Manufaktura smaku

( 4.00 )

Opinie (1)

Pysznie

Restauracja jest mała ale przytulna. Ma swój klimat. Karta dań jest sezonowa, zmienia się w zależności od produktów dostępnych w danej porze roku. Kucharz ma fantastyczne poczucie smaku. Każda potrawa jest wyjątkowa. Zwykły rosół ma w sobie wyjątkową nutę dzięki czemu jest tak pyszny. Lokal jest zadbany, czyściutki. Minus za małą toaletę i brak przewijaka dla dziecka (nie ma gdzie przebrać maluszka), dość wysokie ceny i małe porcje dań. Duży plus za kącik dla smyków z zabawkami. Kelnerki są miłe, wsłuchane w klientów. Jeśli ktoś chce pysznie zjeść to zapraszam!

Odwiedzałeś ostatnio Manufaktura smaku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.15 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem