Chicago's Pizza

( 5.00 )

Opinie (1)

super obsługa, jestem bardzo zadowolona :)

Jestem bardzo zadowolona z telefonicznej obsługi tej Pizzerii. Przy dostawie zamówienia nie dostarczono mi jednego produktu, który zamawiałam - sosu. W trakcie telefonicznej rozmowy z managerem restauracji zaproponowano mi dostawę sosu w jak najszybszym czasie bądź rabat 50 % na kolejne zamówienie. Oba rozwiązania były satysfakcjonujące. Mój wybór padł jednak na pierwsze rozwiązanie i w krótkim czasie otrzymałam zamówiony sos a także gratis pieczywko z masłem czosnkowym :) Życzę każdemu tak miłej i fachowej obsługi :)

Odwiedzałeś ostatnio Chicago's Pizza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.28 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem