Jakość Obsługi

BNP Paribas

( 3.16 )

Bank BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Misją Banku BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju

Opinie (992)

Szacunek

Doradcy zaangażowani i z dużą wiedzą - szczególnie ci długoletni. Nowi pracownicy muszą się jeszcze wiele nauczyć, ale też są OK.

Placówka godna polecenia

Pragnę polecić Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Tarnowie. Firma ta odznacza się rzetelnością oraz dużą wiedzą fachową. Obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy posiadają niezbędna wiedzę i są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej opornym klientom szczegóły ofert. Lokal jest duży i czysty. Dla klientów dostępna jest woda oraz dostateczna liczba miejsc siedzących. Duża ilość otwartych stanowisk, sprawia, że petenci nie muszą czekać w dużych kolejkach co zwiększa ich zadowolenie.

Super obsługa

Dobry bank, pomocną i rzetelna obsługa, udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z kredytem gotówkowym. Łatwość używania konta bankowego poprzez aplikację na smartfona

Obsługa na medal.

W sprawie otwarcia nowego konta pomogła mi bardzo miła i uprzejma pani. Przedstawiła mi rzetelnie obecnie obowiązujące oferty, po czym zaproponowała najkorzystniejszą z nich. Polecam.

Dobra

Dzwoniła ostatnio pani z tego banku do mnie w sprawie wzięcia kredytu gotówkowego. Przedstawiła się i oznajmiła że rozmowa jest nagrywana nie spytała czy sie zgadzam i czy jestem zainteresowany pożyczką . Nie rozłaczyłrm sie to spytałem czy moge wziąść 50 tys oczywiscie spytała o zarobki umowe i obliczyła zdolność . Zdolność była wiec obliczyła mi rate na możliwie najdłuższa czasem kredytowania co chciałem . Powiedziałem ze musze to Przemyśleć i zeby zadzwonła nastePnego dnia . Oceniam rozmowę na dobrą choć pani jak robot i rozmowa przebiegała chłodno .

Miła obsługa

Panie na infolinii bardzo miłe. Polecam

Wg mnie jeden z najlepszych banków pod względem obsługi.

Doradcy bardzo pomocni, obsługa sprawna i szybka. Nie mam tam konta ,ale kilka razy korzystałem z produktów .

Odwiedzałeś ostatnio BNP Paribas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

Bank Ochrony Środowiska

(4.56 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem