Konsimo

( 3.00 )

Opinie (2)

Obsluga w sklepie miła ale później pasmo porażek

Jeśli miałbym oceniać obsługę w sklepie to była ona całkiem sympatyczna. Pracownica udzieliła wszelkiej możliwej pomocy. Po czym przystąpiliśmy do finalizacji zakupu wielkogabarytowego towaru który był dostępny od ręki (informacje na stronie www sklepu oraz w salonie). Po wskazanym terminie w umowie zakupu nie otrzymaliśmy towaru (jeden telefon z informacją, że zamówienie zostało przyjęte). Kolejne @ reklamacyjne z pytaniem kiedy otrzymam towar były obsługiwane sprawnie. Otrzymałem w ramach zadośćuczynienia 5% rabat i 50 zł na zakupy w sklepie. Po miesiącu od wskazanego w umowie terminu otrzymałem zakupiony towar. Mimo miłej obsługi zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w kontaktach z pracownikiem przez pocztę internetową moja ocena odpowiada 3- ze względu na fałszywą i wprowadzającą w błąd komunikację reklamową.

Odwiedzałeś ostatnio Konsimo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pepco

(3.94 )

Duka

(4.21 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem