Konsimo

( 3.00 )

Opinie (1)

Obsluga w sklepie miła ale później pasmo porażek

Jeśli miałbym oceniać obsługę w sklepie to była ona całkiem sympatyczna. Pracownica udzieliła wszelkiej możliwej pomocy. Po czym przystąpiliśmy do finalizacji zakupu wielkogabarytowego towaru który był dostępny od ręki (informacje na stronie www sklepu oraz w salonie). Po wskazanym terminie w umowie zakupu nie otrzymaliśmy towaru (jeden telefon z informacją, że zamówienie zostało przyjęte). Kolejne @ reklamacyjne z pytaniem kiedy otrzymam towar były obsługiwane sprawnie. Otrzymałem w ramach zadośćuczynienia 5% rabat i 50 zł na zakupy w sklepie. Po miesiącu od wskazanego w umowie terminu otrzymałem zakupiony towar. Mimo miłej obsługi zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w kontaktach z pracownikiem przez pocztę internetową moja ocena odpowiada 3- ze względu na fałszywą i wprowadzającą w błąd komunikację reklamową.

Odwiedzałeś ostatnio Konsimo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pepco

(3.94 )

Duka

(4.21 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem