Chopin Telewizja Kablowa

( 4.50 )

Opinie (5)

Dobry Internet

Skorzystałem z oferty na Internet 400 Mb/s i jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Minus za prędkość wysyłania, ale z pewnością ta lokalna firma jest dużo lepszym wyborem niż większe firmy. Polecam.

Miła obsługa

Postanowiłem skorzystać z oferty tk chopin. Pojawiłem się w biurze w sobotę, gdyż ten termin mi najbardziej pasował. Kolejki nie było, po pobraniu numerka czekałem jakieś pięć minut. Pani z obsługi była miła i pomocna: przedstawiła mi ofertę, pomogła wybrać pakiet telewizyjny i prędkość internetu. Dodatkowo zaproponowała testowanie telewizji online przez dwa miesiące za darmo i antywirusa. Podpisanie umowy trwało chwilę, a technik został umówiony w szybkim terminie. Kiedy mam już podłączone usługi to jestem zadowolony z wyboru. Wszystko działa prawidłowo i mam swoje ulubione kanały telewizyjne. Rodzina tez jest zadowolona, szczególnie dzieciaki z opcji multiroom w swoim pokoju.

Przysłano mi fakturę na usługę na kwotę

Przysłano mi fakturę na usługę na kwotę, która zupełnie się nie zgadzała.Postanowiłem udać się do siedziby TK CHOPIN i wyjaśnić zdarzenie. Po wejściu do biura obsługi klienta, jedna z dwóch pań poprosiła mnie do siebie,usiadłem i wyjaśniem,że to jakieś nieporozumienie z tą fakturą. Kwota powinna być wyższa i rodzaj usługi w niej opisany. Na to usłyszałem odpowiedz:..pan nie jest już pierwszą osobą ze źle wypisaną fakturą i że musi to być błąd w systemie... (Tak i to oczywiście Ja jestem przyczyną),odebrała ode mnie fakturę z pismem przewodnim i ani dziękuje ani przepraszamy za błąd, fatygę itd. Poprosiła mnie o numer telefonu(który już mają z resztą w bazie).Oczywiście podałem i z poczuciem dobrze spełnionego, przeze mnie, obowiązku udałem się w kierunku wyjścia.

Odwiedzałeś ostatnio Chopin Telewizja Kablowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.17 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem