BP Stacje Paliw

( 4.26 )

Opinie (3885)

Super, bardzo uprzejma obsługa

Obsługa stacji jest na wysokim poziomie, przywitanie i pożegnanie klienta z szerokim uśmiechem, propozycje dodatkowych produktów w promocji, bardzo dobre kompetencje pracowników, gotowi z chęcią udzielić pomocy klientowi Stacja bardzo czysta, w toaletach przyjemny zapach Asortyment szeroki wybór, bardzo dobrze oznaczone aktualne promocje i etykiety cenowe, bardzo dobra aromatyczna kawa.

Miła i sprawna obsługa

Paliwo dobrej jakości.Nie ma kolejki do dystrybutora i kasy. Obsługa miła.

Stacja ,któr ą trzeba polecić.

Tankuje na tej stacji benzynowej dośc często i zawsze wychodzę z niej zadowolony.Profesjonalna obsługa ,dobra kawa.Polecam.

Zadowolony

Korzystam z usług tej stacji kilka dobrych lat , i na pewno nie zmienię na inną. Wszystko na najwyższym poziomie

Fatalna obsługa na stacji

Witam Państwa, 27 lipca około godziny 13 poprosiłam o zatankowanie gazu w moim samochodzie. Przyszedł młody mężczyzna, który przez 15 minut nie mógł prawidłowo podpiąć pistoletu do mojego baku. Po czym przyszedł i poinformował mnie że nie będzie żadnego tankowania, bo mam zepsute wejście do tankowania. Zatankował am sobie sama benzynę i po uiszczeniu opłaty pojechałam na najbliższą stację gdzie przeszklona obsługa bez problemu zatankowała mi gaz. Chciałabym zapytać jak to jest możliwe że dopuszczacie Państwo nie przeszkolone osoby do obsługi klienta. Nikt inny nie przyszedł aby mi pomóc w zatankowaniu auta. Dodam że byłam z małym dzieckiem i pomoc w zatankowaniu auta była mi potrzebna. W takiej sytuacji powinna być osoba odpowiedzialna za zmianę i odpowiednio zareagować. Na kasie była jedna osoba, która obsługiwała długą kolejkę i nie było nikogo innego żeby zatankował mi samochód. Uważam że taka sytuacja jest karygodna, bo o nieszczęście nie trudno, nie wspomnę już o tym że stacja paliw z taką renomą nie powinna sobie pozwalać na takie zachowanie. Mam tylko nadzieję że następnym razem jak poproszę o zatankowanie gazu, to pracownik stacji będzie to umiał zrobić. Akurat 27 lipca byliśmy w drodze na wakacje, auto było tankowanie gazem nie raz i na żadnej innej stacji nie było problemów. Pozdrawiam

Omijać szerokim łukiem

Omijać szerokim łukiem przy Wielickiej (dawne Arge) nie miła obsługa wręcz niekulturalna zwłaszcza jeden pan ordynus pospolity, (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

sympatyczna obsługa

trafiliśmy z żoną na moment kiedy na stacji było sporo pracowników, a mało klientów. Już spodziewaliśmy się ospałej i znudzonej obsługi (była godzina 21.30), ale ku naszemu zaskoczeniu trafili się bardzo mili i sympatyczni ludzie. Nie dość, że byli uprzejmi dla nas to jeszcze dla samych siebie (co ostatnio nie zdarzało się zbyt często. Obsługa przebiegła sprawnie, szybko i w miłej atmosferze.

jedna z lepszych stacji

bardzo miła obsługa, działające dystrybutory i dużo miejsca na sklepie. Polecam

Wszystko na dobrym poziomie

Na stacji zachowana czystość, obsługa na dobrym poziomie, czyste toalety, duży wybór produktów.

Bardzo miła obsługa

byliśmy tam przejazdem i trafiliśmy na bardzo dobry moment, bowiem było bardzo mało klientów na stacji. Obsługa była bardzo sympatyczna i w dobrych humorach, co zdarza się rzadko na stajach tej firmy. oprócz paliwa braliśmy też kanapki, ale ciężko było nam się zdecydować więc trochę nam zajęło zanim ostatecznie złożyliśmy zamówienie. Kasjerce to nie przeszkadzało, sama chętnie nam pomogła.

Dobra obsługa, promocje, punkty Payback

Stacja BP w Sopocie ma dobrą lokalizację, obsługa jest tam profesjonalna, sprawna. Jest też użyteczny parking i bezpłatna toaleta, polecam.

miła i bardzo dobra obsluga

Super załoga sklepu, szybka obsługa, proponuja dodatkowe rzeczy przy zakupie paliwa. Witaja z usmiechem i słuzą pomocą podczas tankownia jeśli potrzebuję pomocy.

sprawna obsługa, smaczne hot-dogi

Chciałbym polecić stację paliw przy ul. Kopcińskiego ze względu na bardzo szybką i sprawną obsługę mimo panujących niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wnętrze stacji czyste, zadbane, obsługa komunikatywna i miła. Podjazd również utrzymany w stanie czystości. Mimo dużej ilości klientów stacja bardzo sprawnie prosperuje, robiąc przy okazji pyszne hot-dogi!

sprawna obsługa, smaczne hot-dogi

Chciałbym polecić stację paliw przy ul. Kopcińskiego ze względu na bardzo szybką i sprawną obsługę mimo panujących niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wnętrze stacji czyste, zadbane, obsługa komunikatywna i miła. Podjazd również utrzymany w stanie czystości. Mimo dużej ilości klientów stacja bardzo sprawnie prosperuje, robiąc przy okazji pyszne hot-dogi!

Polecam

Miła obsługa, czysty i schludny sklep, asortyment na wysokim poziomie. Kasjer wyrazie i głośno komunikuje się z klientem.

Nieuczciwy kasjer stacji BP

Takiej sytuacji na stacji paliw pod patronatem sieci BP nigdy bym się nie spodziewał. Po zatankowaniu paliwa poszedłem do kasy w sklepiku, gdzie kasjer na początku nawet się nie przywitał, a potem szybko odczytał należność za paliwo, którą wyczytał z zapisu w komputerze. Następnie wbił ową kwotę na terminal płatniczy i poprosił o potwierdzenie kwoty kodem PIN. Dwukrotnie też zapytał mnie, czy wydrukować potwierdzenie transakcji. Kiedy potwierdziłem szybko wręczył mi do ręki trzy wydrukowane pliki: rachunek kasowy, kupon PAYBACK oraz wydruk z terminala płatniczego. Pracownik nie posiadał identyfikatora, a obsługa była mechaniczna, pozbawiona jakichkolwiek cech przyjaznej obsługi klienta. Nawet nie zostałem pożegnany. Po powrocie do domu sprawdziłem wręczone mi paragony i ze zdziwieniem stwierdziłem, że kwota widniejąca na wydruku z terminala nie zgadza się z kwotą za paliwo z paragonu, gdzie naliczył się rabat PAYBACK, związany z tym, że zakupiłem 15 l. paliwa. Różnica nie jest co prawda znaczna, ale uważam, że pracownik okazał się wobec mnie nieuczciwy. Wykorzystałem promocyjny rabat, który został naliczony, ale pracownik nie wprowadził kwoty do zapłaty z paragonu, a z komputera dystrybutora. Zostałem więc podwójnie oszukany na stacji BP. Zapłaciłem za paliwo więcej, niż wskazuje palowo i wykorzystałem przysługujący mi rabat bez rabatu. Następnym razem przy podróży samochodem na pewno będę szerokim łukiem omijał stację partnerską BP w Piątku Małym k. Kalisza.

Super obsługa

Polecam stację BP przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Pracownicy są tam zawsze uśmiechnięci i pomocni.

Polecam

W sklepie wszystko sprawnie, bez kolejek. Dystrybutor odbijał co chwilę i to już minus.

Odwiedzałeś ostatnio BP Stacje Paliw?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

Jet

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem