Chicago's Pizza

( 5.00 )

Opinie (2)

super obsługa, jestem bardzo zadowolona :)

Jestem bardzo zadowolona z telefonicznej obsługi tej Pizzerii. Przy dostawie zamówienia nie dostarczono mi jednego produktu, który zamawiałam - sosu. W trakcie telefonicznej rozmowy z managerem restauracji zaproponowano mi dostawę sosu w jak najszybszym czasie bądź rabat 50 % na kolejne zamówienie. Oba rozwiązania były satysfakcjonujące. Mój wybór padł jednak na pierwsze rozwiązanie i w krótkim czasie otrzymałam zamówiony sos a także gratis pieczywko z masłem czosnkowym :) Życzę każdemu tak miłej i fachowej obsługi :)

Odwiedzałeś ostatnio Chicago's Pizza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.88 )

Gusto Dominium

(3.32 )

Pizza Hut

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem