Manufaktura smaku

( 4.00 )

Opinie (1)

Pysznie

Restauracja jest mała ale przytulna. Ma swój klimat. Karta dań jest sezonowa, zmienia się w zależności od produktów dostępnych w danej porze roku. Kucharz ma fantastyczne poczucie smaku. Każda potrawa jest wyjątkowa. Zwykły rosół ma w sobie wyjątkową nutę dzięki czemu jest tak pyszny. Lokal jest zadbany, czyściutki. Minus za małą toaletę i brak przewijaka dla dziecka (nie ma gdzie przebrać maluszka), dość wysokie ceny i małe porcje dań. Duży plus za kącik dla smyków z zabawkami. Kelnerki są miłe, wsłuchane w klientów. Jeśli ktoś chce pysznie zjeść to zapraszam!

Odwiedzałeś ostatnio Manufaktura smaku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem