lat posiadam konto. Wzięłam też u nich kredyt hipoteczny. Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym banku. W porównaniu z innymi bankami mój kredyt jest tańszy. Pracownicy służą pomocą w każdej chwili, z uśmiechem na ustach. Każdy problem rozwiązywany jest tak szybko, jak tylko to możliwe

Odwiedzałeś ostatnio BNP Paribas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.50 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

Bank Ochrony Środowiska

(3.20 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem